nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

49. Valsts matemātikas olimpiādes laureāti
1998./1999.m.g.

    Aiz skolas iekavās norādīts matemātikas skolotājs.

    I vieta

    9. klase

    Aleksandrs Belovs Rīgas 22.vidusskola (Inta Baltiņa)
    Roberts Brežģis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Dzintars Zicāns)
    Rihards Opmanis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Dzintars Zicāns)
    Ansis Skrastiņš DA Cēsu Valsts ģimnāzija (Inese Boze)

    10. klase

    Egons Lavendelis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Imants Strazdiņš)

    11. klase

    Eduards Borisevičs Daugavpils 4.vidusskola (Jevgēnija Ruhmane)
    Jānis Dričs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Aleksandra Koroļova Rīgas 40.vidusskola (Viktors Gluhovs)
    Raitis Ozols Āgenskalna Valsts ģimnāzija (Ilze France)
    Ilze Žogla Ugāles vidusskola (Astrīda Vārna, Guntis Mačtams)

    12. klase

    Deniss Čebikins Rīgas 40.vidusskola (Viktors Gluhovs)
    Zigmārs Rasščevskis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)

    II vieta

    9. klase

    Uldis Barbans Inčukalna pagasta pamatskola (Ingūna Keiša)
    Ģirts Strazdiņš Valmieras Viestura vidusskola (Gunta Dance)
    Ruslans Ščelkunovs Rēzeknes 6.vidusskola (A. Grigorjeva)

    10. klase

    Jānis Baiža Siguldas Valsts ģimnāzija (Valentīna Laganovska)
    Alīna Dubrovska Anniņmuižas ģimnāzija (Ludmila Obuhova)
    Igors Gorbovickis Rīgas 40.vidusskola (Viktors Gluhovs)
    Nauris Grigals Preiļu Valsts Ģimnāzija (Ligita Pauniņa)
    Jevgēnijs Ivanovs Daugavpils 4.vidusskola (Arkādijs Kurmeļovs)
    Pāvels Naumenko Jelgavas 5.vidusskola (Vladimirs Krugļikovs)
    Aija Sadoviča Valmieras ģimnāzija (Zinta Skrastiņa)

    11. klase

    Romāns Astahovs Daugavpils 4.vidusskola (Jevgēnija Ruhmane)
    Edvīns Harkovs Valmieras ģimnāzija (Zinta Skrastiņa)
    Filips Jeļisejevs Natālijas Draudziņas ģimnāzija (Inga France)
    Mārīte Kotlere Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Imants Strazdiņš)
    Dmitrijs Kuļčickis Jelgavas 5.vidusskola (Vladimirs Krugļikovs)
    Vija Mičūne Daugavpils pilsētas 1.ģimnāzija (Maruta Skrīvele, Vitolds Gedroics)
    Darja Solodovņikova Rīgas 40.vidusskola (Viktors Gluhovs)
    Vadims Zaicevs Puškina licejs (Irina Kravčenko)

    12. klase

    Ilze Dzelme Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Alfrēds Grava)
    Kārlis Goba Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Daiga Gutāne Natālijas Draudziņas ģimnāzija (Inga France)
    Dmitrijs Maksimovs Rīgas 29.vidusskola (Jūlija Strogane)
    Aigars Saušs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Jānis Sermuliņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)

    III vieta

    9. klase

    Zane Aizbalte Siguldas Valsts ģimnāzija (Pēteris Zariņš)
    Aleksandrs Firjans Rīgas Zolitūdes ģimnāzija (Jevgēnija Stacēviča)
    Rasa Rozīte DA Cēsu Valsts ģimnāzija (Inese Boze)
    Dmitrijs Russkovs Daugavpils 4.vidusskola (Jeļena Azareviča)
    Dagnis Valters Dobeles pilsētas ģimnāzija (Aiva Rituma)
    Māris Vizulis Smiltenes ģimnāzija (Dzidra Briede)

    10. klase

    Ervīns Aksjonovs Iļģuciema vidusskola (Valdis Ziobrovskis)
    Salvis Bēteris Valmieras ģimnāzija (Zinta Skrastiņa)
    Jevgēnijs Butāns Liepājas 2.vidusskola (Jevgēnija Skubska)
    Jurijs Daugulis Jēkabpils 2.vidusskola (Vanda Lovčinovska)
    Eduards Feoktistovs Madonas ģimnāzija (Rasma Zasa)
    Elīna Kalniņa Ogres ģimnāzija (Ārija Bordovska)
    Pēteris Lediņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Kristīne Ševčenko, Maija Balode)
    Andris Liedskalniņš Gulbenes ģimnāzija (Biruta Pjalkovska)
    Maksims Rebrovs Rīgas 40.vidusskola (Viktors Gluhovs)
    Dzintra Skuja E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija (Vija Miesniece)
    Jeļena Sokolovska Daugavpils Krievu ģimnāzija (Boriss Koltuns)
    Jana Vrubļevska Iļģuciema vidusskola (Valdis Ziobrovskis)

    11. klase

    Mārtiņš Bērziņš Natālijas Draudziņas ģimnāzija (Inga France)
    Mārtiņš Dīcis Engures vidusskola (Bruno Andruss)
    Jevgēnijs Džeriņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Dainis Kriķis, Alfrēds Grava)
    Jevgenijs Kazaņins Rīgas 88.vidusskola (Valentina Zinovčika)
    Baiba Kravale Dobeles pilsētas ģimnāzija (Skaidrīte Zaķe)
    Rolands Pupkevičs Babītes vidusskola (Iveta Cērpa)
    Zigmārs Reklaitis Limbažu 3.vidusskola (Vitanda Sakse)
    Laura Šļare Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Andris Zālītis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Aija Vasiļevska, Alfrēds Grava)

    12. klase

    Agnese Kazaka DA Cēsu Valsts ģimnāzija (Ilze Fokerote)
    Raivo Millers Engures vidusskola (Jānis Vilciņš)
    Jānis Neimanis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Dainis Kriķis)
    Jekaterina Palatkina Rīgas 92.vidusskola (Romualda Gavšina)
    Ginta Sniedzīte Dobeles pilsētas ģimnāzija (Skaidrīte Zaķe)
    Aleksandrs Suhorukovs Valmieras 2.vidusskola (Natālija Šilde)
    Kristaps Tamužs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Alfrēds Grava)
    Irina Zvina Rīgas 13.vidusskola (Aīda Koroļova)
    Artūrs Žogla Ugāles vidusskola (Guntis Mačtams)

    atzinība

    9. klase

    Linards Anisimovs Kārsavas 1.vidusskola (Leokādija Vasiļjeva)
    Ilze Avota Valmieras ģimnāzija (Tamāra Eglīte)
    Juris Borzovs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Dzintars Zicāns)
    Pēteris Caune Valmieras ģimnāzija (Zinta Skrastiņa)
    Dmitrijs Čirkovs Olaines 2.vidusskola (Iosifs Buļcevičs)
    Veronika Fedotova Rīgas 21.vidusskola (Svetlana Zaharova)
    Krists Jirgens Rīgas Franču licejs (Dace Andžāne)
    Kristiāna Strade Rīgas Franču licejs (Dace Andžāne)
    Agnis Škuškovniks Rīgas 64.vidusskola (Biruta Caune)
    Inese Šūpulniece DA Cēsu Valsts ģimnāzija (Inese Boze)

    10. klase

    Kaspars Dadzis DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola (Nelima Gūža)
    Jeļena Ivanova Rīgas 21.vidusskola (Oļegs Saveļjevs)
    Einārs Lepnis Rekavas vidusskola (Natālija Kaņepe)
    Juris Pārups Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Regīna Simanovska, Alfrēds Grava)
    Mārtiņš Punculis Rudzātu vidusskola (Veneranda Spriņģe)
    Madars Reimanis V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija (Inta Kalniņa)
    Māra Spriņģe Rudzātu vidusskola (Veneranda Spriņģe)
    Konstantīns Šveds Rīgas 40.vidusskola (Viktors Gluhovs)
    Ruslans Tarasovs Rīgas Ebreju vidusskola (Jeļena Kozmina)
    Oskars Vīksna Dobeles pilsētas ģimnāzija (Skaidrīte Zaķe)
    Sergejs Zadorožnijs Rīgas 40.vidusskola (Viktors Gluhovs)

    11. klase

    Konstantīns Hamiduļins Rīgas 96.vidusskola (Gaļina Skvorcova)
    Oļegs Kuzņecovs Rīgas 33.vidusskola (Olga Lucika)
    Olga Lebedeva Rīgas 21.vidusskola (Hermīne Hansena)
    Madara Melbārde Natālijas Draudziņas ģimnāzija (Inga France)
    Dmitrijs Rassohins Rīgas Rīnūžu ģimnāzija (Viktors Gluhovs)
    Mārtiņš Ruttulis DA Cēsu Valsts ģimnāzija (Jānis Endele)
    Agnese Šmugā Madonas ģimnāzija (Rasma Zasa)
    Juris Viļums Ezernieku vidusskola (Eduards Dimpers)
    Aigars Zelmenis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Ella Detlova, Alfrēds Grava)

    12. klase

    Aleksandrs Dzalbs Rīgas 31.vidusskola (Ilga Čečina)
    Nauris Gailums Andreja Upīša Skrīveru vidusskola (Ināra Dzērve)
    Aleksandrs Karasjovs Jelgavas 5.vidusskola (Vladimirs Krugļikovs)
    Mārtiņš Ozoliņš Madonas ģimnāzija (Rasma Zasa)
    Oļegs Podoļskis Rīgas 88.vidusskola (Ludmila Kosigina)
    Vadims Pumpass Jelgavas 5.vidusskola (Vladimirs Krugļikovs)
    Zigmārs Rasiņš Jelgavas 1.ģimnāzija (B. Sakne)
    Krišs Spūlis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Svetlana Ščegoļihina Rīgas 40.vidusskola (Viktors Gluhovs)
    Agris Šostaks Maltas 1.vidusskola (Marta Ružāne)
    Olga Zvonkova Rēzeknes 2.vidusskola (Valentina Višņakova)


 

LU NMS