nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    Konkursa 4.kārtā piedalījās 367 dalībnieki. Lai gan maksimālo punktu skaitu iegūt nevienam skolēnam neizdevās, rezultāti kopvērtējumā ir ļoti labi.

    Sekojošajā diagrammā attēloti kopējie rezultāti: cik skolēni ir ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

    Publicēsim tikai labākos risinātājus, kas no 34 iespējamajiem punktiem ir ieguvuši vismaz 20 punktus.

    Uz skolām ir nosūtīta pilna rezultātu tabula, tāpēc, ja piedalījies konkursa 4.kārtā, bet neatrodi sevi šajā tabulā, interesējies pie sava skolotāja!

    Krista Šķēpa ( Preiļu 1. pamatskola , 4.c klase ) 33 punkti
    Agnese Rumkovska ( Rīgas 94. vidusskola , 4.b klase ) 32 punkti
    Anastasija Cele ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , 4.b klase ) 30 punkti
    Atis Andrejevs ( Rīgas 25. vidusskola , 4.a klase ) 30 punkti
    Viktors Janeks ( DA Liepājas P 5. vidusskola , 4.c klase ) 29,5 punkti
    Stanislavs Petkevičs ( Jēkabpils 2. vidusskola , 4.a klase ) 29,5 punkti
    Rihards Kudiņš ( Jūrmalas sākumskola "Taurenītis" , 4. klase ) 29,5 punkti
    Katrīna Miezīte ( Alūksnes pilsētas sākumskola , 4.b klase ) 29 punkti
    Žanete Spale ( Alūksnes pilsētas sākumskola , 4.b klase ) 29 punkti
    Sergejs Ivanovs ( Daugavpils 3. vidusskola , 4.b klase ) 29 punkti
    Ksenija Tarasova ( Rēzeknes Poļu vidusskola , 4.b klase ) 29 punkti
    Artūrs Čerņavskis ( Rīgas 25. vidusskola , 4.a klase ) 29 punkti
    Annija Zaķe ( Limbažu 1. vidusskola , 4.a klase ) 28,5 punkti
    Edijs Krēsliņš ( Lubānas vidusskola , 4.b klase ) 28,5 punkti
    Margarita Bortkeviča ( Rēzeknes Poļu vidusskola , 4.a klase ) 28,5 punkti
    Valts Krūmiņš ( Siguldas 3. pamatskola , 4.b klase ) 28,5 punkti
    Raivis Valters ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , 4.a klase ) 28 punkti
    Dmitrijs Litvins ( Rīgas Anniņmuižas vidusskola , 4.a klase ) 28 punkti
    Daira Purviņa ( DA Liepājas P 5. vidusskola , 4.c klase ) 27,5 punkti
    Zans Cvetkovs ( Jēkabpils 2. vidusskola , 4.a klase ) 27,5 punkti
    Gatis Gruzinskis ( Rīgas 25. vidusskola , 4.a klase ) 27,5 punkti
    Evita Pērkone ( Rīgas 25. vidusskola , 4.a klase ) 27,5 punkti
    Anete Logina ( Tukuma 2. pamatskola , 4. a klase ) 27,5 punkti
    Aleksandrs Konopackis ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs , 4.b klase ) 27 punkti
    Andrejs Stupāns ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs , 4.a klase ) 27 punkti
    Estere Moroza ( Rīgas Anniņmuižas vidusskola , 4.b klase ) 27 punkti
    Sandis Studers ( Sākumskola Dartija , 4. klase ) 27 punkti
    Diāna Mironova ( Daugavpils 9. vidusskola , 4.a klase ) 26,5 punkti
    Nauris Narvaišs ( Dobeles 1. vidusskola , 4.c klase ) 26,5 punkti
    Rēzija Sabīne Jurševska ( Grobiņas vidusskola , 4.b klase ) 26,5 punkti
    Amanda Ķude ( Liepājas Ezerkrasta sākumskolas , 4.a klase ) 26,5 punkti
    Mišela Vekslere ( Rīgas 51. vidusskola , 4.b klase ) 26,5 punkti
    Evita Vanaga ( Straupes pamatskola , 4. klase ) 26,5 punkti
    Klāvs Krastiņš ( Cēsu Pastariņa pamatskola , 4.b klase ) 26 punkti
    Marta Grīsle ( DA Liepājas P 5. vidusskola , 4.c klase ) 26 punkti
    Vaclavs Korženevskis ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs , 4.b klase ) 26 punkti
    Anete Aizbalte ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , 4.a klase ) 26 punkti
    Darja Ņevedomska ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , 4.b klase ) 26 punkti
    Ēriks Cinkus ( Liepājas 15. vidusskola , 4.b klase ) 26 punkti
    Dans Jurķis ( Liepājas 15. vidusskola , 4.b klase ) 26 punkti
    Tīna Dzene ( Limbažu 1. vidusskola , 4.b klase ) 26 punkti
    Jolanta Pivovarova ( Rēzeknes logopēdiskā internātpamatskola , 4. klase ) 26 punkti
    Kristaps Rīders ( Smiltenes Trīs pakalnu pamatskola , 4.b klase ) 26 punkti
    Valters Strods ( Cēsu Pastariņa pamatskola , 4.a klase ) 25,5 punkti
    Karina Ambrosova ( Daugavpils 10. vidusskola , 4.b klase ) 25,5 punkti
    Maija Olšteina ( Mārupes vidusskola , 4.c klase ) 25,5 punkti
    Klinta Marta Kasarenoka ( Rīgas pļavnieku sākumskola , 4.b klase ) 25,5 punkti
    Laura Rudzika ( Rīgas pļavnieku sākumskola , 4.b klase ) 25,5 punkti
    Ivo Liepa ( Saldus sākumskola , 4.a klase ) 25,5 punkti
    Anete Siliņa ( Saldus sākumskola , 4.c klase ) 25,5 punkti
    Emīls Iesovs ( Valmieras Pārgaujas pamatskola , 4.d klase ) 25,5 punkti
    Emīls Adolfs Lapše ( Ādažu vidusskola , 4.a klase ) 25 punkti
    Ilva Langrate ( Alūksnes pilsētas sākumskola , 4.b klase ) 25 punkti
    Anita Dortiņa ( Daugavpils 3. vidusskola , 4.a klase ) 25 punkti
    Jānis Bremanis ( Virbu pamatskola , 4. klase ) 25 punkti
    Veronika Gavrisova ( Ādažu vidusskola , 4.b klase ) 24,5 punkti
    Rihards Eglītis ( Cēsu Pastariņa pamatskola , 4.b klase ) 24,5 punkti
    Natālija Novičenoka ( Randenes pamatskola , 4. klase ) 24,5 punkti
    Debora Rivkina ( Š. Dubnova Rīga Ebreju vidusskola , 4. klase ) 24,5 punkti
    Eduards Fjodorovs ( Valmieras Viestura Vidusskola , 4.a klase ) 24,5 punkti
    Madara Dūka ( Zvejniekciema vidusskola , 4.b klase ) 24,5 punkti
    Kirils Vološins ( Daugavpils 9. vidusskola , 4.b klase ) 24 punkti
    Dmitrijs Redins ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs , 4.a klase ) 24 punkti
    Linda Siliņa ( Jēkabpils pamatskola , 4.b klase ) 24 punkti
    Elza Eleonora Pušpure ( Mežaparka sākumskola , 4. klase ) 24 punkti
    Jekaterina Jansone ( Rīgas 51. vidusskola , 4.b klase ) 24 punkti
    Ilva Ogle ( Rīgas pļavnieku sākumskola , 4.b klase ) 24 punkti
    Mārcis Akmeņkalns ( Rīgas V.Zālīša pamatskola , 4.b klase ) 24 punkti
    Anna Anete Šneidermane ( Rīgas V.Zālīša pamatskola , 4.b klase ) 24 punkti
    Rūdolfs Kampuss ( Zvejniekciema vidusskola , 4.b klase ) 24 punkti
    Elvīra Liepiņa ( DA Liepājas P 5. vidusskola , 4.c klase ) 23,5 punkti
    Dāvids Mekšs ( Jūrmalas sākumskola "Atvase" , 4.a klase ) 23,5 punkti
    Līva Lielkāja ( Mārupes vidusskola , 4.c klase ) 23,5 punkti
    Artūrs Bariss ( Siguldas 1. pamatskola , 4.b klase ) 23 punkti
    Anete Ozola ( Valmieras Viestura Vidusskola , 4.a klase ) 23 punkti
    Elijs Olbačevskis ( Druvas vidusskola , 4. klase ) 22,5 punkti
    Sintija Bokiša ( Ludzas pilsētas ģimnāzija , 4.b klase ) 22,5 punkti
    Kate Anna Lauzne ( Mazsalacas vidusskola , 4.b klase ) 22,5 punkti
    Ella Bogdanova ( Preiļu 1. pamatskola , 4.b klase ) 22,5 punkti
    Meldra Trūpa ( Preiļu 1. pamatskola , 4.b klase ) 22,5 punkti
    Liene Freijere ( Rīgas 25. vidusskola , 4.a klase ) 22,5 punkti
    Bruno Rudzinskis ( Rīgas 25. vidusskola , 4.c klase ) 22,5 punkti
    Elīza Lāce ( Druvas vidusskola , 4. klase ) 22 punkti
    Mārtiņš Ručevskis ( Gulbenes Bērzu pamatskola , 4.b klase ) 22 punkti
    Lauris Paegle ( Kārļa Videnieka Rīgas 77. vidusskola , 4.a klase ) 22 punkti
    Jānis Birzulis ( Rīgas V.Zālīša pamatskola , 4.b klase ) 22 punkti
    Iveta Garā ( Siguldas 3. pamatskola , 4.a klase ) 22 punkti
    Normunds Zariņš ( Tukuma 2. pamatskola , 4. a klase ) 22 punkti
    Ronalds Rastorgujevs ( Tukuma Ernesta Birznieka - Upīša 1. pamatskola , 4.a klase ) 22 punkti
    Annija Ušacka ( Baložu vidusskola , 4.a klase ) 21,5 punkti
    Stīvens Dudovs ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs , 3a klase ) 21,5 punkti
    Anna Kirpičeva ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , 4.a klase ) 21,5 punkti
    Katrīna Burģele ( Grobiņas vidusskola , 4.b klase ) 21,5 punkti
    Amanda Razma ( J.Čakstes Liepājas p. 10. vidusskola , 4.a klase ) 21,5 punkti
    Edgars Andžs ( Limbažu 3. vidusskola , 4.c klase ) 21,5 punkti
    Ivars Rutkovskis ( Olaines 1.vidusskola , 4.a klase ) 21,5 punkti
    Edgars Blums ( Rīgas Anniņmuižas vidusskola , 4.a klase ) 21,5 punkti
    Lelde Matveja ( Rīgas Doma Kora skola , 4. klase ) 21,5 punkti
    Rolands Rūja ( Rīgas pļavnieku sākumskola , 4.b klase ) 21,5 punkti
    Elīna Rudmane ( Olaines 1.vidusskola , 4.a klase ) 21 punkts
    Edgars Dapševičs ( Rankas pamatskola , 4. klase ) 21 punkts
    Paula Jansone ( Rankas pamatskola , 4. klase ) 21 punkts
    Darja Masljakova ( Rīgas 5. pamatskola , 4.a klase ) 21 punkts
    Līva Brauere ( Vecpiebalgas vidusskola , 4. klase ) 21 punkts
    Linda Lediņa ( Ādažu vidusskola , 4.a klase ) 20,5 punkti
    Rūta Bruževica ( Babītes vidusskola , 4.a klase ) 20,5 punkti
    Timurs Ļvovs ( Līvānu 2. vidusskola , 4. klase ) 20,5 punkti
    Artūrs Rumka ( Mežaparka sākumskola , 4. klase ) 20,5 punkti
    Miķelis Gulbis ( Ogres pamatskola , 4.b klase ) 20,5 punkti
    Harijs Ozoliņš ( Pļavniekkalna sākumskola , 3. klase ) 20,5 punkti
    Toms Feņenko ( Rīgas pļavnieku sākumskola , 4.b klase ) 20,5 punkti
    Elīna Volšteine ( Alūksnes pilsētas sākumskola , 4.b klase ) 20 punkti
    Natālija Mihejeva ( Daugavpils 15. vidusskola , 4.a klase ) 20 punkti
    Jekaterīna Grigorjeva ( Daugavpils 9. vidusskola , 4.b klase ) 20 punkti
    Elvijs Vanags ( Gulbenes Bērzu pamatskola , 4.a klase ) 20 punkti
    Valters Saulājs ( Krimuldas vidusskola , 4.b klase ) 20 punkti
    Ginters Smiltnieks ( Ķekavas vidusskola , 4.b klase ) 20 punkti
    Līga Kone ( Liepājas Ezerkrasta sākumskolas , 4.b klase ) 20 punkti
    Laine Nameda Lazda ( Mārupes vidusskola , 4.a klase ) 20 punkti
    Juliāna Kozlovska ( Rīgas pļavnieku sākumskola , 4.b klase ) 20 punkti
    Kristaps Nārķis ( Saldus sākumskola , 4.a klase ) 20 punkti
    Helvijs Sebris ( Talsu sākumskola , 4.a klase ) 20 punkti

     

LU NMS