nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Aktuālā informācija Jūsu e-pastā

LU A.Liepas NMS piedāvā iespēju saņemt aktuālo informāciju par mūsu organizētajiem pasākumiem Jūsu e-pastā. Lai pieteiktos vai atteiktos no šādiem e-pastiem, aizpildiet zemāk esošās formas!

Lai mainītu jau reģistrēto e-pasta adresi, vienkārši piesakieties šajā lapā ar jauno e-pasta adresi, tad vecā reģistrētā e-pasta adrese automātiski tiks dzēsta.
Ja vēlaties saņemt visus NMS sūtījumus arī uz papildadresēm, piesakot jauno adresi, piezīmēs norādiet papildadreses ar piebildi "iekļaut sarakstā".

Neiesakām pieteikties uz šo informāciju ar @rsdc.lv adresēm, jo regulāri ir problēmas ar e-pastu aizsūtīšanu tieši šīm adresēm.


Visa mācību gada laikā mēs nosūtīsim tikai dažus sekojoša satura e-pastus:

• Septembra sākumā: īss apskats par mācību gadā notiekošajiem matemātiskajiem pasākumiem un jaunumiem NMS darbībā.

• Ap gadu miju: precizēta informācija par otrā pusgada pasākumiem.

• Marta sākumā: informācija par reģistrācijas kārtību un reģistrēšanās sākumu Atklātai matemātikas olimpiādei.

• Maija vidū: AMO rezultāti un informācija par uzvarētāju apbalvošanu. Šo e-pastu izsūtām TIKAI skolu pārstāvjiem, matemātikas pulciņu vadītājiem, skolotājiem, kā arī cilvēkiem, no kuru e-pasta adresēm saņemsim GRUPU pieteikumu AMO. Individuālie interesenti, kā jau ierasts, savus personīgos rezultātus varēs apskatīties mūsu mājas lapā.

• Septembra sākumā: paziņojums skolu pārstāvjiem, matemātikas pulciņu vadītājiem, skolotājiem, kā arī cilvēkiem, no kuru e-pasta adresēm saņemsim GRUPU pieteikumu AMO, par nepaņemtajiem apbalvojumiem.

• Visa mācību gada laikā īpašās situācijās: Paziņojumi par izmaiņām izsludinātajā matemātisko pasākumu plānā, kā arī par cita veida sarežģījumiem, kas var ietekmēt pasākumu norisi.

LAI SAŅEMTU ŠĀDUS E-PASTUS

(*) Vārds

(*) Uzvārds

(*) Nodarbošanās   (piem. 10.klases skolēns, matemātikas skolotājs, skolas sekretāre)

(*) Skola

(*) E-pasta adrese

 

LAI ATTEIKTOS NO ŠĀDU E-PASTU SAŅEMŠANAS

(*) Vārds

(*) Uzvārds

(*) E-pasta adrese

 

 

Jebkuru neskaidrību gadījumā varat zvanīt 67033738 vai rakstīt nms@lu.lv. Ja 3 darba dienu laikā nesaņemat nekādu atbildi uz savu e-pastu, visticamāk, ka mēs Jūsu e-pastu neesam saņēmuši, tāpēc, lūdzu, mēģiniet sūtīt vēlreiz vai zvaniet, lai noskaidrotu, vai tas ir saņemts!


 

LU NMS