nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    Konkursa 4.kārtā piedalījās 453 dalībnieki.

    Konkursa "Tik vai Cik" 4.kārtā - starptautiskajā 4.klašu skolēnu matemātikas olimpiādē piedalījās 453 Latvijas skolēni un 152 Lietuvas skolēni.

    Sekojošajā diagrammā attēloti šīs kārtas rezultāti - cik skolēni (no katras valsts un kopvērtējumā) summā ieguvuši attiecīgo punktu skaitu:

    Kā rāda rezultāti, šajā kārtā tiešām ir piedalījušies paši labākie dalībnieki - trešdaļa dalībnieku ieguvusi vismaz 2/3 no maksimālā vērtējuma un gandrīz 2/3 visu dalībnieku ieguvuši vairāk nekā pusi no maksimālā vērtējuma.

    Publicēsim tikai labākos risinātājus, kas ir ieguvuši vismaz 20 punktus.

    Uz skolām ir nosūtīta pilna rezultātu tabula, tāpēc, ja piedalījies konkursa 4.kārtā, bet neatrodi sevi šajā tabulā, interesējies pie sava skolotāja!


    Maira Asare ( Vecpiebalgas vidusskola , 4. klase ) 48 punkti
    Arturs Petrovs ( Daugavpils Krievu vidusskola-licejs , 4.a klase ) 48 punkti
    Katrīna Bičevska ( Rīgas Franču licejs , 4.b klase ) 48 punkti
    Uko Kokņevičs ( Upītes pamatskola , 4. klase ) 46 punkti
    Ingus Pretkalniņš ( Rīgas 64.vidusskola , 4.a klase ) 46 punkti
    Kristiāna Blūma ( Saldus sākumskola , 4.a klase ) 45,5 punkti
    Krišjānis Višņevskis ( Jūrmalas sākumskola "Atvase" , 4.b klase ) 45 punkti
    Kristers Rimšāns ( Saldus sākumskola , 4.a klase ) 44 punkti
    Līva Toka ( Alūksnes pilsētas sākumskola , 4.b klase ) 44 punkti
    Katerina Volkova ( Rīgas 5.pamatskola , 4.a klase ) 44 punkti
    Pāvels Mackevičs-Maņko ( Daugavpils Krievu vidusskola-licejs , 4.a klase ) 43 punkti
    Rolands Žeikars ( Ludzas pilsētas ģimnāzija , 4.b klase ) 43 punkti
    Paulis Bārzdiņš ( Rīgas Valda Zālīša pamatskola , 4.c klase ) 43 punkti
    Emīls Tivčs ( Dobeles 1.vidusskola , 4.a klase ) 42,5 punkti
    Rihards Ruska ( Rīgas 64.vidusskola , 4.c klase ) 42,5 punkti
    Artūrs Ždanovs ( Daugavpils Krievu vidusskola-licejs , 4.a klase ) 42 punkti
    Raitis Kriķis ( Rīgas 64.vidusskola , 4.a klase ) 42 punkti
    Edgars Unbedahts ( Mārupes vidusskola , 4.b klase ) 41,5 punkti
    Dārta Kambala ( Engures vidusskola , 4.a klase ) 41,5 punkti
    Ivans Kravcovs ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola , 4.e klase ) 41 punkti
    Kristīne Kiete ( Rīgas 94.vidusskola , 4.a klase ) 41 punkti
    Deivs Oskars Alksnis ( Valmieras pamatskola , 4.b klase ) 41 punkti
    Elvis Dapševics ( Rankas pamatskola , 3. klase ) 40,5 punkti
    Daniels Markauss ( DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola , 4.a klase ) 40,5 punkti
    Mārtiņš Zīle ( Jūrmalas sākumskola "Atvase" , 4.a klase ) 40,5 punkti
    Emīls Franks Brazovskis ( Rīgas Franču licejs , 4.a klase ) 40,5 punkti
    Elizabete Gulbe ( Rīgas Franču licejs , 4.b klase ) 40 punkti
    Gļebs Gagarins ( Daugavpils Krievu vidusskola-licejs , 4.a klase ) 39,5 punkti
    Mārtiņš Sondors ( Preiļu 1.pamatskola , 4.c klase ) 39,5 punkti
    Laura Neiceniece ( Rožupes pamatskola , 4. klase ) 39,5 punkti
    Jēkabs Bisnieks ( Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola , 4.a klase ) 39,5 punkti
    Silvestrs Kovšals ( Dobeles sākumskola , 4.b klase ) 39 punkti
    Patrīcija Benislavska ( Rēzeknes poļu vidusskola , 4.a klase ) 39 punkti
    Jānis Reinis Beikmanis ( Rīgas Angļu ģimnāzija , 4.a klase ) 39 punkti
    Agnese Apsīte ( Pļavnieku sākumskola , 4.a klase ) 39 punkti
    Reinis Cirpons ( Rīgas 25.vidusskola , 4.a klase ) 39 punkti
    Edgars Daugulis ( Siguldas 3.pamatskola , 4.a klase ) 39 punkti
    Undīne Kobitjeva ( Rīgas 25.vidusskola , 4.b klase ) 38,5 punkti
    Patriks Miks Sniedze ( Ādažu vidusskola , 4.a klase ) 38,5 punkti
    Sergejs Jaunzems ( Daugavpils Krievu vidusskola-licejs , 4.a klase ) 38 punkti
    Karīna Gavrovska ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , 4.b klase ) 38 punkti
    Kārlis Sudrabs ( Gulbenes Bērzu pamatskola , 4.a klase ) 38 punkti
    Vitālijs Dekšņa ( Jēkabpils 2.vidusskola , 4.c klase ) 38 punkti
    Rolands Čigāns ( Ludzas pilsētas ģimnāzija , 4.b klase ) 38 punkti
    Reinis Kaparkalējs ( Jūrmalas sākumskola "Atvase" , 4.b klase ) 38 punkti
    Māris Popēns ( Rīgas 25.vidusskola , 4.a klase ) 38 punkti
    Aleksis Teivāns ( Rīgas 64.vidusskola , 4.a klase ) 38 punkti
    Rebeka Birziņa ( Lubānas vidusskola , 4. klase ) 37,5 punkti
    Nikola Trojana ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola , 4.e klase ) 37 punkti
    Adelīna Nikitenko ( Ogres pamatskola , 4.b klase ) 37 punkti
    Alise Potapoviča ( Mārupes vidusskola , 4.b klase ) 37 punkti
    Zigmārs Kalvāns ( Sākumskola "Taurenītis" , 4. klase ) 37 punkti
    Ieva Estere Barkāne ( Rīgas Franču licejs , 4.a klase ) 37 punkti
    Toms Plešs ( Valmieras pamatskola , 4.b klase ) 37 punkti
    Darja Tretjakova ( Daugavpils 13.vidusskola , 4.b klase ) 36,5 punkti
    Anastasija Artemjeva ( Daugavpils Krievu vidusskola-licejs , 4.a klase ) 36,5 punkti
    Sofja Solovjova ( Rīgas 5.pamatskola , 4.c klase ) 36,5 punkti
    Māris Galauskis ( Ventspils 2.pamatskola , 4.a klase ) 36,5 punkti
    Anete Luīze Drevinska ( Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola , 4.b klase ) 36 punkti
    Līna Patrīcija Petrikalne ( Alūksnes pilsētas sākumskola , 4.b klase ) 36 punkti
    Toms Mārtiņš Smilga ( Liepājas 15.vidusskola , 4.a klase ) 36 punkti
    Ksenija Korotkaja ( Rīgas Anniņmuižas vidusskola , 4.a klase ) 36 punkti
    Elizabete Kalniņa ( Rīga Lietuviešu vidusskola , 4.b klase ) 36 punkti
    Inese Sniedze Sjomkāne ( Rīgas Franču licejs , 4.a klase ) 36 punkti
    Kārlis Untāls ( Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola , 4.a klase ) 36 punkti
    Nauris Smalkais ( Valmieras pamatskola , 4.c klase ) 36 punkti
    Dina Gamarnika ( Daugavpils 15.vidusskola , 4.a klase ) 35,5 punkti
    Laura Buka ( Preiļu 1.pamatskola , 4.c klase ) 35,5 punkti
    Andris Kamergrauzis ( Rīgas Franču licejs , 4.a klase ) 35,5 punkti
    Armands Vikmanis ( Rīgas Franču licejs , 4.b klase ) 35,5 punkti
    Diāna Daktiņa ( Ādažu vidusskola , 4.a klase ) 35,5 punkti
    Nikola Tohva ( Engures vidusskola , 4.a klase ) 35,5 punkti
    Diāna Tunte ( Vecpiebalgas vidusskola , 4. klase ) 35 punkti
    Elvis Kvedovs ( Ludzas pilsētas ģimnāzija , 4.b klase ) 35 punkti
    Kaspars Švikstiņš ( Babītes vidusskola , 4.a klase ) 35 punkti
    Harijs Ozoliņš ( Pļavniekkalna sākumskola , 4. klase ) 35 punkti
    Gunārs Mūrnieks ( Sākumskola "Taurenītis" , 4. klase ) 35 punkti
    Marta Bulāne ( Jaunsilavas pamatskola , 4. klase ) 35 punkti
    Aļina Aļeksejeva ( Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola , 4.a klase ) 34,5 punkti
    Ingus Pallo ( Rīgas Valda Zālīša pamatskola , 4.b klase ) 34,5 punkti
    Marta Metuzāle ( Rīgas Franču licejs , 4.a klase ) 34,5 punkti
    Agute Klints ( Siguldas 3.pamatskola , 4.a klase ) 34,5 punkti
    Lāsma Jankovska ( Grobiņas vidusskola , 4.a klase ) 34 punkti
    Unda Vīksna ( Alūksnes pilsētas sākumskola , 4.c klase ) 34 punkti
    Līga Priedīte ( Mārupes vidusskola , 4.b klase ) 34 punkti
    Alise Zvaigzne ( Tukuma 2.pamatskola , 4.b klase ) 34 punkti
    Arnis Bērtulsons ( Balvu pamatskola , 4.a klase ) 33,5 punkti
    Katrīna Veitnere ( Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola , 4.b klase ) 33,5 punkti
    Igors Trubovis ( Daugavpils 10.vidusskola , 4.a klase ) 33,5 punkti
    Marina Sohnenko ( Daugavpils 15.vidusskola , 4.b klase ) 33,5 punkti
    Katrīna Anna Kupše ( Grobiņas vidusskola , 4.a klase ) 33,5 punkti
    Artis Alksnis ( Alūksnes pilsētas sākumskola , 4.a klase ) 33,5 punkti
    Aleksandrs Šurs ( Rīgas Herdera vidusskola , 4. klase ) 33,5 punkti
    Viktorija Kraukle ( Tukuma 2.pamatskola , 4.b klase ) 33,5 punkti
    Kārlis Kaminskis ( Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola , 4.b klase ) 33 punkti
    Karīna Limora ( Grobiņas vidusskola , 4.a klase ) 33 punkti
    Hārdijs Nogobods ( Gulbenes Bērzu pamatskola , 4.a klase ) 33 punkti
    Anna Geiko ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola , 4.e klase ) 33 punkti
    Arturs Karaņevskis ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola , 4.e klase ) 33 punkti
    Karolīna Medvedovska ( Rīgas 5.pamatskola , 4.a klase ) 33 punkti
    Maksims Latkovskis ( Daugavpils 15.vidusskola , 4.a klase ) 32,5 punkti
    Katrīna Freimane ( Saldus sākumskola , 4.a klase ) 32,5 punkti
    Egija Paslavska ( Salas vidusskola , 4. klase ) 32,5 punkti
    Sandis Stikuts ( Jelgavas 3.pamatskola , 4.c klase ) 32,5 punkti
    Samanta Jurāne ( 1.Mežvidu pamatskola , 4. klase ) 32,5 punkti
    Anete Maže ( Mārupes vidusskola , 4.b klase ) 32,5 punkti
    Diāna Vagele ( Siguldas 3.pamatskola , 4.a klase ) 32,5 punkti
    Endijs Daniels Pauliņš ( Valmieras Viestura vidusskola , 4.b klase ) 32,5 punkti
    Alina Kotova ( Daugavpils Krievu vidusskola-licejs , 4.a klase ) 32 punkti
    Arvis Pakalns ( Alūksnes pilsētas sākumskola , 4.b klase ) 32 punkti
    Aina Sivko ( Rīgas 25.vidusskola , 4.b klase ) 32 punkti
    Šaiena Pole ( Valmieras Viestura vidusskola , 4.b klase ) 32 punkti
    Sabīne Asere ( Jelgavas 3.pamatskola , 4.b klase ) 31,5 punkti
    Edgars Lasis ( Salaspils 1.vidusskola , 4.a klase ) 31,5 punkti
    Emīls Saulītis ( Salaspils sākumskola , 4. klase ) 31,5 punkti
    Rodrigo Etmanis ( Matīšu pamatskola , 4. klase ) 31,5 punkti
    Kirils Bolsakovs ( Ventspils 6.vidusskola , 4.a klase ) 31,5 punkti
    Dāvis Daniels Anstrangs ( Saldus sākumskola , 4.a klase ) 31 punkti
    Zigurds Adamovičs ( Brāļu Skrindu Atašienes vidusskola , 4. klase ) 31 punkti
    Andrejs Alitkins ( Ludzas pilsētas ģimnāzija , 4.b klase ) 31 punkti
    Nikita Žarovs ( Baložu vidusskola , 4.b klase ) 31 punkti
    Žans-Poļs Eļ-Haže ( Rīgas 51.vidusskola , 4.b klase ) 31 punkti
    Artūrs Oskars Mitrēvics ( Rīgas Doma kora skola , 4. klase ) 31 punkti
    Elīna Tauriņa ( Rīga Lietuviešu vidusskola , 4.b klase ) 31 punkti
    Anna Ščipčinska ( Rīgas Franču licejs , 4.b klase ) 31 punkti
    Jānis Norvelis ( Siguldas 3.pamatskola , 4.a klase ) 31 punkti
    Viktorija Ķempele ( Ventspils 2.pamatskola , 4.a klase ) 31 punkti
    Maksims Ņesins ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , 4.b klase ) 30,5 punkti
    Anete Salmiņa ( Ilzenes pamatskola , 4. klase ) 30,5 punkti
    Dana Gorina ( DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola , 4.d klase ) 30,5 punkti
    Tomass Burba ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola , 4.e klase ) 30,5 punkti
    Dace Sprudzāne ( 1.Mežvidu pamatskola , 4. klase ) 30,5 punkti
    Marta Lukjanska ( Salaspils 1.vidusskola , 4.b klase ) 30,5 punkti
    Santa Prikule ( Preiļu 1.pamatskola , 4.a klase ) 30,5 punkti
    Čiro Federiko Tipaldi ( Rīgas Franču licejs , 4.a klase ) 30,5 punkti
    Elīna Kononova ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , 4.b klase ) 30 punkti
    Braiens Uzārs ( Zebrenes pamatskola , 4. klase ) 30 punkti
    Henrijs Silenieks ( Rudes pamatskola , 4. klase ) 30 punkti
    Aleksejs Orehovs ( Alūksnes pilsētas sākumskola , 4.a klase ) 30 punkti
    Ralfs Ozoliņš ( Alūksnes pilsētas sākumskola , 4.a klase ) 30 punkti
    Jekaterina Bikova ( Rīgas 5.pamatskola , 4.a klase ) 30 punkti
    Klāvs Jermakovs ( Rīgas 94.vidusskola , 4.b klase ) 30 punkti
    Sergejs Beiziķis ( Siguldas 1.pamatskola , 4.b klase ) 30 punkti
    Linda Vorobeja ( Siguldas 3.pamatskola , 4.a klase ) 30 punkti
    Kaspars Mežnieks ( Tukuma 2.pamatskola , 4.b klase ) 30 punkti
    Edijs Lejnieks ( Puzes pamatskola , 4. klase ) 30 punkti
    Laura Orlovska ( Viļakas pamatskola , 4. klase ) 29,5 punkti
    Kristaps Ķikāns ( Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola , 4.b klase ) 29,5 punkti
    Sintija Igaune ( Vecpiebalgas vidusskola , 4. klase ) 29,5 punkti
    Pāvels Pranskus ( Daugavpils 15.vidusskola , 4.a klase ) 29,5 punkti
    Viktorija Izotova ( Daugavpils 3.vidusskola , 4.a klase ) 29,5 punkti
    Krista Koliste ( Alūksnes pilsētas sākumskola , 4.a klase ) 29,5 punkti
    Toms Jānis Šaķis ( Ezerkrasta sākumskola , 4.a klase ) 29,5 punkti
    Elmārs Āboliņš ( Salaspils 1.vidusskola , 4.a klase ) 29,5 punkti
    Tomass Vaivods ( Salaspils sākumskola , 4. klase ) 29,5 punkti
    Annija Pivina ( Rīgas Angļu ģimnāzija , 4.b klase ) 29,5 punkti
    Elza Pole ( Rīgas Valda Zālīša pamatskola , 4.a klase ) 29,5 punkti
    Ērika Alise Keviša ( Rīga Lietuviešu vidusskola , 4.a klase ) 29,5 punkti
    Magdalēna Kuple ( Rīgas Franču licejs , 4.a klase ) 29,5 punkti
    Anita Amālija Olava ( Rīgas Franču licejs , 4.a klase ) 29,5 punkti
    Monta Buntiņa ( Lapmežciema pamatskola , 4. klase ) 29,5 punkti
    Kecija Vatuļina ( Valmieras Pārgaujas pamatskola , 4.c klase ) 29,5 punkti
    Denis Puzirevskis ( Daugavpils 15.vidusskola , 4.b klase ) 29 punkti
    Oļegs Matrosovs ( Daugavpils Krievu vidusskola-licejs , 4.a klase ) 29 punkti
    Monta Zaumane ( Sākumskola "Dartija" , 4. klase ) 29 punkti
    Laura Lasmane ( J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola , 4.b klase ) 29 punkti
    Vadims Dukšts ( Ludzas pilsētas ģimnāzija , 4.a klase ) 29 punkti
    Liene Butāne ( Salaspils 1.vidusskola , 4.a klase ) 29 punkti
    Klāvs Jankevics ( Rīgas Doma kora skola , 4. klase ) 29 punkti
    Justavs Cīrulis ( Siguldas 3.pamatskola , 4.a klase ) 29 punkti
    Lotārs Aleksejevs ( Balvu pamatskola , 4.a klase ) 28,5 punkti
    Krišs Jānis Amantovs ( Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola , 4.b klase ) 28,5 punkti
    Valts Ungurs ( Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola , 4.b klase ) 28,5 punkti
    Romuālds Petrovs ( Daugavpils 13.vidusskola , 4.a klase ) 28,5 punkti
    Aivija Grundmane ( Sākumskola "Dartija" , 4. klase ) 28,5 punkti
    Agris Prikuls ( Rudzātu vidusskola , 4. klase ) 28,5 punkti
    Severīns Kaužēns ( Rīgas 25.vidusskola , 4.a klase ) 28,5 punkti
    Linards Daugavietis ( Rīgas Franču licejs , 4.b klase ) 28,5 punkti
    Elīna Nežborte ( Siguldas 1.pamatskola , 4.b klase ) 28,5 punkti
    Anna Ošiņa ( Talsu sākumskola , 4.a klase ) 28,5 punkti
    Madara Jansone ( Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola , 4.a klase ) 28,5 punkti
    Elīna Dūrena ( Valmieras pamatskola , 4.b klase ) 28,5 punkti
    Edgars Jermacāns ( Briežuciema pamatskola , 4. klase ) 28 punkti
    Aleksandrs Ņikitins ( Daugavpils 15.vidusskola , 4.a klase ) 28 punkti
    Daniela Krumpļevska ( Daugavpils 3.vidusskola , 4.b klase ) 28 punkti
    Evita Pušpure ( Olaines 1.vidusskola , 4.b klase ) 28 punkti
    Ēriks Jānis Ejubs ( Rīga Lietuviešu vidusskola , 4.b klase ) 28 punkti
    Edgars Straumanis ( Siguldas 3.pamatskola , 4.b klase ) 28 punkti
    Jeļizaveta Tihomirova ( Vangažu vidusskola , 4.b klase ) 28 punkti
    Jānis Kalniņš ( Limbažu 3.vidusskola , 4.b klase ) 28 punkti
    Elvis Ieviņš ( Smiltenes Trīs pakalnu pamatskola , 4.b klase ) 28 punkti
    Aiva Ozoliņa ( Briežuciema pamatskola , 4. klase ) 27,5 punkti
    Mihails Laškovs ( Daugavpils 9.vidusskola , 4.a klase ) 27,5 punkti
    Adrians Ābele ( Jēkabpils pamatskola , 4.d klase ) 27,5 punkti
    Gerda Miezere ( Sākumskola "Dartija" , 3. klase ) 27,5 punkti
    Beatrise Bensone ( Pļavniekkalna sākumskola , 4. klase ) 27,5 punkti
    Luīze Kundire ( Līvānu 2.vidusskola , 4. klase ) 27,5 punkti
    Amanda Matisova ( Rīgas 62.vidusskola , 4. klase ) 27,5 punkti
    Beatrise Berkolte ( Cēsu 1.pamatskola , 4.a klase ) 27 punkti
    Edgars Kairāns ( Robežnieku pamatskola , 4. klase ) 27 punkti
    Ralfs Freimanis ( Ogres pamatskola , 4.d klase ) 27 punkti
    Daniels Bambals ( Mārupes vidusskola , 4.b klase ) 27 punkti
    Polina Orlova ( Rīgas Herdera vidusskola , 4. klase ) 27 punkti
    Elīza Actiņa ( Rīgas Angļu ģimnāzija , 4.b klase ) 27 punkti
    Elīna Pavāre ( Rīgas Angļu ģimnāzija , 4.c klase ) 27 punkti
    Pēteris Ēcis ( Talsu Kristīgā vidusskola , 3. klase ) 27 punkti
    Elvita Kravale ( Balvu pamatskola , 4.c klase ) 26,5 punkti
    Matīss Rencis ( Straupes pamatskola , 4. klase ) 26,5 punkti
    Marks Smirnovs ( Daugavpils 13.vidusskola , 4.a klase ) 26,5 punkti
    Andžejs Kravčonoks ( Daugavpils 15.vidusskola , 4.a klase ) 26,5 punkti
    Raivis Ostapko ( Daugavpils Vienības pamatskola , 4.b klase ) 26,5 punkti
    Diāna Klote ( Alūksnes pilsētas sākumskola , 4.c klase ) 26,5 punkti
    Zanda Maltauniece ( Gulbenes Bērzu pamatskola , 4.a klase ) 26,5 punkti
    Dārta Pelse ( Murmastienes pamatskola , 4. klase ) 26,5 punkti
    Raivis Vilciņš ( Murmastienes pamatskola , 4. klase ) 26,5 punkti
    Margarita Broša ( Jelgavas 3.pamatskola , 4.d klase ) 26,5 punkti
    Eduards Kalcenaus ( Ķekavas vidusskola , 4.b klase ) 26,5 punkti
    Oto Renārs Lūsis ( Olaines 1.vidusskola , 4.b klase ) 26,5 punkti
    Jeļizaveta Vorobjova ( Rīgas 5.pamatskola , 4.b klase ) 26,5 punkti
    Andrejs Ivanovs ( Rīgas 51.vidusskola , 4.a klase ) 26,5 punkti
    Beāta Denica ( Rīgas Anniņmuižas vidusskola , 4.a klase ) 26,5 punkti
    Laima Kraule ( Puzes pamatskola , 4. klase ) 26,5 punkti
    Tatjana Mihailova ( Daugavpils 10.vidusskola , 4.b klase ) 26 punkti
    Niks Tamsoms ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola , 4. klase ) 26 punkti
    Kristīne Ceimere ( Dzelzavas pamatskola , 4. klase ) 26 punkti
    Paula Raina Rubene ( Ogres pamatskola , 4.a klase ) 26 punkti
    Patrīcija Raibarte ( Rīgas Angļu ģimnāzija , 4.c klase ) 26 punkti
    Kristaps Jasjonis ( Virbu pamatskola , 4. klase ) 26 punkti
    Mārtiņš Virsis ( Valmieras Viestura vidusskola , 4.b klase ) 26 punkti
    Liāna Bergere ( Ventspils 3.vidusskola , 4.a klase ) 26 punkti
    Aivita Kļečetņikova ( Balvu Amatniecības vidusskola , 4. klase ) 25,5 punkti
    Lote Lukjanska ( Cēsu 1.pamatskola , 4.a klase ) 25,5 punkti
    Kristīne Mozule ( Špoģu vidusskola , 4.a klase ) 25,5 punkti
    Helvijs Toms Strazdiņš ( Alūksnes pilsētas sākumskola , 4.b klase ) 25 punkti
    Eira Sarnovska ( Jēkabpils pamatskola , 4.c klase ) 25 punkti
    Niklāvs Felsbergs ( “Gaismas tilts 97” , 4. klase ) 25 punkti
    Elīna Dembrovska ( Līvānu 2.vidusskola , 4. klase ) 25 punkti
    Sofja Rapoporte ( Rīgas Herdera vidusskola , 4. klase ) 25 punkti
    Daniels Adrians Vasiļjevs ( Iļģuciema vidusskola , 4.a klase ) 25 punkti
    Gerda Esmeralda Priede ( Rīgas 94.vidusskola , 4.b klase ) 25 punkti
    Elīza Dūce ( Saulkrastu vidusskola , 4.a klase ) 25 punkti
    Anna Terēze Lase ( Talsu sākumskola , 4.a klase ) 25 punkti
    Rinalds Ķimenis ( Mazsalacas vidusskola , 4. klase ) 25 punkti
    Terēza Lakstīgala ( Ugāles vidusskola , 4. klase ) 25 punkti
    Dmitrijs Savkins ( Ventspils 6.vidusskola , 4.a klase ) 25 punkti
    Karīna Hveckoviča ( Mežinieku pamatskola , 4. klase ) 24,5 punkti
    Roberts Kmetjuks ( Mežinieku pamatskola , 4. klase ) 24,5 punkti
    Elgars Veigelts ( Aizputes vidusskola , 4.b klase ) 24,5 punkti
    Rihards Perfilovs ( Liepnas internātpamatskola , 4. klase ) 24,5 punkti
    Vidaga Runča ( Murmastienes pamatskola , 4. klase ) 24,5 punkti
    Jevgenijus Cistiakovas ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola , 3.e klase ) 24,5 punkti
    Rostislavs Račkovskis ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola , 4.e klase ) 24,5 punkti
    Kristīne Laizāne ( 1.Mežvidu pamatskola , 4. klase ) 24,5 punkti
    Agnese Stoderte ( Ludzas pilsētas ģimnāzija , 4.b klase ) 24,5 punkti
    Alvis Pundurs ( Šķaunes pamatskola , 4. klase ) 24,5 punkti
    Elizabete Gādmane ( Talsu sākumskola , 4.a klase ) 24,5 punkti
    Madara Bremane ( Virbu pamatskola , 3. klase ) 24,5 punkti
    Hardijs Zošs ( Lapmežciema pamatskola , 4. klase ) 24,5 punkti
    Patrīcija Kalme ( Tukuma 2.pamatskola , 4.b klase ) 24,5 punkti
    Sabīne Riekstiņa ( Mazsalacas vidusskola , 4. klase ) 24,5 punkti
    Vlads Altuhovs ( Daugavpils 15.vidusskola , 4.a klase ) 24 punkti
    Renāte Pelša ( Murmastienes pamatskola , 4. klase ) 24 punkti
    Evita Vilgute ( Pļavniekkalna sākumskola , 4. klase ) 24 punkti
    Rolands Plotnieks ( Rīgas Valda Zālīša pamatskola , 4.a klase ) 24 punkti
    Marina Viņičenko ( Vangažu vidusskola , 4.b klase ) 24 punkti
    Lāsma Bugovecka ( Sākumskola "Dartija" , 3. klase ) 23,5 punkti
    Liene Eglīte ( DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola , 4.b klase ) 23,5 punkti
    Anastasija Titova ( Rīgas Anniņmuižas vidusskola , 4.a klase ) 23,5 punkti
    Melānija Freimane ( Rīgas 25.vidusskola , 4.a klase ) 23,5 punkti
    Nadežda Dibrivnaja ( Ādažu vidusskola , 4.d klase ) 23,5 punkti
    Svens Siksne ( Siguldas 3.pamatskola , 4.a klase ) 23,5 punkti
    Emīls Jansons ( Lapmežciema pamatskola , 4. klase ) 23,5 punkti
    Undīne Vektere ( Valmieras Viestura vidusskola , 4.b klase ) 23,5 punkti
    Reinis Apars ( Briežuciema pamatskola , 4. klase ) 23 punkti
    Anastasija Ivanova ( Daugavpils 9.vidusskola , 4.a klase ) 23 punkti
    Anastasija Isajeva ( Preiļu 1.pamatskola , 4.c klase ) 23 punkti
    Terēze-Grietiņa Paura ( Preiļu 1.pamatskola , 4.c klase ) 23 punkti
    Krišjānis Stirna ( Rīgas Valda Zālīša pamatskola , 4.b klase ) 23 punkti
    Laura Kreicberga ( Rīgas Franču licejs , 4.a klase ) 23 punkti
    Marina Ivanova ( Daugavpils Krievu vidusskola-licejs , 4.a klase ) 22,5 punkti
    Justīne Ševele ( Druvas vidusskola , 4.a klase ) 22,5 punkti
    Patrīcija Kuzmina ( Ezerkrasta sākumskola , 4.b klase ) 22,5 punkti
    Raitis Čevers ( Salaspils 1.vidusskola , 4.b klase ) 22,5 punkti
    Sindija Tulinska ( Rušonas pamatskola , 4. klase ) 22,5 punkti
    Rūta Herberga ( Rīgas Valda Zālīša pamatskola , 4.b klase ) 22,5 punkti
    Anastasija Soščuka ( Pļavnieku sākumskola , 4.b klase ) 22,5 punkti
    Jānis Grīnbergs ( Talsu Kristīgā vidusskola , 4. klase ) 22,5 punkti
    Dāvids Čihradze ( Ventspils 3.vidusskola , 4.a klase ) 22,5 punkti
    Emīls Kukarels ( Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola , 4.b klase ) 22 punkti
    Marta Svārpstone ( Dzelzavas pamatskola , 4. klase ) 22 punkti
    Sindija Žīgure ( Ilzenes pamatskola , 4. klase ) 22 punkti
    Loreta Čude ( Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola , 4. klase ) 22 punkti
    Edgars Pacevičs ( Tirzas pamatskola , 4. klase ) 22 punkti
    Simona Ārmane ( Jēkabpils pamatskola , 4.d klase ) 22 punkti
    Arvis Vilcāns ( Vanagu pamatskola , 4. klase ) 22 punkti
    Karīna Gavriļčika ( Rīgas 5.pamatskola , 4.b klase ) 22 punkti
    Arsēnijs Poga ( Rīgas 25.vidusskola , 4.b klase ) 22 punkti
    Raimonds Gabalis ( Ādažu vidusskola , 4.d klase ) 22 punkti
    Dmitrijs Pociluiko ( Ādažu vidusskola , 4.d klase ) 22 punkti
    Jānis Vitkovskis ( Saulkrastu vidusskola , 4.a klase ) 22 punkti
    Aivis Klešs ( Zvejniekciema vidusskola , 4. klase ) 22 punkti
    Kristers Mazbergs ( Tukuma 2.pamatskola , 4.c klase ) 22 punkti
    Linda Meisīte ( Matīšu pamatskola , 4. klase ) 22 punkti
    Samanta Kokoreviča ( Mežvidu pamatskola , 4. klase ) 21,5 punkti
    Agnese Pastare ( Straupes pamatskola , 4. klase ) 21,5 punkti
    Diāna Jasinska ( Daugavpils 3.vidusskola , 4.b klase ) 21,5 punkti
    Vladimirs Anufrijevs ( Jēkabpils 2.vidusskola , 4.c klase ) 21,5 punkti
    Inga Sūngaile ( Šķibes pamatskola , 4.i klase ) 21,5 punkti
    Niks Urtāns ( Liepājas 15.vidusskola , 4.c klase ) 21,5 punkti
    Beata Laseviča ( Rīgas 13.vidusskola , 4.a klase ) 21,5 punkti
    Ilze Elizabete Zveja ( Rīga Lietuviešu vidusskola , 4.a klase ) 21,5 punkti
    Jolanta Rimša ( Daugavpils 15.vidusskola , 4.b klase ) 21 punkti
    Edijs Karlsons ( Zebrenes pamatskola , 4. klase ) 21 punkti
    Marta Pagraba ( Ezerkrasta sākumskola , 4.a klase ) 21 punkti
    Ādams Larionovs ( Jumpravas vidusskola , 4. klase ) 21 punkti
    Arta Lipora ( Babītes vidusskola , 4.a klase ) 21 punkti
    Agnese Kairiša ( Olaines pagasta sākumskola , 4.a klase ) 21 punkti
    Ervīns Samsonovs ( Ādažu vidusskola , 4.d klase ) 21 punkti
    Nikola Serbina ( Siguldas 1.pamatskola , 4.a klase ) 21 punkti
    Elīna Jātniece ( Mazsalacas vidusskola , 4. klase ) 21 punkti
    Eduards Stīpnieks ( Smiltenes Trīs pakalnu pamatskola , 4.b klase ) 21 punkti
    Linda Kronberga ( Valmieras Viestura vidusskola , 4.a klase ) 21 punkti
    Dagnija Kokoreviča ( Mežvidu pamatskola , 4. klase ) 20,5 punkti
    Karolīna Astrauska ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola , 3.e klase ) 20,5 punkti
    Aleksandra Medne ( Ķekavas vidusskola , 4.b klase ) 20,5 punkti
    Patrīcija Greidāne ( Olaines 1.vidusskola , 4.b klase ) 20,5 punkti
    Madara Daniva ( Pelēču pamatskola , 4. klase ) 20,5 punkti
    Patriks Stepe ( Rīgas Doma kora skola , 4. klase ) 20,5 punkti
    Markuss Kamuls ( Talsu sākumskola , 4.a klase ) 20,5 punkti
    Pāvils Ņikitins ( Matīšu pamatskola , 4. klase ) 20,5 punkti
    Elīna Bērziņa ( Mazsalacas vidusskola , 4. klase ) 20,5 punkti
    Egons Adelčs ( Rugāju vidusskola , 4. klase ) 20 punkti
    Agnese Kulmane ( Penkules pamatskola , 4. klase ) 20 punkti
    Jānis Dīķis ( Rudes pamatskola , 4. klase ) 20 punkti
    Alise Pašuka ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola , 3.e klase ) 20 punkti
    Renāte Rītiņa ( Ogres pamatskola , 4.b klase ) 20 punkti
    Pauls Tadeuss Rietums ( Mežaparka sākumskola , 4. klase ) 20 punkti
    Nikola Mūrniece ( Talsu 2.vidusskola , 4.b klase ) 20 punkti
    Ēriks Daniels Baltalksnis ( Limbažu 1.vidusskola , 4.a klase ) 20 punkti
    Annija Liepiņa ( Mazsalacas vidusskola , 4. klase ) 20 punkti

     

LU NMS