nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    Konkursa 3.kārtā piedalījās 1324 skolēni no 91 skolas.

    No visiem dalībniekiem maksimālo punktu skaitu (30) ieguva 24 skolēni. Sveicam viņus:
    Vecpiebalgas vidusskola: Ingus Pētersons;
    Daugavpils 9.vidusskola: Raimonds Bogdanovičs;
    Daugavpils 10.vidusskola: Anastasija Ivanova;
    Daugavpils 15.vidusskola: Lidija Ivanova;
    Daugavpils Krievu vidusskola-licejs: Dmitrijs Kokins;
    Daugavpils Saskaņas pamatskola: Deniss Dunaveckis;
    Daugavpils Vienības pamatskola: Kristaps Čivkulis;
    Gulbenes Bērzu pamatskola: Krista Volodina;
    Jūrmalas sākumskola "Atvase": Emīls Cimdiņš;
    Liepājas A.Puškina 2.vidusskola: Danila Kronbergs;
    Ogres pamatskola: Linda Freimane, Līga Jupatova;
    Rīgas Anniņmuižas vidusskola: Tatjana Popova;
    Rīgas Herdera vidusskola: Vladislavs Barabaškins,Kristīne Jakovļeva, Elvis Mičulis;
    Rīgas V.Zālīša pamatskola: Lauris Akmens, Lauris Strumpe;
    Juglas sanatorijas internātpamatskola: Andželika Matveja;
    Zvejniekciema vidusskola: Alise Pētersone;
    Vaidavas pamatskola: Zane Justamente;
    Ventspils 3. vidusskola: Kirils Karpenko, Aleksejs Siļijenko;
    Ventspils 6. vidusskola: Aleksejs Grišins.

    Sekojošajā diagrammā attēloti kopējie rezultāti: cik skolēni ir ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

    Vidējais aritmētiskais visu dalībnieku iegūto punktu skaits ir 15 punkts, dalībnieku skaits no vienas skolas ir vidēji 15 skolēni.

    Tālāk publicētas visas dalībskolas sakārtotas pēc rajoniem, iekavās norādot skolēnu rezultātu vidējo aritmētisko un dalībnieku skaitu.

    Alūksne : Alūksnes pilsētas sākumskola (vidēji 22,8 punkti; 7 dalībnieki)
    Alūksnes : Sikšņu pamatskola (vidēji 12,9 punkti; 6 dalībnieki)
    Balvu : Stacijas pamatskola (vidēji 7,3 punkti; 6 dalībnieki)
    Bauskas raj. : Sākumskola "Dartija" (vidēji 21,7 punkti; 3 dalībnieki)
    Cēsu : Vecpiebalgas vsk. (vidēji 20,3 punkti; 7 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils Vienības psk. (vidēji 17,7 punkti; 18 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils Saskaņas psk. (vidēji 21,9 punkti; 13 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils Krievu vsk.-licejs (vidēji 21,5 punkti; 11 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 9. vidusskola (vidēji 19,3 punkti; 7 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 3.vsk. (vidēji 17,3 punkti; 7 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 15.vidusskola (vidēji 27,3 punkti; 4 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 13.vidusskola (vidēji 16,6 punkti; 9 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 12.vidusskola (vidēji 20,6 punkti; 7 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 11.pamatskola (vidēji 26,5 punkti; 2 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 10.vsk. (vidēji 22,0 punkti; 17 dalībnieki)
    Daugavpils raj. : Špoģu vsk. (vidēji 12,1 punkti; 15 dalībnieki)
    Dobele : Dobeles sākumskola (vidēji 9,5 punkti; 35 dalībnieki)
    Dobele : Dobeles 1.vsk. (vidēji 14,6 punkti; 18 dalībnieki)
    Dobeles : Mežinieku pamatskola (vidēji 12,9 punkti; 7 dalībnieki)
    Gulbene : Gulbenes Bērzu pamatskola (vidēji 18,7 punkti; 12 dalībnieki)
    Gulbenes : Tirzas pamatskola (vidēji 7,7 punkti; 11 dalībnieki)
    Gulbenes : Rankas pamatskola (vidēji 14,6 punkti; 4 dalībnieki)
    Jēkabpils : Salas vidusskola (vidēji 11,4 punkti; 15 dalībnieki)
    Jēkabpils : Rites pamatskola (vidēji 19,5 punkti; 2 dalībnieki)
    Jēkabpils : Mežāres pamatskola (vidēji 14,4 punkti; 8 dalībnieki)
    Jēkabpils : Jēkabpils pamatskola (vidēji 16,6 punkti; 18 dalībnieki)
    Jelgava : Jelgavas 3.pamatskola (vidēji 15,6 punkti; 17 dalībnieki)
    Jūrmala : Jūrmalas sākumskola ''Atvase'' (vidēji 23,0 punkti; 4 dalībnieki)
    Jūrmala : Jūrmalas sākumskola "Taurenītis" (vidēji 16,9 punkti; 14 dalībnieki)
    Liepāja : Liepājas A.Puškina 2.vidusskola (vidēji 17,7 punkti; 15 dalībnieki)
    Liepāja : Liepājas 15.vidusskola (vidēji 23,8 punkti; 6 dalībnieki)
    Liepāja : J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vsk. (vidēji 18,8 punkti; 14 dalībnieki)
    Liepāja : DA Liepājas pilsētas 5.vsk. (vidēji 22,7 punkti; 13 dalībnieki)
    Liepājas : Vaiņodes internātpamatskola (vidēji 10,6 punkti; 12 dalībnieki)
    Liepājas : Kalvenes pamatskola (vidēji 22,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Liepājas : Kalētu pamatskola (vidēji 14,3 punkti; 9 dalībnieki)
    Liepājas : Grobiņas vidusskola (vidēji 15,8 punkti; 12 dalībnieki)
    Liepājas : Aizputes vidusskola (vidēji 10,9 punkti; 12 dalībnieki)
    Limbaži : Limbažu 3.vidusskola (vidēji 18,4 punkti; 19 dalībnieki)
    Limbaži : Limbažu 1.vidusskola (vidēji 11,8 punkti; 21 dalībnieki)
    Madonas : Lubānas vidusskola (vidēji 22,0 punkti; 10 dalībnieki)
    Ogre : Ogres pamatskola (vidēji 20,8 punkti; 20 dalībnieki)
    Preiļi : Preiļu 1.pamatskola (vidēji 17,5 punkti; 21 dalībnieki)
    Preiļu : Vanagu pamatskola (vidēji 17,4 punkti; 7 dalībnieki)
    Preiļu : Rudzātu vidusskola (vidēji 17,7 punkti; 5 dalībnieki)
    Preiļu : Jaunsilavas pamatskola (vidēji 15,3 punkti; 12 dalībnieki)
    Preiļu : Aglonas vidusskola (vidēji 21,0 punkti; 9 dalībnieki)
    Rēzekne : Rēzeknes poļu vidusskola (vidēji 20,5 punkti; 1 dalībnieki)
    Rēzeknes : Nautrēnu vidusskola (vidēji 15,6 punkti; 9 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas V.Zālīša pamatskola (vidēji 19,8 punkti; 36 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas Herdera vidusskola (vidēji 22,7 punkti; 15 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas Ebreju vidusskola (vidēji 13,7 punkti; 12 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas Doma kora skola (vidēji 14,8 punkti; 17 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas Anniņmuižas vidusskola (vidēji 15,4 punkti; 19 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 94.vidusskola (vidēji 11,9 punkti; 26 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 3.vidusskola (vidēji 13,7 punkti; 9 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 25.vidusskola (vidēji 9,9 punkti; 50 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 2.vidusskola (vidēji 15,8 punkti; 23 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 13.vidusskola (vidēji 16,5 punkti; 13 dalībnieki)
    Rīga : Mežaparka sākumskola (vidēji 17,2 punkti; 6 dalībnieki)
    Rīga : Iļģuciema vsk. (vidēji 13,4 punkti; 14 dalībnieki)
    Rīgas : Zvejniekciema vidusskola (vidēji 18,1 punkti; 14 dalībnieki)
    Rīgas : Vangažu vidusskola (vidēji 13,7 punkti; 25 dalībnieki)
    Rīgas : Siguldas 3.pamatskola (vidēji 18,7 punkti; 19 dalībnieki)
    Rīgas : Siguldas 1.pamatskola (vidēji 19,1 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīgas : Sidgundas pamatskola (vidēji 16,9 punkti; 4 dalībnieki)
    Rīgas : Sējas pamatskola (vidēji 18,8 punkti; 5 dalībnieki)
    Rīgas : Salaspils 1.vidusskola (vidēji 10,8 punkti; 38 dalībnieki)
    Rīgas : privātskola "Gaismas tilts 97" (vidēji 13,2 punkti; 5 dalībnieki)
    Rīgas : Pļavniekkalna sākumskola (vidēji 12,9 punkti; 10 dalībnieki)
    Rīgas : Olaines pagasta sākumskola (vidēji 12,6 punkti; 20 dalībnieki)
    Rīgas : Olaines 1.vidusskola (vidēji 16,5 punkti; 17 dalībnieki)
    Rīgas : Ķekavas vidusskola (vidēji 14,1 punkti; 16 dalībnieki)
    Rīgas : Krimuldas vidusskola (vidēji 13,1 punkti; 9 dalībnieki)
    Rīgas : Juglas sanatorijas internātpamatskola (vidēji 16,4 punkti; 24 dalībnieki)
    Rīgas : Baložu vidusskola (vidēji 16,7 punkti; 8 dalībnieki)
    Rīgas : Babītes vidusskola (vidēji 11,0 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīgas : Ādažu vidusskola (vidēji 12,9 punkti; 43 dalībnieki)
    Saldus : Jaunlutriņu pamatskola (vidēji 18,9 punkti; 7 dalībnieki)
    Saldus : Druvas vidusskola (vidēji 9,9 punkti; 13 dalībnieki)
    Talsu : Virbu pamatskola (vidēji 14,5 punkti; 5 dalībnieki)
    Tukuma : Kandavas K.Mīlenbaha vsk. (vidēji 17,9 punkti; 15 dalībnieki)
    Tukums : Tukuma E. Birznieka - Upīša 1. psk. (vidēji 18,8 punkti; 4 dalībnieki)
    Tukums : Tukuma 2.psk. (vidēji 17,8 punkti; 14 dalībnieki)
    Valmiera : Valmieras Viestura vidusskola (vidēji 15,4 punkti; 42 dalībnieki)
    Valmiera : Valmieras Pārgaujas pamatskola (vidēji 10,1 punkti; 32 dalībnieki)
    Valmieras : Vaidavas pamatskola (vidēji 25,4 punkti; 4 dalībnieki)
    Valmieras : Mazsalacas vidusskola (vidēji 7,8 punkti; 33 dalībnieki)
    Ventspils : Ventspils 6.vidusskola (vidēji 9,6 punkti; 60 dalībnieki)
    Ventspils : Ventspils 3. vidusskola (vidēji 15,2 punkti; 38 dalībnieki)
    Ventspils : Ugāles vidusskola (vidēji 18,5 punkti; 4 dalībnieki)



     

LU NMS