nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

47. Valsts matemātikas olimpiādes laureāti
1996./1997.m.g.

    Dati ir tikai par 9. un 10. klasi

    Aiz skolas iekavās norādīts matemātikas skolotājs.

    I vieta

    9. klase

    Jānis Dričs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Linards Grigāns Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola (Anita Cauka)
    Filips Jeļisejevs Natālijas Draudziņas ģimnāzija (Inga France)
    Aleksandra Koroļova Rīgas 40.vidusskola (Viktors Gluhovs)
    Solvita Kostjukova Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Juris Pimanovs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Aija Vasiļevska, Alfrēds Grava)

    10. klase

    Deniss Čebikins Rīgas 40.vidusskola (Viktors Gluhovs)
    Zigmārs Rasščevskis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)

    II vieta

    9. klase

    Edvīns Harkovs Valmieras 1.vidusskola
    Miks Krilovs Smiltenes ģimnāzija
    Reinis Rozītis DA Cēsu Valsts ģimnāzija (Jānis Endele)
    Guntis Zariņš Ventspils 1.ģimnāzija

    10. klase

    Ivars Bebrišs Limbažu 1.vidusskola (Rasma Rozenberga)
    Edmunds Cers Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Dainis Kriķis)
    Ilze Dzelme Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Alfrēds Grava)
    Ilze Kalniņa Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Kaspars Lācis Rīgas 64.vidusskola
    Pēteris Paikens Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Lauris Pārups Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
    Artūrs Žogla Ugāles vidusskola (Guntis Mačtams)

    III vieta

    9. klase

    Eduards Borisevičs Daugavpils 4.vidusskola (Jevgēnija Ruhmane)
    Līga Gaigule Cesvaines ģimnāzija
    Kārlis Osis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
    Mārtiņš Ruttulis Priekuļu vidusskola

    10. klase

    Daiga Gutāne Natālijas Draudziņas ģimnāzija (Inga France)
    Jūlija Hodakovska Rīgas Rīnūžu ģimnāzija (Viktors Gluhovs)
    Daniels Jeļisejevs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Aleksandrs Karasjovs Jelgavas 5.vidusskola (Vladimirs Krugļikovs)
    Jānis Masaļskis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
    Edīte Puncule Rudzātu vidusskola (Veneranda Spriņģe)
    Zigmārs Rasiņš Jelgavas 1.ģimnāzija (B. Sakne)
    Dace Rukliša Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Dmitrijs Rutko Rīgas M.Lomonosova vidusskola (Aleksandra Guļāne)
    Aigars Saušs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Agris Šostaks Maltas 1.vidusskola (Marta Ružāne)

    atzinība

    9. klase

    Romāns Astahovs Daugavpils 4.vidusskola (Jevgēnija Ruhmane)
    Raitis Brencis Āgenskalna ģimnāzija
    Igors Dronovs Ziemeļvalstu ģimnāzija
    Aigars Leidums Jaunstrūžānu pamatskola
    Ēriks Nuķis Rīgas 2.vidusskola (Daina Briņķe)
    Laura Šļare Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Andars Šveimerauss Bauskas 1.vidusskola
    Ilze Žogla Ugāles vidusskola (Astrīda Vārna, Guntis Mačtams)

    10. klase

    Ieva Čivča Rīgas Komercskola
    Aleksandrs Dzalbs Rīgas 31.vidusskola (Ilga Čečina)
    Andris Guļāns Āgenskalna Valsts ģimnāzija (Ilze France)
    Voldemārs Hercovs-Hercber Rīgas 64.vidusskola (Ilze Ose)
    Romans Ijerlevs Rīgas Zolitūdes ģimnāzija
    Anna Ivanova Rīgas Zolitūdes ģimnāzija (Olga Šeremeta)
    Linards Kalvāns Priekuļu vidusskola (Baiba Rampāne)
    Ģirts Kindzulis Tukuma 2.vidusskola (Indra Muceniece)
    Jānis Kucenko Rīgas 93.vidusskola (Anda Cimdiņa)
    Armands Masulis Madonas ģimnāzija
    Gundars Mednis Rīgas 58.vidusskola
    Ieva Melgalve Rīgas Komercskola
    Jevgēnijs Mihailovs Daugavpils Krievu ģimnāzija (Boriss Koltuns)
    Jekaterina Palatkina Rīgas 92.vidusskola (Romualda Gavšina)
    Vadims Pumpass Jelgavas 5.vidusskola (Vladimirs Krugļikovs)
    Aleksejs Remesovs Elejas vidusskola (Anna Čuhļeba)
    Jānis Sermuliņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Ginta Sniedzīte Dobeles pilsētas ģimnāzija (Skaidrīte Zaķe)
    Pēteris Stipravietis Gulbenes 1.vidusskola
    Aleksandrs Suhorukovs Valmieras 2.vidusskola (Natālija Šilde)
    Ainārs Zariņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Krišjānis Zariņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Ella Detlova)
    Irina Zvina Rīgas 13.vidusskola (Aīda Koroļova
    )


 

LU NMS