nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    Dalībai konkursā šogad atsaucās 82 skolas no visas Latvijas.
    Pavisam konkursa 1.kārtā piedalījās 1191 skolēni no 4.klasēm un vēl 5 skolēni no 3.klasēm.

    No visiem dalībniekiem maksimālo punktu skaitu (42) ieguva 2 skolēni. Sveicam viņus:
    Daugavpils 9. vidusskola: Raimonds Bogdanovičs
    Jēkabpils raj. Rites pamatskola: Inga Kampe

    Tā kā uzdevumi bija patiešām grūti, publicēsim vēl dažu labāko risinātāju vārdus:
    Aglonas vidusskola: Santa Cvetkova, Daniels Krimans (40 punkti)
    Rīgas 25.vidusskola: Jānis Dubskis (40 punkti)
    Tirzas pamatskola: Artūrs Grinkēvičs (39 punkti)

    Sekojošajā diagrammā attēloti kopējie rezultāti: cik skolēni ir ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

    Vidējais aritmētiskais visu dalībnieku iegūto punktu skaits ir 6,7 punkti, dalībnieku skaits no vienas skolas ir vidēji 15 skolēni.

    Tālāk publicētas visas dalībskolas sakārtotas pēc rajoniem, iekavās norādot skolēnu rezultātu vidējo aritmētisko un dalībnieku skaitu.

    Alūksne : Alūksnes pilsētas sākumskola (vidēji 11.3 punkti; 7 dalībnieki)
    Alūksnes raj. : Sikšņu pamatskola (vidēji 6.2 punkti; 6 dalībnieki)
    Balvu raj.: Stacijas pamatskola (vidēji -2.0 punkti; 6 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 10.vsk. (vidēji 11.5 punkti; 8 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 11.pamatskola (vidēji 33.5 punkti; 2 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 12.vidusskola (vidēji 11.5 punkti; 8 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 13.vidusskola (vidēji 18.8 punkti; 12 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 15.vidusskola (vidēji 21.0 punkti; 3 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 3.vsk. (vidēji 6.3 punkti; 7 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 9. vidusskola (vidēji 30.9 punkti; 7 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils Krievu vsk.-licejs (vidēji 12.6 punkti; 20 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils Saskaņas psk. (vidēji 10.7 punkti; 16 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils Vienības psk. (vidēji 12.5 punkti; 12 dalībnieki)
    Daugavpils raj. : Špoģu vsk. (vidēji 1.8 punkti; 16 dalībnieki)
    Dobele : Dobeles 1.vsk. (vidēji 7.2 punkti; 16 dalībnieki)
    Dobele : Dobeles sākumskola (vidēji -0.1 punkti; 38 dalībnieki)
    Dobeles raj.: Mežinieku pamatskola (vidēji 3.3 punkti; 8 dalībnieki)
    Gulbenes raj.: Rankas pamatskola (vidēji 2.0 punkti; 3 dalībnieki)
    Gulbenes raj.: Tirzas pamatskola (vidēji 30.9 punkti; 10 dalībnieki)
    Jēkabpils : Jēkabpils pamatskola (vidēji 10.1 punkti; 15 dalībnieki)
    Jēkabpils raj.: Mežāres pamatskola (vidēji 10.9 punkti; 7 dalībnieki)
    Jēkabpils raj.: Rites pamatskola (vidēji 37.5 punkti; 2 dalībnieki)
    Jēkabpils raj.: Salas vidusskola (vidēji -1.0 punkti; 17 dalībnieki)
    Jūrmala : Jūrmalas sākumskola ''Atvase'' (vidēji 9.2 punkti; 5 dalībnieki)
    Liepāja : DA Liepājas pilsētas 5.vsk. (vidēji 15.5 punkti; 13 dalībnieki)
    Liepāja : J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vsk. (vidēji 11.6 punkti; 8 dalībnieki)
    Liepāja : J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vsk. (vidēji 11.6 punkti; 8 dalībnieki)
    Liepāja : Liepājas 15.vidusskola (vidēji 12.3 punkti; 6 dalībnieki)
    Liepājas raj.: Aizputes vidusskola (vidēji 1.3 punkti; 15 dalībnieki)
    Liepājas raj.: Grobiņas vidusskola (vidēji 9.8 punkti; 6 dalībnieki)
    Liepājas raj.: Kalētu pamatskola (vidēji -2.1 punkti; 10 dalībnieki)
    Liepājas raj.: Kalvenes pamatskola (vidēji 18.0 punkti; 2 dalībnieki)
    Liepājas raj.: Vaiņodes internātpamatskola (vidēji -4.1 punkti; 14 dalībnieki)
    Limbaži : Limbažu 1.vidusskola (vidēji 13.1 punkti; 10 dalībnieki)
    Limbaži : Limbažu 3.vidusskola (vidēji 6.0 punkti; 18 dalībnieki)
    Madonas raj.: Kalsnavas pamatskola (vidēji 5.7 punkti; 9 dalībnieki)
    Madonas raj.: Lubānas vidusskola (vidēji 9.4 punkti; 10 dalībnieki)
    Ogre : Ogres pamatskola (vidēji 9.7 punkti; 26 dalībnieki)
    Preiļi : Preiļu 1.pamatskola (vidēji 9.5 punkti; 26 dalībnieki)
    Preiļu : Aglonas vidusskola (vidēji 31.0 punkti; 9 dalībnieki)
    Preiļu : Jaunsilavas pamatskola (vidēji 8.0 punkti; 12 dalībnieki)
    Preiļu : Rudzātu vidusskola (vidēji 6.4 punkti; 5 dalībnieki)
    Preiļu : Vanagu pamatskola (vidēji 1.8 punkti; 8 dalībnieki)
    Rēzekne : Rēzeknes poļu vidusskola (vidēji 10.3 punkti; 4 dalībnieki)
    Rēzeknes raj.: Nautrēnu vidusskola (vidēji 4.1 punkti; 8 dalībnieki)
    Rīga : Iļģuciema vsk. (vidēji 4.1 punkti; 16 dalībnieki)
    Rīga : Mežaparka sākumskola (vidēji 8.3 punkti; 7 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 13.vidusskola (vidēji 9.3 punkti; 17 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 2.vidusskola (vidēji 6.1 punkti; 24 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 25.vidusskola (vidēji 4.5 punkti; 60 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 3.vidusskola (vidēji 7.3 punkti; 19 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 94.vidusskola (vidēji 2.1 punkti; 28 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas Anniņmuižas vidusskola (vidēji -0.8 punkti; 47 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas Doma kora skola (vidēji 3.8 punkti; 17 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas Herdera vidusskola (vidēji 7.1 punkti; 15 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas V.Zālīša pamatskola (vidēji 16.0 punkti; 25 dalībnieki)
    Rīgas raj.: Ādažu vidusskola (vidēji 9.6 punkti; 30 dalībnieki)
    Rīgas raj.: Babītes vidusskola (vidēji 9.5 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīgas raj.: Baložu vidusskola (vidēji 9.3 punkti; 7 dalībnieki)
    Rīgas raj.: Juglas sanatorijas internātpamatskola (vidēji 5.5 punkti; 26 dalībnieki)
    Rīgas raj.: Krimuldas vidusskola (vidēji 0.9 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīgas raj.: Ķekavas vidusskola (vidēji 6.4 punkti; 13 dalībnieki)
    Rīgas raj.: Olaines 1.vidusskola (vidēji 9.0 punkti; 13 dalībnieki)
    Rīgas raj.: Olaines pagasta sākumskola (vidēji 1.4 punkti; 21 dalībnieki)
    Rīgas raj.: Pļavniekkalna sākumskola (vidēji 5.6 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīgas raj.: privātskola "Gaismas tilts 97" (vidēji 1.8 punkti; 5 dalībnieki)
    Rīgas raj.: Salaspils 1.vidusskola (vidēji 1.8 punkti; 45 dalībnieki)
    Rīgas raj.: Sējas pamatskola (vidēji 21.0 punkti; 5 dalībnieki)
    Rīgas raj.: Sidgundas pamatskola (vidēji 17.8 punkti; 4 dalībnieki)
    Rīgas raj.: Siguldas 1.pamatskola (vidēji 4.0 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīgas raj.: Siguldas 1.pamatskola (vidēji 4.0 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīgas raj.: Siguldas 3.pamatskola (vidēji 7.8 punkti; 24 dalībnieki)
    Rīgas raj.: Vangažu vidusskola (vidēji 11.7 punkti; 15 dalībnieki)
    Rīgas raj.: Zvejniekciema vidusskola (vidēji 4.5 punkti; 15 dalībnieki)
    Saldus raj.: Druvas vidusskola (vidēji 3.6 punkti; 17 dalībnieki)
    Tukuma raj.: Kandavas K.Mīlenbaha vsk. (vidēji 8.9 punkti; 14 dalībnieki)
    Tukums : Tukuma 2.psk. (vidēji 18.2 punkti; 13 dalībnieki)
    Valmiera : Valmieras Pārgaujas pamatskola (vidēji 3.0 punkti; 34 dalībnieki)
    Valmiera : Valmieras Viestura vidusskola (vidēji 3.7 punkti; 43 dalībnieki)
    Valmieras raj.: Mazsalacas vidusskola (vidēji -0.9 punkti; 36 dalībnieki)
    Valmieras raj.: Vaidavas pamatskola (vidēji 22.5 punkti; 4 dalībnieki)
    Ventspils raj.: Ugāles vidusskola (vidēji 10.5 punkti; 4 dalībnieki)
     

LU NMS