nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    Konkursa 2.kārtā piedalījās 116 skolas no visas Latvijas.

    Pavisam konkursa 2.kārtā piedalījās 1668 skolēni no 4.klasēm un vēl 16 skolēni no 3.klasēm.

    Neviens no dalībniekiem neieguva maksimālo punktu skaitu (39). Vislabākos rezultātus (36 punktus) ieguva 6 skolēni. Sveicam viņus:

    Grobiņas vidusskola: Jānis Kampars
    Kalvenes pamatskola: Pauls Jonass
    Rīgas V.Zālīša pamatskola: Mārcis Akmeņkalns
    Sākumskola „Dartija”: Sandis Studers
    Siguldas 3. pamatskola: Valts Krūmiņš

    Sekojošajā diagrammā attēloti kopējie rezultāti: cik skolēni ir ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

    Tālāk publicētas visas dalībskolas sakārtotas pēc rajoniem, iekavās norādot skolēnu rezultātu vidējo aritmētisko un dalībnieku skaitu.

    Alūksne : Alūksnes pilsētas sākumskola (vidēji 17,3 punkti; 19 dalībnieki)
    Alūksnes r. : Gaujienas speciālā internātpamatskola (vidēji 9,6 punkti; 7 dalībnieki)
    Alūksnes r. : Ilzenes pamatskola (vidēji 11,6 punkti; 6 dalībnieki)
    Alūksnes r. : Liepnas internātpamatskola (vidēji 1,6 punkti; 9 dalībnieki)
    Balvu r. : Rekavas vidusskola (vidēji 16,0 punkti; 5 dalībnieki)
    Balvu r. : Stacijas pamatskola (vidēji 11,3 punkti; 4 dalībnieki)
    Bauskas r. : Sākumskola Dartija (vidēji 22,4 punkti; 7 dalībnieki)
    Cēsis : Cēsu Pastariņa pamatskola (vidēji 12,3 punkti; 14 dalībnieki)
    Cēsu r. : Straupes pamatskola (vidēji 9,8 punkti; 5 dalībnieki)
    Cēsu r. : Vecpiebalgas vidusskola (vidēji 17,8 punkti; 6 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 10. vidusskola (vidēji 17,9 punkti; 7 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 12. vidusskola (vidēji 8,2 punkti; 34 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 13. vidusskola (vidēji 10,2 punkti; 6 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 15. vidusskola (vidēji 23,5 punkti; 14 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 3. vidusskola (vidēji 20,1 punkti; 10 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 9. vidusskola (vidēji 24,5 punkti; 8 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils Krievu vidusskola - licejs (vidēji 19,6 punkti; 16 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils Saskaņas pamatskola (vidēji 16,5 punkti; 16 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils Vienības pamatskola (vidēji 14,7 punkti; 16 dalībnieki)
    Daugavpils r. : Randenes pamatskola (vidēji 24,8 punkti; 4 dalībnieki)
    Daugavpils r. : Sventes vidusskola (vidēji 17,1 punkti; 13 dalībnieki)
    Daugavpils r. : Vaboles vidusskola (vidēji 6,9 punkti; 8 dalībnieki)
    Dobele : Dobeles 1. vidusskola (vidēji 13,6 punkti; 18 dalībnieki)
    Dobele : Dobeles sākumskola (vidēji 7,8 punkti; 31 dalībnieki)
    Dobeles r. : Mežinieku pamatskola (vidēji 7,3 punkti; 6 dalībnieki)
    Gulbene : Gulbenes Bērzu pamatskola (vidēji 9,4 punkti; 15 dalībnieki)
    Gulbenes r. : Galgauskas pamatskola (vidēji 5,1 punkti; 10 dalībnieki)
    Gulbenes r. : Rankas pamatskola (vidēji 13,9 punkti; 8 dalībnieki)
    Gulbenes r. : Rēveļu pamatskola (vidēji 2,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Gulbenes r. : Tirzas pamatskola (vidēji 22,0 punkti; 7 dalībnieki)
    Jēkabpils : Jēkabpils 2. vidusskola (vidēji 19,0 punkti; 8 dalībnieki)
    Jēkabpils : Jēkabpils pamatskola (vidēji 9,6 punkti; 20 dalībnieki)
    Jēkabpils r. : Mežāres pamatskola (vidēji 3,7 punkti; 7 dalībnieki)
    Jelgava : Jelgavas 3. pamatskola (vidēji 10,1 punkti; 18 dalībnieki)
    Jūrmala : Jūrmalas sākumskola "Atvase" (vidēji 13,5 punkti; 6 dalībnieki)
    Jūrmala : Jūrmalas sākumskola "Taurenītis" (vidēji 13,5 punkti; 4 dalībnieki)
    Liepāja : DA Liepājas P 5. vidusskola (vidēji 10,8 punkti; 23 dalībnieki)
    Liepāja : J.Čakstes Liepājas p. 10. vidusskola (vidēji 11,6 punkti; 9 dalībnieki)
    Liepāja : Liepājas 15. vidusskola (vidēji 16,7 punkti; 9 dalībnieki)
    Liepāja : Liepājas A. Puškina 2. vidusskola (vidēji 20,5 punkti; 14 dalībnieki)
    Liepāja : Liepājas Ezerkrasta sākumskolas (vidēji 16,8 punkti; 18 dalībnieki)
    Liepājas r. : Aizputes vidusskola (vidēji 13,5 punkti; 4 dalībnieki)
    Liepājas r. : Bārtas pamatskola (vidēji 4,1 punkti; 11 dalībnieki)
    Liepājas r. : Grobiņas vidusskola (vidēji 9,0 punkti; 40 dalībnieki)
    Liepājas r. : Kalvenes pamatskola (vidēji 26,6 punkti; 5 dalībnieki)
    Liepājas r. : Māteru Jura Kazdangas pamatskola (vidēji 12,4 punkti; 9 dalībnieki)
    Liepājas r. : Sikšņu pamatskola (vidēji 16,8 punkti; 6 dalībnieki)
    Liepājas r. : Vaiņodes internātpamatskola (vidēji 12,3 punkti; 9 dalībnieki)
    Limbaži : Limbažu 1. vidusskola (vidēji 13,2 punkti; 18 dalībnieki)
    Limbaži : Limbažu 3. vidusskola (vidēji 16,2 punkti; 18 dalībnieki)
    Ludza : Ludzas pilsētas ģimnāzija (vidēji 18,3 punkti; 14 dalībnieki)
    Madonas r. : Lubānas vidusskola (vidēji 14,0 punkti; 9 dalībnieki)
    Ogre : Ogres pamatskola (vidēji 12,9 punkti; 36 dalībnieki)
    Preiļi : Preiļu 1. pamatskola (vidēji 12,2 punkti; 36 dalībnieki)
    Preiļu r : Aglonas vidusskola (vidēji 18,0 punkti; 1 dalībnieki)
    Preiļu r : Jaunsilavas pamatskola (vidēji 7,4 punkti; 9 dalībnieki)
    Preiļu r : Līvānu 2. vidusskola (vidēji 17,8 punkti; 6 dalībnieki)
    Preiļu r : Pelēču pamatskola (vidēji 27,8 punkti; 4 dalībnieki)
    Preiļu r : Rudzātu vidusskola (vidēji 7,4 punkti; 7 dalībnieki)
    Preiļu r : Vanagu pamatskola (vidēji 15,0 punkti; 2 dalībnieki)
    Rēzekne : Rēzeknes logopēdiskā internātpamatskola (vidēji 22,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Rēzekne : Rēzeknes Poļu vidusskola (vidēji 26,8 punkti; 5 dalībnieki)
    Rēzeknes r. : Gaigalavas pamatskola (vidēji 14,0 punkti; 3 dalībnieki)
    Rēzeknes r. : Nautrēnu vidusskola (vidēji 12,2 punkti; 9 dalībnieki)
    Rēzeknes r. : Rikavas pamatskola (vidēji 11,8 punkti; 9 dalībnieki)
    Rīga : Iļģuciema vidusskola (vidēji 13,6 punkti; 20 dalībnieki)
    Rīga : Kārļa Videnieka Rīgas 77. vidusskola (vidēji 9,4 punkti; 27 dalībnieki)
    Rīga : Mežaparka sākumskola (vidēji 17,0 punkti; 3 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 13.vidusskola (vidēji 8,8 punkti; 26 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 25. vidusskola (vidēji 11,5 punkti; 58 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 5. pamatskola (vidēji 13,6 punkti; 21 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 51. vidusskola (vidēji 19,1 punkti; 10 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 62. vidusskola (vidēji 9,4 punkti; 22 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 64. vidusskola (vidēji 8,2 punkti; 9 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 94. vidusskola (vidēji 10,3 punkti; 26 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas Anniņmuižas vidusskola (vidēji 18,4 punkti; 16 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas Doma Kora skola (vidēji 9,0 punkti; 13 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas Herdera vidusskola (vidēji 13,1 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas pļavnieku sākumskola (vidēji 11,3 punkti; 49 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas V.Zālīša pamatskola (vidēji 16,4 punkti; 14 dalībnieki)
    Rīga : Š. Dubnova Rīga Ebreju vidusskola (vidēji 7,7 punkti; 9 dalībnieki)
    Rīgas r. : Ādažu vidusskola (vidēji 9,9 punkti; 49 dalībnieki)
    Rīgas r. : Babītes vidusskola (vidēji 9,8 punkti; 13 dalībnieki)
    Rīgas r. : Baložu vidusskola (vidēji 16,8 punkti; 4 dalībnieki)
    Rīgas r. : Juglas Sanatorijas internātpamatskola (vidēji 7,3 punkti; 15 dalībnieki)
    Rīgas r. : Krimuldas vidusskola (vidēji 14,2 punkti; 10 dalībnieki)
    Rīgas r. : Ķekavas vidusskola (vidēji 11,8 punkti; 28 dalībnieki)
    Rīgas r. : Mārupes vidusskola (vidēji 14,5 punkti; 10 dalībnieki)
    Rīgas r. : Olaines 1.vidusskola (vidēji 14,3 punkti; 15 dalībnieki)
    Rīgas r. : Olaines pagasta sākumskola (vidēji 12,5 punkti; 10 dalībnieki)
    Rīgas r. : Pļavniekkalna sākumskola (vidēji 22,2 punkti; 12 dalībnieki)
    Rīgas r. : Privātskola "Gaismas tilts 97" (vidēji 2,6 punkti; 14 dalībnieki)
    Rīgas r. : Salas pamatskola (vidēji 11 punkti; 1 dalībnieki)
    Rīgas r. : Saulkrastu vidusskola (vidēji 15,9 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīgas r. : Sējas pamatskola (vidēji 18,6 punkti; 5 dalībnieki)
    Rīgas r. : Sidgundas pamatskola (vidēji 8,9 punkti; 7 dalībnieki)
    Rīgas r. : Siguldas 1. pamatskola (vidēji 10,0 punkti; 16 dalībnieki)
    Rīgas r. : Siguldas 3. pamatskola (vidēji 14,9 punkti; 30 dalībnieki)
    Rīgas r. : Vangažu vidusskola (vidēji 11,9 punkti; 20 dalībnieki)
    Rīgas r. : Zaķumuižas pamatskola (vidēji 4,0 punkti; 2 dalībnieki)
    Rīgas r. : Zvejniekciema vidusskola (vidēji 15,7 punkti; 16 dalībnieki)
    Saldus : Saldus sākumskola (vidēji 12,1 punkti; 58 dalībnieki)
    Saldus r. : Druvas vidusskola (vidēji 11,9 punkti; 22 dalībnieki)
    Talsi : Talsu 2. vidusskola (vidēji 12,0 punkti; 13 dalībnieki)
    Talsi : Talsu sākumskola (vidēji 13,3 punkti; 10 dalībnieki)
    Talsu r. : Virbu pamatskola (vidēji 13,6 punkti; 6 dalībnieki)
    Tukuma r. : Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola (vidēji 9,0 punkti; 10 dalībnieki)
    Tukums : Tukuma 2. pamatskola (vidēji 16,0 punkti; 20 dalībnieki)
    Tukums : Tukuma Ernesta Birznieka - Upīša 1. pamatskola (vidēji 10,8 punkti; 5 dalībnieki)
    Valkas r. : Smiltenes Trīs pakalnu pamatskola (vidēji 13,2 punkti; 26 dalībnieki)
    Valmiera : Valmieras Pārgaujas pamatskola (vidēji 12,3 punkti; 36 dalībnieki)
    Valmiera : Valmieras Viestura Vidusskola (vidēji 10,2 punkti; 22 dalībnieki)
    Valmieras r. : Mazsalacas vidusskola (vidēji 9,8 punkti; 33 dalībnieki)
    Ventspils : Ventspils 3.vidusskola (vidēji 11,9 punkti; 47 dalībnieki)
    Ventspils r. : Puzes pamatskola (vidēji 10,8 punkti; 8 dalībnieki)
    Ventspils r. : Ugāles vidusskola (vidēji 14,8 punkti; 5 dalībnieki)


     

LU NMS