nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

60.Valsts matemātikas olimpiādes laureāti
2009./2010.m.g.

    I vieta    II vieta     III vieta    Atzinība
    Tie, kas nebija uz apbalvošanu, par iespēju saņemt savas balvas (I, II, III vieta, atzinība) var interesēties pie ISEC mācību metodiķes Ināras Akmenes pa tel. 67216427.

    I vieta


     
    9.klase
     
    Gustavs Mārtiņš Upmanis ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Artūrs Krasts ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
     
    10.klase
     
    Agnese Ķerubiņa ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Kalvis Kalniņš ( Liepājas Valsts 1.ģimnāzija )
     
    11.klase
     
    Jānis Smilga ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Arnis Katkevičs ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
     
    12.klase
     
    Jānis Ābols ( Siguldas Valsts ģimnāzija )
    Normunds Vilciņš ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Pēteris Eriņš ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Oļegs Ošmjans ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )

    II vieta


     
    9.klase
     
    Andis Bērziņš ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Romāns Konstantinovs ( Rīgas pilsētas 2.ģimnāzija )
    Ģirts Zāģeris ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
     
    10.klase
     
    Ilze Ošiņa ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Andrejs Kuzņecovs ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Marks Zeļdes ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs )
    Kristaps Znotiņš ( Preiļu Valsts ģimnāzija )
     
    11.klase
     
    Kārlis Seņko ( Dobeles Valsts ģimnāzija )
    Eduards Kaļiņičenko ( Rīgas 71.vidusskola )
     
    12.klase
     
    Marta Britāla ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Jurijs Kudrjavcevs ( Rīgas 40.vidusskola )
    Dmitrijs Logvinovs ( Rīgas Herdera vidusskola )
    Sofya Romanyuk ( Rīgas 10.vidusskola )
    Edgars Sedols ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Santa Kratule ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs )
    Jānis Mārks ( Madonas Valsts ģimnāzija )
    Lauris Vehi ( Valmieras Valsts ģimnāzija )

    III vieta


     
    9.klase
     
    Andris Locāns ( Gulbenes novada Valsts ģimnāzija )
    Māris Seržāns ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Egita Fabiane ( Dobeles Valsts ģimnāzija )
    Vladlens Kurajevs ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
     
    10.klase
     
    Leonīds Maslovs ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija )
    Sandris Samohvalovs ( Cēsu Valsts ģimnāzija )
    Artjoms Ļipins ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs )
    Jaroslava Arseņjeva ( Liepājas pilsētas 12.vidusskola )
    Ilze Buža ( DA Cēsu Valsts ģimnāzija )
    Raivis Pastars ( Preiļu Valsts ģimnāzija )
    Andris Paškovskis ( Cēsu Valsts ģimnāzija )
    Dārta Spridzāne ( Grobiņas ģimnāzija )
    Maira Vasiļevska ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
     
    11.klase
     
    Uldis Dzilna ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Ivars Getiņš ( Liepājas 15.vidusskola )
    Ēriks Gopaks ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija )
    Agnese Lagzda ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Artūrs Semeņuks ( Rīgas 40.vidusskola )
    Andrejs Semjonovs ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
     
    12.klase
     
    Margarita Biļdina ( Rīgas pilsētas 2.ģimnāzija )
    Artūrs Znotiņš ( Preiļu Valsts ģimnāzija )
    Daiga Čerāne ( Baldones vidusskola )
    Vitālijs Gagunovs ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs )
    Vsevolods Golovins ( Rīgas Purvciema vidusskola )
    Aleksejs Peguševs ( Rīgas 40.vidusskola )
    Ingus Pērkons ( DA Cēsu Valsts ģimnāzija )

    Atzinība


     
    9.klase
     
    Mikus Puriņš ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Edgars Eglītis ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Ivars Jaundžeikars ( Jaunjelgavas vidusskola )
    Artūrs Krišjānis Goba ( Siguldas Valsts ģimnāzija )
    Ņikita Larka ( Rīgas 88.vidusskola )
    Georgijs Skorodumovs ( Rīgas 40.vidusskola )
    Sindija Virse ( Valmieras Viestura vidusskola )
    Pauls Pierhurovičs ( Jelgavas Valsts ģimnāzija )
     
    10.klase
     
    Agnese Babre ( Dagdas vidusskola )
    Līva Doniņa ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Reinis Doniņš ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Viktorija Raka ( Jelgavas 5.vidusskola )
    Monta Vēza ( Saldus pilsētas ģimnāzija )
    Edgars Zaezerskis ( Ludzas pilsētas ģimnāzija )
    Ēriks Zeps ( Rēzeknes 5.vidusskola )
     
    11.klase
     
    Sergejs Lukaņihins ( Rīgas Klasiskā ģimnāzija )
    Valters Kalnačs ( Valmieras Valsts ģimnāzija )
    Anastasija Anspoka ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs )
    Ieva Vasiļjeva ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Jeļena Vasiļjeva ( Brocēnu vidusskola )
    Dzintars Kanašēvics ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Ieva Skrebele ( Rīgas Franču licejs )
    Līga Mangule ( Valmieras Valsts ģimnāzija )
    Anete Romanauska ( Saldus pilsētas 2.vidusskola )
    Pēteris Rudzusīks ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Baiba Stikāne ( Siguldas Valsts ģimnāzija )
    Reinis Vītols ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
     
    12.klase
     
    Aleksandrs Goļenkovs ( Jaunogres vidusskola )
    Jānis Krims ( Limbažu 1.vidusskola )
    Laura Mozule ( Balvu pilsētas ģimnāzija )
    Deniss Prohorenko ( Rīgas 13.vidusskola )
    Ivars Zubkāns ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Arvīds Dzelme ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Jekaterina Fjodorova ( Liepājas pilsētas 12.vidusskola )
    Gusts Sproģis ( DA Cēsu Valsts ģimnāzija )
    Ainārs Tambaks ( Rīgas pilsētas 2.ģimnāzija )
    Artis Vaselāns ( DA Cēsu Valsts ģimnāzija )
    Kalvis Ertmanis ( E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija )
    Rolands Krumbergs ( Dobeles Valsts ģimnāzija )
    Katerīna Marduseviča ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs )
    Andrejs Prucevs ( Rīgas 61.vidusskola )

 

LU NMS