nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    Dalībai konkursā šogad atsaucās 117 skolas no visas Latvijas.
    Pavisam konkursa 1.kārtā piedalījās 1749 skolēni no 4.klasēm un vēl 13 skolēni no 3.klasēm.
    No visiem dalībniekiem maksimālo punktu skaitu (44) ieguva 2 skolēni. Sveicam viņus:
    Dobeles sākumskola: Zintis Vaidzirdis
    Grobiņas vidusskola: Jānis Kampars
    Vēl nosauksim dažus pašus labākos risinātājus (tos, kuri ieguva vismaz 40 punktus):
    Talsu 2. vidusskola: Martins Linejs (41 punkti)
    Daugavpils Vienības pamatskola: Imants Peipiņš (40 punkti)
    Līvānu 2. vidusskola: Lita Bork-Ržečicka (40 punkti)

    Sekojošajā diagrammā attēloti kopējie rezultāti: cik skolēni ir ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

    Tālāk publicētas visas dalībskolas sakārtotas pēc rajoniem, iekavās norādot skolēnu rezultātu vidējo aritmētisko un dalībnieku skaitu.

    Alūksne : Alūksnes pilsētas sākumskola (vidēji 11,6 punkti; 25 dalībnieki)
    Alūksnes r. : Gaujinenas speciālā internātpamatskola (vidēji 2,8 punkti; 5 dalībnieki)
    Alūksnes r. : Ilzenes pamatskola (vidēji 8,7 punkti; 7 dalībnieki)
    Alūksnes r. : Liepnas internātpamatskola (vidēji 0,6 punkti; 11 dalībnieki)
    Balvu r. : Rekavas vidusskola (vidēji 11,0 punkti; 5 dalībnieki)
    Balvu r. : Stacijas pamatskola (vidēji 7,3 punkti; 4 dalībnieki)
    Bauskas r. : Sākumskola Dartija (vidēji 11,6 punkti; 7 dalībnieki)
    Cēsis : Cēsu 1. pamatskola (vidēji 4,6 punkti; 17 dalībnieki)
    Cēsis : Cēsu Pastariņa pamatskola (vidēji 4,4 punkti; 16 dalībnieki)
    Cēsu r. : Straupes pamatskola (vidēji 9,6 punkti; 5 dalībnieki)
    Cēsu r. : Vecpiebalgas vidusskola (vidēji 29,2 punkti; 6 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 10. vidusskola (vidēji 10,7 punkti; 7 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 12. vidusskola (vidēji -4,1 punkti; 34 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 13. vidusskola (vidēji 20,0 punkti; 6 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 15. vidusskola (vidēji 28,9 punkti; 14 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 3. vidusskola (vidēji 14,6 punkti; 9 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 9. vidusskola (vidēji 26,1 punkti; 8 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils Krievu vidusskola - licejs (vidēji 19,5 punkti; 17 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils Saskaņas pamatskola (vidēji 15,9 punkti; 15 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils Vienības pamatskola (vidēji 13,8 punkti; 14 dalībnieki)
    Daugavpils r. : Randenes pamatskola (vidēji 31,3 punkti; 4 dalībnieki)
    Daugavpils r. : Sventes vidusskola (vidēji 30,3 punkti; 12 dalībnieki)
    Daugavpils r. : Špoģu vidusskola (vidēji 5,4 punkti; 27 dalībnieki)
    Daugavpils r. : Vaboles vidusskola (vidēji -1,1 punkti; 8 dalībnieki)
    Dobele : Dobeles 1. vidusskola (vidēji 10,4 punkti; 18 dalībnieki)
    Dobele : Dobeles sākumskola (vidēji 4,9 punkti; 34 dalībnieki)
    Dobeles r. : Mežinieku pamatskola (vidēji 2,5 punkti; 6 dalībnieki)
    Gulbene : Gulbenes Bērzu pamatskola (vidēji 10,2 punkti; 13 dalībnieki)
    Gulbenes r. : Galgauskas pamatskola (vidēji -4,6 punkti; 10 dalībnieki)
    Gulbenes r. : Rankas pamatskola (vidēji 17,7 punkti; 3 dalībnieki)
    Gulbenes r. : Rēveļu pamatskola (vidēji -4,7 punkti; 3 dalībnieki)
    Gulbenes r. : Tirzas pamatskola (vidēji 2,0 punkti; 8 dalībnieki)
    Jēkabpils : Jēkabpils pamatskola (vidēji 9,2 punkti; 19 dalībnieki)
    Jēkabpils r. : Mežāres pamatskola (vidēji -4,9 punkti; 8 dalībnieki)
    Jelgava : Jelgavas 3. pamatskola (vidēji 6,7 punkti; 19 dalībnieki)
    Jūrmala : Jūrmalas sākumskola "Atvase" (vidēji 8,6 punkti; 7 dalībnieki)
    Jūrmala : Jūrmalas sākumskola "Taurenītis" (vidēji 19,3 punkti; 4 dalībnieki)
    Liepāja : DA Liepājas P 5. vidusskola (vidēji 7,9 punkti; 26 dalībnieki)
    Liepāja : J.Čakstes Liepājas p. 10. vidusskola (vidēji 8,9 punkti; 8 dalībnieki)
    Liepāja : Liepājas 15. vidusskola (vidēji 2,8 punkti; 11 dalībnieki)
    Liepāja : Liepājas A. Puškina 2. vidusskola (vidēji 25,8 punkti; 10 dalībnieki)
    Liepāja : Liepājas Ezerkrasta sākumskolas (vidēji 15,9 punkti; 20 dalībnieki)
    Liepājas r. : Aizputes vidusskola (vidēji 1,8 punkti; 4 dalībnieki)
    Liepājas r. : Bārtas pamatskola (vidēji -2,8 punkti; 11 dalībnieki)
    Liepājas r. : Grobiņas vidusskola (vidēji 4,1 punkti; 45 dalībnieki)
    Liepājas r. : Kalvenes pamatskola (vidēji 26,0 punkti; 5 dalībnieki)
    Liepājas r. : Māteru Jura Kazdangas pamatskola (vidēji 4,2 punkti; 9 dalībnieki)
    Liepājas r. : Sikšņu pamatskola (vidēji 10,8 punkti; 6 dalībnieki)
    Liepājas r. : Vaiņodes internātpamatskola (vidēji 11,4 punkti; 10 dalībnieki)
    Limbaži : Limbažu 1. vidusskola (vidēji 2,5 punkti; 30 dalībnieki)
    Limbaži : Limbažu 3. vidusskola (vidēji 7,3 punkti; 20 dalībnieki)
    Ludza : Ludzas pilsētas ģimnāzija (vidēji 16,0 punkti; 11 dalībnieki)
    Madonas r. : Lubānas vidusskola (vidēji 13,3 punkti; 6 dalībnieki)
    Ogre : Ogres pamatskola (vidēji 15,9 punkti; 36 dalībnieki)
    Preiļi : Preiļu 1. pamatskola (vidēji 8,3 punkti; 38 dalībnieki)
    Preiļu r : Rudzātu vidusskola (vidēji 9,0 punkti; 7 dalībnieki)
    Preiļu r. : Jaunsilavas pamatskola (vidēji -0,2 punkti; 9 dalībnieki)
    Preiļu r. : Līvānu 2. vidusskola (vidēji 26,0 punkti; 6 dalībnieki)
    Preiļu r. : Pelēču pamatskola (vidēji 30,8 punkti; 4 dalībnieki)
    Prieļu r. : Aglonas vidusskola (vidēji 33,0 punkti; 1 dalībnieki)
    Prieļu r. : Vanagu pamatskola (vidēji 27,0 punkti; 2 dalībnieki)
    Rēzekne : Rēzeknes logopēdiskā internātpamatskola (vidēji 31,0 punkti; 3 dalībnieki)
    Rēzekne : Rēzeknes Poļu vidusskola (vidēji 26,8 punkti; 10 dalībnieki)
    Rēzeknes r. : Gaigalavas pamatskola (vidēji 6,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Rēzeknes r. : Nautrēnu vidusskola (vidēji -3,0 punkti; 9 dalībnieki)
    Rēzeknes r. : Rikavas pamatskola (vidēji 5,4 punkti; 9 dalībnieki)
    Rīga : Iļģuciema vidusskola (vidēji 4,1 punkti; 20 dalībnieki)
    Rīga : Kārļa Videnieka Rīgas 77. vidusskola (vidēji 1,4 punkti; 31 dalībnieki)
    Rīga : Mežaparka sākumskola (vidēji 13,0 punkti; 4 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 13.vidusskola (vidēji 1,4 punkti; 27 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 25. vidusskola (vidēji 11,1 punkti; 60 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 5. pamatskola (vidēji 0,1 punkti; 22 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 51. vidusskola (vidēji 19,8 punkti; 12 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 62. vidusskola (vidēji 3,1 punkti; 24 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 64. vidusskola (vidēji 4,4 punkti; 8 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 94. vidusskola (vidēji 7,4 punkti; 32 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas Anniņmuižas vidusskola (vidēji 16,1 punkti; 20 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas Doma Kora skola (vidēji 8,8 punkti; 16 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas Herdera vidusskola (vidēji 8,2 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas pļavnieku sākumskola (vidēji 10,0 punkti; 49 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas V.Zālīša pamatskola (vidēji 18,6 punkti; 24 dalībnieki)
    Rīga : Š. Dubnova Rīga Ebreju vidusskola (vidēji -2,1 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīgas r. : Ādažu vidusskola (vidēji 7,0 punkti; 40 dalībnieki)
    Rīgas r. : Babītes vidusskola (vidēji 12,1 punkti; 12 dalībnieki)
    Rīgas r. : Baložu vidusskola (vidēji 13,8 punkti; 4 dalībnieki)
    Rīgas r. : Juglas Sanatorijas internātpamatskola (vidēji -3,8 punkti; 13 dalībnieki)
    Rīgas r. : Krimuldas vidusskola (vidēji 4,4 punkti; 14 dalībnieki)
    Rīgas r. : Ķekavas vidusskola (vidēji 8,3 punkti; 13 dalībnieki)
    Rīgas r. : Mārupes vidusskola (vidēji 19,2 punkti; 10 dalībnieki)
    Rīgas r. : Olaines 1.vidusskola (vidēji 11,9 punkti; 15 dalībnieki)
    Rīgas r. : Olaines pagasta sākumskola (vidēji 0,4 punkti; 9 dalībnieki)
    Rīgas r. : Pļavniekkalna sākumskola (vidēji 17,3 punkti; 12 dalībnieki)
    Rīgas r. : Privātskola "Gaismas tilts 97" (vidēji 0,9 punkti; 15 dalībnieki)
    Rīgas r. : Salas pamatskola (vidēji 3,0 punkti; 1 dalībnieki)
    Rīgas r. : Salaspils 1. vidusskola (vidēji 1,8 punkti; 34 dalībnieki)
    Rīgas r. : Saulkrastu vidusskola (vidēji 4,4 punkti; 18 dalībnieki)
    Rīgas r. : Sējas pamatskola (vidēji 19,6 punkti; 5 dalībnieki)
    Rīgas r. : Sidgundas pamatskola (vidēji 10,0 punkti; 7 dalībnieki)
    Rīgas r. : Siguldas 1. pamatskola (vidēji 6,6 punkti; 15 dalībnieki)
    Rīgas r. : Siguldas 3. pamatskola (vidēji 12,2 punkti; 28 dalībnieki)
    Rīgas r. : Vangažu vidusskola (vidēji 6,8 punkti; 21 dalībnieki)
    Rīgas r. : Zaķumuižas pamatskola (vidēji 20,0 punkti; 1 dalībnieki)
    Rīgas r. : Zvejniekciema vidusskola (vidēji 10,8 punkti; 17 dalībnieki)
    Saldus : Saldus sākumskola (vidēji 5,8 punkti; 59 dalībnieki)
    Saldus r. : Druvas vidusskola (vidēji 5,8 punkti; 14 dalībnieki)
    Talsi : Talsu 2. vidusskola (vidēji 16,5 punkti; 15 dalībnieki)
    Talsi : Talsu sākumskola (vidēji 13,6 punkti; 7 dalībnieki)
    Talsu r. : Virbu pamatskola (vidēji 14,5 punkti; 6 dalībnieki)
    Tukuma r. : Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola (vidēji 10,7 punkti; 10 dalībnieki)
    Tukums : Tukuma 2. pamatskola (vidēji 12,2 punkti; 12 dalībnieki)
    Tukums : Tukuma Ernesta Birznieka - Upīša 1. pamatskola (vidēji 22,0 punkti; 5 dalībnieki)
    Valkas r. : Smiltenes Trīs pakalnu pamatskola (vidēji 13,7 punkti; 21 dalībnieki)
    Valmiera : Valmieras Pārgaujas pamatskola (vidēji 9,3 punkti; 25 dalībnieki)
    Valmiera : Valmieras Viestura Vidusskola (vidēji 7,3 punkti; 22 dalībnieki)
    Valmieras r. : Mazsalacas vidusskola (vidēji 3,5 punkti; 33 dalībnieki)
    Ventspils : Ventspils 3.vidusskola (vidēji -1,0 punkti; 47 dalībnieki)
    Ventspils r. : Puzes pamatskola (vidēji -0,1 punkti; 7 dalībnieki)


     

LU NMS