nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

56. Valsts matemātikas olimpiādes laureāti
2005./2006.m.g.

    I vieta    II vieta     III vieta    Atzinība
    Tie, kas nebija uz apbalvošanu, par iespēju saņemt savas balvas (I, II, III vieta, atzinība) var interesēties pie ISEC mācību metodiķes Ināras Akmenes pa tel. 7216427.


    VārdsUzvārdsskolamatemātikas skolotāji

    I vieta


    9.
    klase

    MārtiņšKokainisViesītes vidusskolaAusma Brūvere

    IevaOzolaRīgas Valsts 1.ģimnāzijaKristīne Ševčenko

    10.
    klase

    ArtūrsBačkursRīgas Valsts 1.ģimnāzijaDainis Kriķis, Aija Vasiļevska

    VadimsDaļeckisRīgas Valsts 1.ģimnāzijaDace Andžāne

    TatjanaStarovoitovaRīgas Klasiskā ģimnāzijaŅina Suima

    11.
    klase

    AleksandrsBogdanovsLiepājas pilsētas 12.vidusskolaOlga Baluhina

    GuntarsKitenbergsRīgas 64.vidusskolaIlze Ose

    VladimirsMurevičsRīgas Valsts 1.ģimnāzijaAija Vasiļevska

    MadarsVirzaValmieras Valsts ģimnāzijaGunta Lāce

    12.
    klase

    RūdolfsKreicbergsRīgas Valsts 1.ģimnāzijaKristīne Ševčenko

     

    uz augšu

    II vieta


    9.
    klase

    ĒvaldsDembovskisRīgas 25.vidusskolaGita Šulce, Anna Gustava

    MaksimsDimitrijevsPuškina licejsIrina Kravčenko

    AntonsGļebovsRīgas 40.vidusskolaViktors Gluhovs

    EdvardsGrasisCēsu pilsētas pamatskolaLigita Neimane

    KrišjānisJurdžsRīgas Valsts 1.ģimnāzijaDzintars Zicāns

    IneseMazarevičaRīgas Juglas vidusskolaInāra Putāne

    JānisRudītisMāteru Jura Kazdangas pamatskolaIlona Bloka

    NikolajsViškersRīgas Zolitūdes ģimnāzijaJevgēnija Staceviča

    10.
    klase

    PāvelsDubinsRīgas 22.vidusskolaViktors Gluhovs

    AnnaJansoneRīgas Valsts 1.ģimnāzijaDainis Kriķis, Aija Vasiļevska

    IndraNiedreRīgas Valsts 1.ģimnāzijaDace Andžāne

    GintaPodnieceZvejniekciema vidusskolaMargarita Platace

    KrišjānisPrūsisRīgas Valsts 1.ģimnāzijaDainis Kriķis, Aija Vasiļevska

    DmitrijsPupkovsJelgavas 1.ģimnāzijaSolomeja Bula

    11.
    klase

    JānisŠīrsRīgas Valsts 1.ģimnāzijaRegīna Simanovska

    VentsValleĀgenskalna Valsts ģimnāzijaAivars Ančupāns, Lolita Žilvinska

    NikolajsZikovsRīgas Valsts 1.ģimnāzijaAija Vasiļevska

    12.
    klase

    SergejsBeļajevsRīgas Zolitūdes ģimnāzijaOlga Šeremeta

    AleksandrsLevinsRīgas Klasiskā ģimnāzijaNineļa Koposova

    JānisLībeksRīgas Valsts 1.ģimnāzijaKristīne Ševčenko

    GatisNarvaišsDobeles Valsts ģimnāzijaAiva Rituma, Aivars Bērziņš

    AntonsŅižņiksRīgas 46.vidusskolaZinaīda Dredžele

    AgneseSalputraRīgas Valsts 1.ģimnāzijaKristīne Ševčenko

    ElvijsSarkansRīgas Valsts 1.ģimnāzijaKristīne Ševčenko

     

    uz augšu

    III vieta


    8.
    klase

    KaterīnaMardusevičaDaugavpils Krievu vidusskola - licejsIveta Zarāne

    9.
    klase

    RaivisBlaumanisRīgas Franču licejsMāra Dibranča

    AnnaBritālaE.Dārziņa mūzikas vidusskolaJolanta Zaretoka

    KristapsDārgaisJumpravas vidusskolaAivars Rags

    MareksHarkovsValmieras Valsts ģimnāzijaZinta Skrastiņa

    EdīteKomarovskaRīgas Valsts 1.ģimnāzijaDzintars Zicāns

    IevaNāgeleRīgas Valsts 1.ģimnāzijaRegīna Simanovska, Maija Balode

    MārtiņšPakulisSmiltenes ģimnāzijaĀrija Viļuma

    ViktorijaParaščiņakaMaltas 1.vidusskolaInese Bundere

    VadimsPikarevskisDaugavpils Krievu vidusskola - licejsStaņislavs Didičs

    VitālijsSamoļinsJelgavas 2.pamatskolaJeļena Čerkasova

    AigarsSilavsRīgas KomercģimnāzijaAiga Priedniece

    DāvisStepanovsTukuma Raiņa ģimnāzijaZinaīda Holsta, Indra Muceniece, Diāna Zurģe

    10.
    klase

    GerdaDiterihaRīgas Valsts 1.ģimnāzijaDainis Kriķis, Aija Vasiļevska

    JeļenaFjodorovaRēzeknes 2.vidusskolaJeļena Narica

    EdgarsKarņickisRīgas Franču licejsBiruta Šķēle

    KristapsKļavaĶeguma komercnovirziena vidusskolaIrēna Stāmure

    ElīnaLocāneGulbenes ģimnāzijaBiruta Pjalkovska

    AnsisOzoliņšRīgas Teikas vidusskolaIlze Zariņa

    OskarsSarbantovičsDobeles Valsts ģimnāzijaAiva Rituma

    KristiānsStonānsRīgas Valsts 1.ģimnāzijaDace Andžāne

    SintijaŠauriņaRīgas Franču licejsBiruta Šķēle

    MārtiņšVīksnaDA Cēsu Valsts ģimnāzijaInese Boze

    11.
    klase

    IrinaAlutinaRīgas Zolitūdes ģimnāzijaOlga Šeremeta

    AgnisĀriņšRīgas Valsts 1.ģimnāzijaKarmena Liepiņa

    AndrejsRudzītisRīgas Zolitūdes ģimnāzijaOlga Šeremeta

    VitālijsŠevčenkoRīgas Valsts 1.ģimnāzijaInese Lagzda

    AndrejsVihrovsRīgas 92.vidusskolaRomualda Gavšina

    12.
    klase

    InesaBoikovaRīgas 40.vidusskolaViktors Gluhovs

    MarinaMakreckaRīgas 65.vidusskolaInna Buraka

    MihailsMiļehinsRīgas 40.vidusskolaOļegs Šleifmanis, Viktors Gluhovs

    PēterisŠķēlsRīgas Valsts 1.ģimnāzijaDainis Kriķis, Aija Vasiļevska

    AleksandrsZavaļnijsRīgas Klasiskā ģimnāzijaNineļa Koposova

    KirilsZinovjevsLiepājas pilsētas 12.vidusskolaTatjana Kurdeko

     

    uz augšu

    Atzinība


    9.
    klase

    SigitaBergaMāteru Jura Kazdangas pamatskolaIlona Bloka

    AndrisCānsSiguldas Valsts ģimnāzijaMāra Baķe

    EdgarsFreimanisRīgas Valsts 1.ģimnāzijaMaija Balode, Regīna Simanovska

    KlāvsKivlenieksUzvaras vidusskolaValda Bičkova

    VjačeslavsMihailovsRīgas 75.vidusskolaTatjana Kiseļeva

    KirilsRodinsRīgas 40.vidusskolaViktors Gluhovs

    KatrīnaRutkaRīgas Valsts 1.ģimnāzijaRegīna Simanovska, Maija Balode

    MiķelisVuļsMālpils vidusskolaLiene Cērpa

    10.
    klase

    JevgēnijsKarpušenkoKrāslavas Varavīksnes vidusskolaAntoņina Bahmate

    AnnaŽdanovičaJūrmalas pilsētas Kauguru vidusskolaVera Antonova

    11.
    klase

    ErnestsJenavsRīgas Valsts 1.ģimnāzijaAija Vasiļevska

    UģisLācisRīgas Valsts 1.ģimnāzijaInese Lagzda

    MarinaTimošenkoPreiļu Valsts ģimnāzijaAnna Ļeonova

    12.
    klase

    GustsJonastsN.Draudziņas ģimnāzijaMaira Tuklere

    RalfsLasmanisVentspils 1.ģimnāzijaRuta Dubra

    NatālijaMamajevaDaugavpils pilsētas Centra ģimnāzijaSvetlana Radionova, Alīcija Semjonova

    MaksimsŠirokolobovsDaugavpils Krievu vidusskola - licejsStaņislavs Didičs

    JānisVaitkevicsDobeles Valsts ģimnāzijaAiva Rituma, Aivars Bērziņš

     

    uz augšu


 

LU NMS