nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    Konkurss "Tik vai... Cik?" 2009./10.m.g.
    1. kārtas dalībnieki un rezultāti

    Dalībai konkursā šogad atsaucās 139 skolas no visas Latvijas.

    Pavisam konkursa 1.kārtā piedalījās 2395 skolēni no 4.klasēm un vēl 49 skolēni no 3.klasēm.

    1.kārtā maksimāli iegūstamo punktu skaits ir 41. No visiem skolēniem maksimālo vērtējumu ieguvuši 6 skolēni. Sveicam viņus:
    Brigita Mālniece (Rožupes pamatskola)
    Ariels Mezi (Š.Dubnova Rīgas ebreju vidusskola)
    Jurijs Mjagkovs (Š.Dubnova Rīgas ebreju vidusskola)
    Maksims Pogumirskis (Rīgas 66. speciālā vidusskola)
    Samanta Tauriņa (Rēzeknes poļu vidusskola) Lauma Tumašova (Preiļu 1.pamatskola)

    Sekojošajā diagrammā attēloti kopējie rezultāti: cik skolēni ir ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

    Tālāk publicētas visas dalībskolas, iekavās norādot skolēnu rezultātu vidējo aritmētisko un dalībnieku skaitu.

    Ādažu vidusskola (vidēji 5 punkti; 64 dalībnieki)
    Aizputes vidusskola (vidēji 12,8 punkti; 8 dalībnieki)
    Alūksnes pilsētas sākumskola (vidēji 17,2 punkti; 17 dalībnieki)
    Amatas pamatskola (vidēji 29 punkti; 1 dalībnieki)
    Babītes vidusskola (vidēji 19,6 punkti; 16 dalībnieki)
    Baložu vidusskola (vidēji 11,6 punkti; 9 dalībnieki)
    Balvu Amatniecības vidusskola (vidēji 11,5 punkti; 2 dalībnieki)
    Balvu pamatskola (vidēji 10,5 punkti; 46 dalībnieki)
    Bārtas pamatskola (vidēji 19,3 punkti; 7 dalībnieki)
    Blomes pamatskola (vidēji 6 punkti; 4 dalībnieki)
    Brāļu Skrindu Atašienes vidusskola (vidēji 7,3 punkti; 8 dalībnieki)
    Briežuciema pamatskola (vidēji 8,5 punkti; 2 dalībnieki)
    Cēsu 1.pamatskola (vidēji 9,3 punkti; 32 dalībnieki)
    Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola (vidēji 10,2 punkti; 15 dalībnieki)
    DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola (vidēji 12,9 punkti; 46 dalībnieki)
    Daugavpils 10.vidusskola (vidēji 16,1 punkti; 8 dalībnieki)
    Daugavpils 13.vidusskola (vidēji 18,3 punkti; 9 dalībnieki)
    Daugavpils 15.vidusskola (vidēji 25,1 punkti; 9 dalībnieki)
    Daugavpils 3.vidusskola (vidēji 20,6 punkti; 7 dalībnieki)
    Daugavpils 7.pamatskola (vidēji 14,5 punkti; 2 dalībnieki)
    Daugavpils Krievu vidusskola - licejs (vidēji 18,4 punkti; 13 dalībnieki)
    Daugavpils Saskaņas pamatskola (vidēji 14,3 punkti; 16 dalībnieki)
    Daugavpils Vienības pamatskola (vidēji 11,4 punkti; 14 dalībnieki)
    Dobeles 1.vidusskola (vidēji 14,1 punkti; 17 dalībnieki)
    Dobeles sākumskola (vidēji 7,5 punkti; 31 dalībnieki)
    Druvas vidusskola (vidēji 9,5 punkti; 28 dalībnieki)
    Dzelzavas pamatskola (vidēji 35 punkti; 2 dalībnieki)
    Elejas vidusskola (vidēji 23 punkti; 15 dalībnieki)
    Engures vidusskola (vidēji 14 punkti; 6 dalībnieki)
    Gaigalavas pamatskola (vidēji 11,6 punkti; 5 dalībnieki)
    Galgauskas pamatskola (vidēji 4,6 punkti; 10 dalībnieki)
    Gaujienas speciālā internātpamatskola (vidēji 9,5 punkti; 4 dalībnieki)
    Grobiņas pagasta sākumskola (vidēji 8,7 punkti; 6 dalībnieki)
    Grobiņas vidusskola (vidēji 11,3 punkti; 20 dalībnieki)
    Gulbenes Bērzu sākumskola (vidēji 8,4 punkti; 29 dalībnieki)
    Ilzenes pamatskola (vidēji 15,5 punkti; 6 dalībnieki)
    Iļģuciema vidusskola (vidēji 11,1 punkti; 18 dalībnieki)
    Istras vidusskola (vidēji 15,8 punkti; 5 dalībnieki)
    J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola (vidēji 5,6 punkti; 14 dalībnieki)
    Jaunsilavas pamatskola (vidēji -0,1 punkti; 12 dalībnieki)
    Jēkabpils pamatskola (vidēji 8,9 punkti; 20 dalībnieki)
    Jelgavas 3.pamatskola (vidēji 9,5 punkti; 24 dalībnieki)
    Jumpravas vidusskola (vidēji 7,4 punkti; 10 dalībnieki)
    Jūrmalas sākumskola "Atvase" (vidēji 14,8 punkti; 4 dalībnieki)
    K.Videnieka Rīgas 77.vidusskola (vidēji 4 punkti; 17 dalībnieki)
    Kalētu pamatskola (vidēji 4,3 punkti; 8 dalībnieki)
    Kalsnavas pamatskola (vidēji 13,4 punkti; 5 dalībnieki)
    Kalvenes pamatskola (vidēji 2 punkti; 2 dalībnieki)
    Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola (vidēji 8 punkti; 12 dalībnieki)
    Krimuldas vidusskola (vidēji 8,6 punkti; 30 dalībnieki)
    Ķekavas vidusskola (vidēji 7,5 punkti; 15 dalībnieki)
    Lapmežciema pamatskola (vidēji 12,4 punkti; 10 dalībnieki)
    Lībagu sākumskola (vidēji 11,2 punkti; 15 dalībnieki)
    Liepājas 15. vidusskola (vidēji 30,8 punkti; 6 dalībnieki)
    Liepājas A.Puškina 2.vidusskola (vidēji 11,9 punkti; 26 dalībnieki)
    Liepājas Ezerkrasta sākumskola (vidēji 9 punkti; 59 dalībnieki)
    Liepnas internātpamatskola (vidēji 3,4 punkti; 8 dalībnieki)
    Limbažu 1.vidusskola (vidēji 2,2 punkti; 36 dalībnieki)
    Limbažu 3.vidusskola (vidēji 11,6 punkti; 19 dalībnieki)
    Līvānu 2. vidusskola (vidēji 13,4 punkti; 5 dalībnieki)
    Lubānas vidusskola (vidēji 20,3 punkti; 6 dalībnieki)
    Ludzas pilsētas ģimnāzija (vidēji 11,9 punkti; 18 dalībnieki)
    Mārupes vidusskola (vidēji 17 punkti; 17 dalībnieki)
    Māteru Jura Kazdangas pamatskola (vidēji 11,5 punkti; 6 dalībnieki)
    Matīšu pamatskola (vidēji 15 punkti; 2 dalībnieki)
    Mazsalacas vidusskola (vidēji 18 punkti; 10 dalībnieki)
    Mežinieku pamatskola (vidēji 8,1 punkti; 7 dalībnieki)
    Mežvidu pamatskola (vidēji 22,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Ogres pamatskola (vidēji 13,8 punkti; 28 dalībnieki)
    Olaines 1.vidusskola (vidēji 18,7 punkti; 15 dalībnieki)
    Olaines pagasta sākumskola (vidēji 15,3 punkti; 4 dalībnieki)
    Pamatskola "Rīdze" (vidēji 8,7 punkti; 39 dalībnieki)
    Pļavniekkalna sākumskola (vidēji 13,1 punkti; 31 dalībnieki)
    Preiļu 1.pamatskola (vidēji 14,8 punkti; 29 dalībnieki)
    Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” (vidēji 3,7 punkti; 7 dalībnieki)
    Puzes pamatskola (vidēji 16,5 punkti; 4 dalībnieki)
    Rankas pamatskola (vidēji 14,8 punkti; 4 dalībnieki)
    Rēzeknes 6.vidusskola (vidēji 8,2 punkti; 10 dalībnieki)
    Rēzeknes poļu vidusskola (vidēji 20,9 punkti; 24 dalībnieki)
    Rīgas 13.vidusskola (vidēji 10 punkti; 24 dalībnieki)
    Rīgas 25.vidusskola (vidēji 7 punkti; 63 dalībnieki)
    Rīgas 51.vidusskola (vidēji 14,2 punkti; 34 dalībnieki)
    Rīgas 64. vidusskola (vidēji 13,7 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīgas 66. speciālā vidusskola (vidēji 41 punkti; 1 dalībnieki)
    Rīgas 68. vidusskola (vidēji 19,9 punkti; 16 dalībnieki)
    Rīgas 94.vidusskola (vidēji 10,8 punkti; 31 dalībnieki)
    Rīgas 95. vidusskola (vidēji 7,1 punkti; 63 dalībnieki)
    Rīgas Angļu ģimnāzija (vidēji 15,9 punkti; 19 dalībnieki)
    Rīgas Anniņmuižas vidusskola (vidēji 14,3 punkti; 14 dalībnieki)
    Rīgas Doma kora skola (vidēji 16,9 punkti; 18 dalībnieki)
    Rīgas Franču licejs (vidēji 12,6 punkti; 26 dalībnieki)
    Rīgas Hanzas vidusskola (vidēji 7,4 punkti; 27 dalībnieki)
    Rīgas Herdera vidusskola (vidēji 14,5 punkti; 6 dalībnieki)
    Rīgas Klasiskā ģimnāzija (vidēji 19,1 punkti; 29 dalībnieki)
    Rīgas Kristīgā vidusskola (vidēji 12 punkti; 24 dalībnieki)
    Rīgas Lietuviešu vidusskola (vidēji 8,6 punkti; 25 dalībnieki)
    Rīgas Valda Zālīša pamatskola (vidēji 14,4 punkti; 46 dalībnieki)
    Rīgas Ziepniekkalna sākumskola (vidēji 6,5 punkti; 39 dalībnieki)
    Rīgas Zolitūdes ģimnāzija (vidēji 10,8 punkti; 55 dalībnieki)
    Rožupes pamatskola (vidēji 37 punkti; 3 dalībnieki)
    Rubas pamatskola (vidēji 12 punkti; 3 dalībnieki)
    Rudes pamatskola (vidēji 7,6 punkti; 5 dalībnieki)
    Rudzātu vidusskola (vidēji 18,5 punkti; 2 dalībnieki)
    Rušonas pamatskola (vidēji 22 punkti; 1 dalībnieki)
    Sākumskola "Dartija" (vidēji 13,9 punkti; 9 dalībnieki)
    Sākumskola "Taurenītis" (vidēji 15,7 punkti; 6 dalībnieki)
    Salas pamatskola (Babītes novads) (vidēji 8,5 punkti; 2 dalībnieki)
    Salaspils 1.vidusskola (vidēji 23,8 punkti; 19 dalībnieki)
    Saldus sākumskola (vidēji 8,4 punkti; 65 dalībnieki)
    Saulkrastu vsk. (vidēji 9,3 punkti; 21 dalībnieki)
    Sējas pamatskola (vidēji 13 punkti; 7 dalībnieki)
    Sidgundas pamatskola (vidēji 20,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Siguldas 1.pamatskola (vidēji 10,6 punkti; 21 dalībnieki)
    Siguldas 3.pamatskola (vidēji 11,8 punkti; 80 dalībnieki)
    Skujenes pamatskola (vidēji 11,2 punkti; 5 dalībnieki)
    Smiltenes Trīs pakalnu pamatskola (vidēji 17,6 punkti; 29 dalībnieki)
    Stacijas pamatskola (vidēji 9,7 punkti; 3 dalībnieki)
    Straupes pamatskola (vidēji 6,7 punkti; 7 dalībnieki)
    Subates pamatskola (vidēji 19,2 punkti; 5 dalībnieki)
    Š.Dubnova Rīgas ebreju vidusskola (vidēji 34 punkti; 3 dalībnieki)
    Šķibes pamatskola (vidēji 5,1 punkti; 7 dalībnieki)
    Talsu 2.vidusskola (vidēji 7,7 punkti; 38 dalībnieki)
    Talsu Kristīgā vidusskola (vidēji 14,8 punkti; 13 dalībnieki)
    Talsu sākumskola (vidēji 8,7 punkti; 32 dalībnieki)
    Tukuma 2. pamatskola (vidēji 13,7 punkti; 11 dalībnieki)
    Tukuma E.Birznieka-Upīša 1. pamatskola (vidēji 12,8 punkti; 15 dalībnieki)
    Ugāles vidusskola (vidēji 7,4 punkti; 9 dalībnieki)
    Vaboles vidusskola (vidēji 3,7 punkti; 15 dalībnieki)
    Vaiņodes internātpamatskola (vidēji 4 punkti; 1 dalībnieki)
    Valmieras pamatskola (vidēji 13,7 punkti; 16 dalībnieki)
    Valmieras Pārgaujas pamatskola (vidēji 11,1 punkti; 29 dalībnieki)
    Valmieras Viestura vidusskola (vidēji 12,9 punkti; 33 dalībnieki)
    Vanagu pamatskola (vidēji -1 punkti; 2 dalībnieki)
    Vangažu vidusskola (vidēji 12,5 punkti; 29 dalībnieki)
    Vecpiebalgas vidusskola (vidēji 10 punkti; 10 dalībnieki)
    Vecpils pamatskola (vidēji 10,7 punkti; 6 dalībnieki)
    Vecumnieku vidusskola (vidēji 7,4 punkti; 12 dalībnieki)
    Ventspils 3.vidusskola (vidēji 4,8 punkti; 41 dalībnieki)
    Ventspils 6.vidusskola (vidēji 2,8 punkti; 59 dalībnieki)
    Virbu pamatskola (vidēji 14,8 punkti; 6 dalībnieki)
    Zvejniekciema vidusskola (vidēji 6,6 punkti; 30 dalībnieki)


     

LU NMS