nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

54. Valsts matemātikas olimpiādes laureāti
2003./2004.m.g.

    I vieta    II vieta     III vieta    Atzinība

    Vārds

    Uzvārds

    Skola

    Matemātikas skolotājs/-i

     

    I vieta

     9.klase

    Guntars

    Kitenbergs

    Rīgas 64.vidusskola

    Ilze Ose

    10.klase

    Sergejs

    Beļajevs

    Rīgas Zolitūdes ģimnāzija

    Olga Šeremeta

    Rūdolfs

    Kreicbergs

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Kristīne Ševčenko

    Elvijs

    Sarkans

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Kristīne Ševčenko

    11.klase

    Maksims

    Arzamasovs

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs

    Jānis

    Iraids

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Maija Balode

    Edgars

    Jākobsons

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Dace Andžāne

    Andis

    Orbidāns

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Dace Andžāne

    Iļja

    Tjurins

    Liepājas A.Puškina 2.vidusskola

    Olga Baluhina

    12.klase

    Imants

    Bērziņš

    Siguldas Valsts ģimnāzija

    Valentīna Laganovska

    Jānis

    Cīmurs

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Karmena Liepiņa, Kristīne Ševčenko

    Artūrs

    Verza

    Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

    Valda Skuja

     

    uz augšu

    II vieta

     9.klase

    Ildze

    Čakāne

    Gulbenes ģimnāzija

    Līga Čakāne

    Uģis

    Lācis

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Inese Lagzda

    Nikita

    Ničipurovs

    Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola

    Irina Ragulina

    Rūta

    Skujiņa

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Inese Lagzda

    Jānis

    Strods

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Artūrs Damlics

    Jānis

    Šīrs

    Rīgas 94.vidusskola

    Ilze Baumane

    Kalvis

    Upītis

    Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola

    Vija Medne

    10.klase

    Jānis

    Bogdanovs

    Gulbenes ģimnāzija

    Margarita Češļa

    Dāvis

    Bušs

    Limbažu 1.vidusskola

    Ērika Baune

    Sofija

    Gilbuha

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs, Oļegs Šleifmanis

    Antons

    Nižņiks

    Rīgas 46.vidusskola

    Zinaīda Dredžere

    11.klase

    Artūrs

    Kaņepājs

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Maija Balode

    Mārtiņš

    Kālis

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Dace Andžāne

    Grigorijs

    Kuzņecovs

    Daugavpils Krievu vidusskola - licejs

    Staņislavs Didičs, Boriss Koltuns

    Sergejs

    Pogorelovs

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs

    Taisija

    Šantare

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs

    Juris

    Ulmanis

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Dace Andžāne

    Aleksandrs

    Vorobjovs

    Špoģu vidusskola

    Anna Koroševska

    12.klase

    Pāvels

    Andrejevs

    Daugavpils Krievu vidusskola - licejs

    Boriss Koltuns, Staņislavs Didičs

    Pēteris

    Korics

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Regīna Simanovska

    Vladislavs

    Nazaruks

    Rīgas Rīnūžu vidusskola

    Viktors Gluhovs

    Gunta

    Strode

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Aija Vasiļevska

    Andrejs

    Teuss

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs

    Deniss

    Ziļs

    Daugavpils Krievu vidusskola - licejs

    Boriss Koltuns, Staņislavs Didičs

     

    uz augšu

    III vieta

     9.klase

    Baiba

    Bērta

    Valkas ģimnāzija

    Viola Levina

    Aleksandrs

    Bogdanovs

    Liepājas pilsētas 12.vidusskola

    Anna Bulkina, Dainis Mihailovs

    Olga

    Bugajenko

    Rīgas 40.vidusskola

    Nellija Kozļenko

    Rihards

    Grasis

    Cēsu pilsētas ģimnāzija

    Anita Slaidiņa

    Ernests

    Jenavs

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Inese Lagzda

    Līga

    Legzdiņa

    Rīgas 2.vidusskola

    Kaiva Treija

    Jānis

    Niklass

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Inese Lagzda

    Madars

    Virza

    Valmieras ģimnāzija

    Edīte Būmane

    Aleksandrs

    Višņevskis

    Rīgas 72.vidusskola

    Aleksandra Vasiļjeva

    10.klase

    Adriāns

    Imša

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Regīna Simanovska

    Mārtiņš

    Jukna

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Kristīne Ševčenko

    Jānis

    Lībeks

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Kristīne Ševčenko

    Marina

    Makrecka

    Rīgas 65.vidusskola

    Inna Buraka

    Natālija

    Mamajeva

    Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija

    Svetlana Radionova, Anita Kiričuka, Alīsija Semjonova,

    Gatis

    Narvaišs

    Dobeles Valsts ģimnāzija

    Aiva Rituma

    Uldis

    Upītis

    Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola

    Jānis Ļoļāns

    Andris

    Žogots

    Nautrēnu vidusskola

    Ināra Gleizde

    11.klase

    Gatis

    Bārbals

    Engures vidusskola

    Jānis Vilciņš

    Juris

    Cielēns

    Siguldas Valsts ģimnāzija

    Pēteris Zariņš

    Renārs

    Freidensons

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Dace Andžāne

    Arnis

    Jakovels

    Rēzeknes ģimnāzija

    Zenta Jakovele

    Mārtiņš

    Junkurēns

    Bauskas 1.vidusskola

    Līvija Hammera

    Roberts

    Mišurovs

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Dace Andžāne

    Edgars

    Siliņš

    Limbažu 3.vidusskola

    Inese Plūme

    Pāvels

    Skripko

    Rīgas 88.vidusskola

    Lidija Meļņika

    Vitālijs

    Šelepjonoks

    Daugavpils Krievu vidusskola - licejs

    Staņislavs Didičs, Boriss Koltuns

    Jānis

    Timošenko

    Preiļu Valsts Ģimnāzija

    Ligita Pauniņa

    Oļegs

    Urziks

    Rīgas Zolitūdes ģimnāzija

    Olga Šeremeta

    Armands

    Zeipiņš

    Dobeles Valsts ģimnāzija

    Aiva Rituma

    12.klase

    Raivis

    Bēts

    Liepājas 1.vidusskola

    Baiba Bērztīse, Helvijs Valcis

    Andrejs

    Deļmans

    Daugavpils Krievu vidusskola - licejs

    Boriss Koltuns, Staņislavs Didičs

    Vadims

    Goremikins

    Rīgas 96.vidusskola

    Alina Anaško

    Inga

    Rumkovska

    Nīcas vidusskola

    Ingrīda Dejus

    Ilze

    Siliņa

    Valmieras ģimnāzija

    Zinta Skrastiņa

    Guntis

    Šmaukstelis

    Maltas 1.vidusskola

    Marta Ružāne

    Anna

    Varežkina

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs

     

    uz augšu

    Atzinība

    9.klase

    Laima

    Bušaite

    Rīgas Angļu ģimnāzija

    Ginta Līrmane-Krūmiņa

    Mihails

    Haļitovs

    Iecavas vidusskola

    Lidija Grīga

    Anita

    Juzova

    Rīgas 25.vidusskola

    Anna Gustava

    Vitālijs

    Ševčenko

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Inese Lagzda

    Leino

    Tāramē

    Skrundas 1.vidusskola

    Elga Irēna Benefelde

    10.klase 

    Pāvels

    Jakubovs

    Rīgas Purvciema vidusskola

    Viktorija Požiļenko

    Ralfs

    Lasmanis

    Ventspils 1.ģimnāzija

    Aldis Bomis

    Artūrs

    Melecis

    E.Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzija

    Irina Gailīte

    Linda

    Solovjova

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Kristīne Ševčenko

    Mārtiņš

    Spriņģis

    Rudzātu vidusskola

    Veneranda Spriņģe

    Dana

    Stepe

    Ogres 1.vidusskola

    Nora Kaimiņa

     11.klase 

    Aigars

    Dreiska

    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

    Kristīne Ševčenko

    Pjotrs

    Ivanovs

    Daugavpils 10.vidusskola

    Agafija Fjodorova

    Valērija

    Kožakova

    Rīgas 95.vidusskola

    Tatjana Bikova

    Aleksandra

    Malašonoka

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs

    Lauma

    Pretkalniņa

    Rīgas 64.vidusskola

    Ilze Ose

    Jānis

    Upītis

    Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola

    Jānis Ļoļāns

    Mārtiņš

    Zelčs

    Siguldas Valsts ģimnāzija

    Pēteris Zariņš

    12.klase

    Vadims

    Geža

    Āgenskalna Valsts ģimnāzija

    Aivars Ančupāns, Ilze France

    Laura

    Kaļva

    Jelgavas Valsts ģimnāzija

    Sandra Rubule

    Dāvis

    Meike

    Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību

    Valda Gaure

    Jānis

    Skrastiņš

    Valmieras ģimnāzija

    Zinta Skrastiņa

     

    uz augšu


 

LU NMS