nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    4.kārtas laureāti Latvijas (LV) - Lietuvas (LT) vienotā konkurencē

    1. vieta
    Anastasija Cele ( LV , Daugavpils Saskaņas pamatskola )
    Krista Šķēpa ( LV , Preiļu 1. pamatskola )
    Atis Andrejevs ( LV , Rīgas 25. vidusskola )
    Agnese Rumkovska ( LV , Rīgas 94. vidusskola )
    2. vieta
    Katrīna Miezīte ( LV , Alūksnes pilsētas sākumskola )
    Žanete Spale ( LV , Alūksnes pilsētas sākumskola )
    Viktors Janeks ( LV , DA Liepājas P 5. vidusskola )
    Sergejs Ivanovs ( LV , Daugavpils 3. vidusskola )
    Stanislavs Petkevičs ( LV , Jēkabpils 2. vidusskola )
    Rihards Kudiņš ( LV , Jūrmalas sākumskola "Taurenītis" )
    Ksenija Tarasova ( LV , Rēzeknes Poļu vidusskola )
    Artūrs Čerņavskis ( LV , Rīgas 25. vidusskola )
    Budrikas Tadas ( LT , Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija )
    Naruševičius Lukas ( LT , Panevėžio 5-oji vidurinė mokykla )
    Šapalas Martynas ( LT , Šilutės pradinė mokykla )
    3. vieta
    Daira Purviņa ( LV , DA Liepājas P 5. vidusskola )
    Raivis Valters ( LV , Daugavpils Saskaņas pamatskola )
    Zans Cvetkovs ( LV , Jēkabpils 2. vidusskola )
    Annija Zaķe ( LV , Limbažu 1. vidusskola )
    Edijs Krēsliņš ( LV , Lubānas vidusskola )
    Margarita Bortkeviča ( LV , Rēzeknes Poļu vidusskola )
    Gatis Gruzinskis ( LV , Rīgas 25. vidusskola )
    Evita Pērkone ( LV , Rīgas 25. vidusskola )
    Dmitrijs Litvins ( LV , Rīgas Anniņmuižas vidusskola )
    Valts Krūmiņš ( LV , Siguldas 3. pamatskola )
    Anete Logina ( LV , Tukuma 2. pamatskola )
    Latvėnaitė Agnė ( LT , Anykščių Antano Vienuolio gimnazija )
    Žaliauskas Tadas ( LT , Marijampolės pradinė mokykla )
    Kazlauskaitė Sigita ( LT , Trakų pradinė )
    Vilkaitė Adriana ( LT , VšĮ „Saulės“ privati mokykla )
    Atzinība
    Diāna Mironova ( LV , Daugavpils 9. vidusskola )
    Aleksandrs Konopackis ( LV , Daugavpils Krievu vidusskola - licejs )
    Andrejs Stupāns ( LV , Daugavpils Krievu vidusskola - licejs )
    Nauris Narvaišs ( LV , Dobeles 1. vidusskola )
    Rēzija Sabīne Jurševska ( LV , Grobiņas vidusskola )
    Amanda Ķude ( LV , Liepājas Ezerkrasta sākumskolas )
    Mišela Vekslere ( LV , Rīgas 51. vidusskola )
    Estere Moroza ( LV , Rīgas Anniņmuižas vidusskola )
    Sandis Studers ( LV , Sākumskola Dartija )
    Evita Vanaga ( LV , Straupes pamatskola )
    Jokubauskaitė Gabrielė ( LT , ,,Germanto“ vidurinė mokykla )
    Varpiotas Dainius ( LT , „Babrungo“ pagrindinė mokykla )
    Rudytė Vakarė ( LT , „Saulės“ vid. )
    Šalavėjus Lukas ( LT , Gitarių vidurinė )
    Žebrauskas Remigijus ( LT , Jurbarko r. Vertimų pagrindinės mokyklos Žindaičių skyrius )
    Uselis Skomantas ( LT , Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla )
    Jalunskis Dalius ( LT , Kėdainių „Aušros“ vidurinė mokykla )
    Einorytė Žyginta ( LT , P. Matulionio vidurinė mokykla )
    Jacunskas Gediminas ( LT , Raudondvario A. A. Kriauzų mokykla darželis )
    Bareika Paulius ( LT , Širvintų pradinė mokykla )
    Narbutaitė Rugilė ( LT , Vytauto Mikalausko menų mokykla )

 

LU NMS