nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    Konkursa 2.kārtā piedalījās 116 skolas no visas Latvijas.

    Pavisam konkursa 3.kārtā piedalījās 1511 skolēni

    Maksimālo punktu skaitu (29) ieguva 10 skolēni. Sveicam viņus:

    Valmieras Viestura Vidusskola: Eduards Fjodorovs
    Grobiņas vidusskola: Jānis Kampars
    Pļavniekkalna sākumskola: Diāna Slepņova
    Rīgas 25. vidusskola: Atis Andrejevs
    Pļavniekkalna sākumskola: Aleksandra Čornaja
    Rēzeknes logopēdiskā internātpamatskola: Jolanta Pivovarova
    Grobiņas vidusskola: Katrīna Burģele
    DA Liepājas P 5. vidusskola: Marta Grīsle
    Alūksnes pilsētas sākumskola: Katrīna Miezīte
    Rīgas 25. vidusskola: Evita Pērkone

    Sekojošajā diagrammā attēloti kopējie rezultāti: cik skolēni ir ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

    Tālāk publicētas visas dalībskolas sakārtotas pēc rajoniem, iekavās norādot skolēnu rezultātu vidējo aritmētisko un dalībnieku skaitu.

    Rajons Skola sum_vid dalib_sk
    Alūksne : Alūksnes pilsētas sākumskola (vidēji 19,8 punkti; 19 dalībnieki)
    Alūksnes r. : Gaujienas speciālā internātpamatskola (vidēji 12,4 punkti; 8 dalībnieki)
    Alūksnes r. : Ilzenes pamatskola (vidēji 14,2 punkti; 5 dalībnieki)
    Balvu r. : Stacijas pamatskola (vidēji 9,4 punkti; 4 dalībnieki)
    Bauskas r. : Sākumskola Dartija (vidēji 19,1 punkti; 7 dalībnieki)
    Cēsis : Cēsu Pastariņa pamatskola (vidēji 15,7 punkti; 13 dalībnieki)
    Cēsu r. : Vecpiebalgas vidusskola (vidēji 22,8 punkti; 5 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 13. vidusskola (vidēji 12,2 punkti; 6 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 15. vidusskola (vidēji 18,2 punkti; 16 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils Krievu vidusskola - licejs (vidēji 20,1 punkti; 17 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils Saskaņas pamatskola (vidēji 18,6 punkti; 16 dalībnieki)
    Daugavpils r. : Randenes pamatskola (vidēji 19,8 punkti; 4 dalībnieki)
    Daugavpils r. : Sventes vidusskola (vidēji 12,4 punkti; 11 dalībnieki)
    Dobele : Dobeles 1. vidusskola (vidēji 14,6 punkti; 17 dalībnieki)
    Dobeles r. : Mežinieku pamatskola (vidēji 7,0 punkti; 4 dalībnieki)
    Gulbene : Gulbenes Bērzu pamatskola (vidēji 11,4 punkti; 15 dalībnieki)
    Gulbenes r. : Rankas pamatskola (vidēji 10,8 punkti; 8 dalībnieki)
    Jēkabpils : Jēkabpils pamatskola (vidēji 13,5 punkti; 18 dalībnieki)
    Jēkabpils r. : Mežāres pamatskola (vidēji 9,0 punkti; 6 dalībnieki)
    Jelgava : Jelgavas 3. pamatskola (vidēji 10,1 punkti; 17 dalībnieki)
    Jūrmala : Jūrmalas sākumskola "Taurenītis" (vidēji 19,0 punkti; 4 dalībnieki)
    Liepāja : DA Liepājas P 5. vidusskola (vidēji 14,3 punkti; 23 dalībnieki)
    Liepāja : J.Čakstes Liepājas p. 10. vidusskola (vidēji 9,8 punkti; 10 dalībnieki)
    Liepāja : Liepājas 15. vidusskola (vidēji 12,3 punkti; 12 dalībnieki)
    Liepāja : Liepājas A. Puškina 2. vidusskola (vidēji 20,1 punkti; 19 dalībnieki)
    Liepājas r. : Kalvenes pamatskola (vidēji 18,9 punkti; 5 dalībnieki)
    Limbaži : Limbažu 1. vidusskola (vidēji 12,5 punkti; 25 dalībnieki)
    Preiļu r : Rudzātu vidusskola (vidēji 19,4 punkti; 7 dalībnieki)
    Preiļu r. : Aglonas vidusskola (vidēji 16,5 punkti; 1 dalībnieki)
    Preiļu r. : Jaunsilavas pamatskola (vidēji 8,6 punkti; 8 dalībnieki)
    Preiļu r. : Līvānu 2. vidusskola (vidēji 14,3 punkti; 6 dalībnieki)
    Preiļu r. : Pelēču pamatskola (vidēji 18,0 punkti; 4 dalībnieki)
    Rēzekne : Rēzeknes logopēdiskā internātpamatskola (vidēji 20,0 punkti; 3 dalībnieki)
    Rēzeknes r. : Gaigalavas pamatskola (vidēji 8,3 punkti; 5 dalībnieki)
    Rīga : Iļģuciema vidusskola (vidēji 16,1 punkti; 20 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 62. vidusskola (vidēji 7,2 punkti; 19 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 94. vidusskola (vidēji 13,3 punkti; 30 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas Anniņmuižas vidusskola (vidēji 15,4 punkti; 16 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas Herdera vidusskola (vidēji 20,2 punkti; 9 dalībnieki)
    Rīga : Š. Dubnova Rīga Ebreju vidusskola (vidēji 7,4 punkti; 9 dalībnieki)
    Rīgas r. : Ādažu vidusskola (vidēji 9,9 punkti; 68 dalībnieki)
    Rīgas r. : Babītes vidusskola (vidēji 10,6 punkti; 12 dalībnieki)
    Rīgas r. : Ķekavas vidusskola (vidēji 10,7 punkti; 25 dalībnieki)
    Rīgas r. : Olaines pagasta sākumskola (vidēji 12,0 punkti; 9 dalībnieki)
    Rīgas r. : Privātskola "Gaismas tilts 97" (vidēji 11,0 punkti; 12 dalībnieki)
    Rīgas r. : Saulkrastu vidusskola (vidēji 15,3 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīgas r. : Sējas pamatskola (vidēji 16,4 punkti; 5 dalībnieki)
    Rīgas r. : Sidgundas pamatskola (vidēji 15,6 punkti; 5 dalībnieki)
    Rīgas r. : Siguldas 1. pamatskola (vidēji 13,1 punkti; 13 dalībnieki)
    Rīgas r. : Siguldas 3. pamatskola (vidēji 16,6 punkti; 29 dalībnieki)
    Rīgas r. : Zvejniekciema vidusskola (vidēji 13,1 punkti; 17 dalībnieki)
    Saldus r. : Druvas vidusskola (vidēji 10,1 punkti; 17 dalībnieki)
    Talsi : Talsu 2. vidusskola (vidēji 14,3 punkti; 15 dalībnieki)
    Talsu r. : Virbu pamatskola (vidēji 10,3 punkti; 6 dalībnieki)
    Tukuma r. : Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola (vidēji 9,5 punkti; 11 dalībnieki)
    Tukums : Tukuma 2. pamatskola (vidēji 13,9 punkti; 20 dalībnieki)
    Tukums : Tukuma Ernesta Birznieka - Upīša 1. pamatskola (vidēji 11,1 punkti; 5 dalībnieki)
    Valkas r. : Smiltenes Trīs pakalnu pamatskola (vidēji 11,7 punkti; 26 dalībnieki)
    Ventspils r. : Ugāles vidusskola (vidēji 13,5 punkti; 5 dalībnieki)
    Ventspils r. : Puzes pamatskola (vidēji 10,0 punkti; 8 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 3. vidusskola (vidēji 16,9 punkti; 10 dalībnieki)
    Rīgas r. : Olaines 1.vidusskola (vidēji 17,3 punkti; 13 dalībnieki)
    Cēsu r. : Straupes pamatskola (vidēji 14,9 punkti; 4 dalībnieki)
    Rīgas r. : Vangažu vidusskola (vidēji 13,0 punkti; 20 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 5. pamatskola (vidēji 7,1 punkti; 9 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils Vienības pamatskola (vidēji 18,0 punkti; 12 dalībnieki)
    Balvu r. : Rekavas vidusskola (vidēji 13,7 punkti; 10 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas V.Zālīša pamatskola (vidēji 23,0 punkti; 2 dalībnieki)
    Madonas r. : Lubānas vidusskola (vidēji 15,5 punkti; 8 dalībnieki)
    Rēzeknes r. : Rikavas pamatskola (vidēji 7,2 punkti; 7 dalībnieki)
    Liepājas r. : Grobiņas vidusskola (vidēji 15,1 punkti; 44 dalībnieki)
    Valmieras r. : Mazsalacas vidusskola (vidēji 8,1 punkti; 33 dalībnieki)
    Rēzekne : Rēzeknes Poļu vidusskola (vidēji 21,5 punkti; 4 dalībnieki)
    Prieļu r. : Vanagu pamatskola (vidēji 21,0 punkti; 1 dalībnieki)
    Alūksnes r. : Liepnas internātpamatskola (vidēji 3,4 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīgas r. : Krimuldas vidusskola (vidēji 11,8 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 51. vidusskola (vidēji 16,0 punkti; 10 dalībnieki)
    Rīgas r. : Juglas Sanatorijas internātpamatskola (vidēji 8,2 punkti; 13 dalībnieki)
    Saldus : Saldus sākumskola (vidēji 10,4 punkti; 57 dalībnieki)
    Rīga : Kārļa Videnieka Rīgas 77. vidusskola (vidēji 9,2 punkti; 28 dalībnieki)
    Liepāja : Liepājas Ezerkrasta sākumskolas (vidēji 19,2 punkti; 18 dalībnieki)
    Jēkabpils : Jēkabpils 2. vidusskola (vidēji 17,8 punkti; 17 dalībnieki)
    Liepājas r. : Aizputes vidusskola (vidēji 12,0 punkti; 4 dalībnieki)
    Preiļi : Preiļu 1. pamatskola (vidēji 14,1 punkti; 26 dalībnieki)
    Daugavpils r. : Vaboles vidusskola (vidēji 8,1 punkti; 8 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 13.vidusskola (vidēji 12,4 punkti; 25 dalībnieki)
    Ventspils : Ventspils 3.vidusskola (vidēji 11,3 punkti; 41 dalībnieki)
    Limbaži : Limbažu 3. vidusskola (vidēji 14,4 punkti; 20 dalībnieki)
    Ludza : Ludzas pilsētas ģimnāzija (vidēji 20,3 punkti; 14 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas Doma Kora skola (vidēji 16,6 punkti; 13 dalībnieki)
    Ogre : Ogres pamatskola (vidēji 13,4 punkti; 31 dalībnieki)
    Valmiera : Valmieras Viestura Vidusskola (vidēji 12,1 punkti; 21 dalībnieki)
    Valmiera : Valmieras Pārgaujas pamatskola (vidēji 12,09 punkti; 23 dalībnieki)
    Liepājas r. : Vaiņodes internātpamatskola (vidēji 14,3 punkti; 9 dalībnieki)
    Liepājas r. : Sikšņu pamatskola (vidēji 18,7 punkti; 6 dalībnieki)
    Liepājas r. : Māteru Jura Kazdangas pamatskola (vidēji 6,7 punkti; 9 dalībnieki)
    Daugavpils : Daugavpils 10. vidusskola (vidēji 15,9 punkti; 7 dalībnieki)
    Rīgas r. : Baložu vidusskola (vidēji 17,8 punkti; 4 dalībnieki)
    Rīgas r. : Mārupes vidusskola (vidēji 15,2 punkti; 7 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 25. vidusskola (vidēji 12,7 punkti; 52 dalībnieki)
    Rēzeknes r. : Nautrēnu vidusskola (vidēji 10,4 punkti; 9 dalībnieki)
    Rīgas r. : Pļavniekkalna sākumskola (vidēji 17,1 punkti; 13 dalībnieki)
    Rīgas r. : Salaspils 1. vidusskola (vidēji 10,8 punkti; 29 dalībnieki)
    Gulbenes r. : Tirzas pamatskola (vidēji 10,3 punkti; 5 dalībnieki)
    Rīga : Mežaparka sākumskola (vidēji 8,0 punkti; 4 dalībnieki)
    Liepājas r. : Bārtas pamatskola (vidēji 11,5 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīga : Rīgas 64. vidusskola (vidēji 16,9 punkti; 8 dalībnieki)


     

LU NMS