nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

48. Valsts matemātikas olimpiādes laureāti
1997./1998.m.g.

    Dati ir tikai par 9., 10. un 11. klasi

    Aiz skolas iekavās norādīts matemātikas skolotājs.

    I vieta

    9. klase

    Eduards Feoktistovs Madonas pilsētas 2.vidusskola
    Arnis Juraga Krāslavas ģimnāzija
    Egons Lavendelis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Imants Strazdiņš)
    Agnese Zeimula DA Cēsu Valsts ģimnāzija (Ilze Fokerote)

    10. klase

    Aleksandra Koroļova Rīgas 40.vidusskola (Viktors Gluhovs)
    Romāns Maļinovskis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Aija Vasiļevska, Alfrēds Grava)
    Vija Mičūne Daugavpils pilsētas 1.ģimnāzija (Maruta Skrīvele, Vitolds Gedroics)
    Laura Šļare Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)

    11. klase

    Deniss Čebikins Rīgas 40.vidusskola (Viktors Gluhovs)
    Zigmārs Rasščevskis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)

    II vieta

    9. klase

    Ervīns Aksjonovs Rīgas 58.vidusskola
    Reinis Balmaks Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Aija Vasiļevska)
    Daiga Cepīte Ogres 1.vidusskola
    Pēteris Lediņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola
    Igors Makaruks Rīgas 67.vidusskola
    Ruslans Tarasovs Rīgas Ebreju vidusskola (Jeļena Kozmina)
    Oskars Vīksna Dobeles pilsētas ģimnāzija (Skaidrīte Zaķe)

    10. klase

    Eduards Borisevičs Daugavpils 4.vidusskola (Jevgēnija Ruhmane)
    Jānis Dričs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Jevgēnijs Džeriņš Andreja Upīša Skrīveru vidusskola
    Aigars Zelmenis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Ella Detlova, Alfrēds Grava)

    11. klase

    Ilze Dzelme Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Alfrēds Grava)
    Andris Guļāns Āgenskalna Valsts ģimnāzija (Ilze France)
    Oskars Podāns Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Alfrēds Grava)
    Vadims Pumpass Jelgavas 5.vidusskola (Vladimirs Krugļikovs)
    Aigars Saušs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Jānis Sermuliņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Agris Šostaks Maltas 1.vidusskola (Marta Ružāne)
    Artūrs Žogla Ugāles vidusskola (Guntis Mačtams)

    III vieta

    9. klase

    Ilze Dzirkale Jelgavas 2.ģimnāzija
    Ilva Ermuža Ogres 2.vidusskola
    Olga Jermolajeva Rēzeknes 3.vidusskola
    Mārtiņš Malzubris Rīgas 49.vidusskola
    Juris Pārups Aizkraukles 2.vidusskola
    Elīna Puricka Bauskas 1.vidusskola (Līvija Hammere)
    Annija Rupenheite Rojas vidusskola
    Konstantīns Šveds Rīgas 40.vidusskola (Viktors Gluhovs)

    10. klase

    Ivars Baltus DA Cēsu Valsts ģimnāzija (Jānis Endele)
    Mārtiņš Bērziņš Natālijas Draudziņas ģimnāzija (Inga France)
    Raitis Brencis Āgenskalna ģimnāzija
    Filips Jeļisejevs Natālijas Draudziņas ģimnāzija (Inga France)

    11. klase

    Agnese Belousova Tukuma 2.vidusskola (Indra Muceniece)
    Edmunds Cers Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Dainis Kriķis)
    Aleksandrs Karasjovs Jelgavas 5.vidusskola (Vladimirs Krugļikovs)
    Kaspars Kondratjevs V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija (Inta Kalniņa)
    Jānis Kucenko Rīgas 93.vidusskola (Anda Cimdiņa)
    Gundars Mednis Rīgas 58.vidusskola
    Jānis Neimanis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Dainis Kriķis)
    Ģirts Niedra Limbažu 1.vidusskola (Ausma Krastiņa)
    Vladimirs Ņikiforovs Siguldas Valsts ģimnāzija (Valentīna Laganovska)
    Dace Rukliša Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Dmitrijs Rutko Rīgas M.Lomonosova vidusskola (Aleksandra Guļāne)
    Aleksandrs Suhorukovs Valmieras 2.vidusskola (Natālija Šilde)
    Olga Zvonkova Rēzeknes 2.vidusskola (Valentina Višņakova)
    Ilze Žagare Rīgas Komercskola (Agris Upenieks)

    atzinība

    8. klase

    Māris Freimanis Smiltenes vidusskola

    9. klase

    Jānis Baiža Siguldas Valsts ģimnāzija (Valentīna Laganovska)
    Ilze Barakovska Ogres 1.vidusskola
    Jānis Bērziņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Zita Bindare Āgenskalna Valsts ģimnāzija (Silva Januma)
    Oksana Čerņenko Rīgas Bišumuižas pamatskola
    Māris Elsiņš Gulbenes ģimnāzija (Biruta Pjalkovska)
    Pēteris Liepiņš Rīgas 6.vidusskola (Anna Bērziņa)
    Māris Ozols Jelgavas 1.ģimnāzija
    Linda Pakalna Kandavas internātskola
    Daina Priedniece Rīgas 2.vidusskola
    Maksims Rebrovs Rīgas 40.vidusskola (Viktors Gluhovs)
    Vladimirs Redjko Rīgas 40.vidusskola (Viktors Gluhovs)
    Dzintra Skuja E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija (Vija Miesniece)
    Jeļena Sokolovska Daugavpils Krievu ģimnāzija (Boriss Koltuns)
    Rolands Šāvelis Balvu pilsētas ģimnāzija (Domeniks Svarinskis)
    Mikus Visendorfs Natālijas Draudziņas ģimnāzija

    10. klase

    Svetlana Bogdanova Preiļu Valsts Ģimnāzija (Anna Ļeonova)
    Mārtiņš Dīcis Engures vidusskola (Bruno Andruss)
    Igors Dronovs Ziemeļvalstu ģimnāzija
    Solvita Kostjukova Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Baiba Kravale Dobeles pilsētas ģimnāzija (Skaidrīte Zaķe)
    Juris Maskalāns Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Dainis Kriķis)
    Zigmārs Reklaitis Limbažu 3.vidusskola (Vitanda Sakse)
    Laima Ziediņa Siguldas Valsts ģimnāzija (Daiga Jēkabsone)
    Ilze Žogla Ugāles vidusskola (Astrīda Vārna, Guntis Mačtams)

    11. klase

    Agnese Āboltiņa Jelgavas 2.ģimnāzija (Līvija Rāte)
    Ivars Bebrišs Limbažu 1.vidusskola (Rasma Rozenberga)
    Ivo Bernolds E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija
    Dzintars Briķis Aizputes vidusskola (Dace Šmite)
    Daiga Gutāne Natālijas Draudziņas ģimnāzija (Inga France)
    Jūlija Hodakovska Rīgas Rīnūžu ģimnāzija (Viktors Gluhovs)
    Ilze Kalniņa Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Mārtiņš Linde Tukuma 2.vidusskola (Indra Muceniece)
    Ilze Palma Smiltenes ģimnāzija (Ārija Viļuma)
    Edīte Puncule Rudzātu vidusskola (Veneranda Spriņģe)
    Ginta Sniedzīte Dobeles pilsētas ģimnāzija (Skaidrīte Zaķe)
    Simons Vahteļs Rīgas M.Lomonosova vidusskola
    Ģirts Valdīšana Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
    Elīna Volāne Olaines 1.vidusskola
    Irina Zvina Rīgas 13.vidusskola (Aīda Koroļova)


 

LU NMS