nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    4.kārtas laureāti Latvijas (LV) - Lietuvas (LT) vienotā konkurencē

      I vieta
       
      Mantas Fomkinas ( Jonava , J.Vareikio pagr. m-kla , LT )
      Uršulė Simonaitytė ( Pasvalys , Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla , LT )
      Dominykas Česonis ( Širvintai , Širvintų pradinė mokykla , LT )
      Gytis Barkauskas ( Vinius , Tuskulėnų vid. , LT )
      Pavel Mironov ( Vilnius , Vilniaus mokykla-darželis„Svaja“ , LT )
       
      II vieta
       
      Arvydas Žibas ( Kauno raj. , Ugnės Karvelis gimnazija , LT )
      Domantas Jadenkus ( Vilnius , Vilniaus mokykla-darželis „Pelėdžiukas“ , LT )
      Alise Pētersone ( Rīgas raj. , Zvejniekciema vidusskola , LV )
      Emilijus Stankus ( Klaipėda , Gedminų pagrindinė m. , LT )
      Emīls Senkāns ( Rīgas raj. , Babītes vidusskola , LV )
      Dmitrijs Kokins ( Daugavpils , Daugavpils Krievu vsk.-licejs , LV )
       
      III vieta
       
      Domantas Astrauskas ( Utena , Krašuonos pagrindinė mokykla , LT )
      Vilius Žukauskas ( Šiaulių raj. , Naisių pgr. m-kla , LT )
      Aida Velykytė ( Pasvalys , Pasvalio Svalios pagrindinė mokykla , LT )
      Adomas Juška ( Vilnius , Vilniaus mokykla-darželis „Žiburėlis“ , LT )
      Evelina Simonavičiūtė ( Utena , „Žiburio” pradinė mokykla , LT )
      Maksim Bovarov ( Vilnius , Vilniaus Naujamiesčio vidurinė mokykla , LT )
      Vaclavs Korženevskis (3.kl.) ( Daugavpils , Daugavpils Krievu vsk.-licejs , LV )
      Baltrus Šivickis ( Vilnius , Vilniaus „Ryto“ vidurinė mokykla , LT )
      Iļja Aukštols ( Daugavpils , Daugavpils 13.vidusskola , LV )
      Mindaugas Dagilis ( Klaipėda , S.Dacho vidurinė m. , LT )
      Uģis Mihelsons ( Madonas raj. , Lubānas vidusskola , LV )
      Linda Freimane ( Ogre , Ogres pamatskola , LV )
      Pauls Pērkons ( Rīgas raj. , Olaines 1.vidusskola , LV )
      Tatjana Popova ( Rīga , Rīgas Anniņmuižas vidusskola , LV )
      Rūdolfs Vētra ( Valmiera , Valmieras Viestura vidusskola , LV )


 

LU NMS