nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    Konkurss "Tik vai... Cik?" 2009./10.m.g.
    2. kārtas dalībnieki un rezultāti

    Konkursa 2.kārtā piedalījās 133 skolas no visas Latvijas.

    Pavisam konkursa 2.kārtā piedalījās 2334 skolēni no 4.klasēm un vēl 52 skolēni no 3.klasēm.

    2.kārtā maksimāli iegūstamo punktu skaits ir 34. No visiem skolēniem maksimālo vērtējumu ieguvuši 3 skolēni. Sveicam viņus:
    Laima Bērziņa (Lībagu sākumskola)
    Maksims Pogumirskis (Rīgas 66. speciālā vidusskola)
    Jāzeps Mikus Dedelis (Rīgas Angļu ģimnāzija)

    Sekojošajā diagrammā attēloti kopējie rezultāti: cik skolēni ir ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

    Tālāk publicētas visas dalībskolas, iekavās norādot skolēnu rezultātu vidējo aritmētisko un dalībnieku skaitu.

    Ādažu vidusskola (vidēji 11,2 punkti; 63 dalībnieki)
    Aizputes vidusskola (vidēji 9,9 punkti; 8 dalībnieki)
    Alūksnes pilsētas sākumskola (vidēji 14,7 punkti; 23 dalībnieki)
    Amatas pamatskola (vidēji 31 punkti; 1 dalībnieki)
    Babītes vidusskola (vidēji 14,1 punkti; 17 dalībnieki)
    Baložu vidusskola (vidēji 11,5 punkti; 9 dalībnieki)
    Balvu Amatniecības vidusskola (vidēji 15 punkti; 2 dalībnieki)
    Balvu pamatskola (vidēji 12,2 punkti; 45 dalībnieki)
    Bārtas pamatskola (vidēji 16,9 punkti; 7 dalībnieki)
    Blomes pamatskola (vidēji 9,5 punkti; 3 dalībnieki)
    Brāļu Skrindu Atašienes vidusskola (vidēji 15,5 punkti; 8 dalībnieki)
    Briežuciema pamatskola (vidēji 18,5 punkti; 2 dalībnieki)
    Cēsu 1.pamatskola (vidēji 8,4 punkti; 33 dalībnieki)
    Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola (vidēji 14,2 punkti; 13 dalībnieki)
    DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola (vidēji 13,4 punkti; 44 dalībnieki)
    Daugavpils 10.vidusskola (vidēji 17,8 punkti; 9 dalībnieki)
    Daugavpils 13.vidusskola (vidēji 17,9 punkti; 9 dalībnieki)
    Daugavpils 15.vidusskola (vidēji 16,8 punkti; 9 dalībnieki)
    Daugavpils 3.vidusskola (vidēji 16,1 punkti; 7 dalībnieki)
    Daugavpils 7.pamatskola (vidēji 27 punkti; 2 dalībnieki)
    Daugavpils Krievu vidusskola - licejs (vidēji 22,5 punkti; 13 dalībnieki)
    Daugavpils Saskaņas pamatskola (vidēji 16,1 punkti; 20 dalībnieki)
    Daugavpils Vienības pamatskola (vidēji 13,7 punkti; 13 dalībnieki)
    Dobeles 1.vidusskola (vidēji 21,4 punkti; 17 dalībnieki)
    Dobeles sākumskola (vidēji 10,8 punkti; 29 dalībnieki)
    Druvas vidusskola (vidēji 13,2 punkti; 28 dalībnieki)
    Dzelzavas pamatskola (vidēji 22 punkti; 2 dalībnieki)
    Elejas vidusskola (vidēji 20,5 punkti; 15 dalībnieki)
    Gaigalavas pamatskola (vidēji 11,4 punkti; 6 dalībnieki)
    Galgauskas pamatskola (vidēji 7,6 punkti; 9 dalībnieki)
    Gaujienas speciālā internātpamatskola (vidēji 15 punkti; 3 dalībnieki)
    Grobiņas pagasta sākumskola (vidēji 11,7 punkti; 6 dalībnieki)
    Grobiņas vidusskola (vidēji 17,6 punkti; 23 dalībnieki)
    Gulbenes Bērzu sākumskola (vidēji 10,3 punkti; 34 dalībnieki)
    Ilzenes pamatskola (vidēji 18,4 punkti; 7 dalībnieki)
    Iļģuciema vidusskola (vidēji 13,9 punkti; 16 dalībnieki)
    Istras vidusskola (vidēji 17,6 punkti; 5 dalībnieki)
    J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola (vidēji 8,4 punkti; 11 dalībnieki)
    Jaunsilavas pamatskola (vidēji 6,2 punkti; 12 dalībnieki)
    Jēkabpils pamatskola (vidēji 12,8 punkti; 22 dalībnieki)
    Jelgavas 3.pamatskola (vidēji 12,9 punkti; 28 dalībnieki)
    Jumpravas vidusskola (vidēji 12,3 punkti; 10 dalībnieki)
    K.Videnieka Rīgas 77.vidusskola (vidēji 8,2 punkti; 15 dalībnieki)
    Kalētu pamatskola (vidēji 7,9 punkti; 6 dalībnieki)
    Kalsnavas pamatskola (vidēji 16,7 punkti; 5 dalībnieki)
    Kalvenes pamatskola (vidēji 16,5 punkti; 2 dalībnieki)
    Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola (vidēji 10,4 punkti; 8 dalībnieki)
    Krimuldas vidusskola (vidēji 11,5 punkti; 28 dalībnieki)
    Ķekavas vidusskola (vidēji 11,8 punkti; 13 dalībnieki)
    Lapmežciema pamatskola (vidēji 13,9 punkti; 10 dalībnieki)
    Lībagu sākumskola (vidēji 21,4 punkti; 12 dalībnieki)
    Liepājas 15. vidusskola (vidēji 23,8 punkti; 6 dalībnieki)
    Liepājas A.Puškina 2.vidusskola (vidēji 14,4 punkti; 29 dalībnieki)
    Liepājas Ezerkrasta sākumskola (vidēji 14,3 punkti; 40 dalībnieki)
    Limbažu 1.vidusskola (vidēji 9,3 punkti; 28 dalībnieki)
    Limbažu 3. vidusskola (vidēji 13,4 punkti; 19 dalībnieki)
    Lubānas vidusskola (vidēji 7,5 punkti; 10 dalībnieki)
    Ludzas pilsētas ģimnāzija (vidēji 9,6 punkti; 19 dalībnieki)
    Mārupes vidusskola (vidēji 13,6 punkti; 17 dalībnieki)
    Māteru Jura Kazdangas pamatskola (vidēji 10,3 punkti; 6 dalībnieki)
    Matīšu pamatskola (vidēji 16,1 punkti; 4 dalībnieki)
    Mazsalacas vidusskola (vidēji 14,4 punkti; 11 dalībnieki)
    Mežinieku pamatskola (vidēji 10,3 punkti; 4 dalībnieki)
    Mežvidu pamatskola (vidēji 16,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Ogres pamatskola (vidēji 15,9 punkti; 32 dalībnieki)
    Olaines 1.vidusskola (vidēji 15,5 punkti; 15 dalībnieki)
    Olaines pagasta sākumskola (vidēji 7,8 punkti; 4 dalībnieki)
    Pamatskola "Rīdze" (vidēji 14,6 punkti; 42 dalībnieki)
    Pļavniekkalna sākumskola (vidēji 16,7 punkti; 29 dalībnieki)
    Preiļu 1.pamatskola (vidēji 13,7 punkti; 28 dalībnieki)
    Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” (vidēji 7,4 punkti; 7 dalībnieki)
    Puzes pamatskola (vidēji 16,4 punkti; 4 dalībnieki)
    Rankas pamatskola (vidēji 15,9 punkti; 7 dalībnieki)
    Rekavas vidusskola (vidēji 20,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Rēzeknes 6.vidusskola (vidēji 15,7 punkti; 9 dalībnieki)
    Rēzeknes poļu vidusskola (vidēji 15,4 punkti; 17 dalībnieki)
    Rīgas 13.vidusskola (vidēji 13,6 punkti; 30 dalībnieki)
    Rīgas 25.vidusskola (vidēji 10,7 punkti; 67 dalībnieki)
    Rīgas 51.vidusskola (vidēji 10,3 punkti; 34 dalībnieki)
    Rīgas 64. vidusskola (vidēji 16,9 punkti; 10 dalībnieki)
    Rīgas 66. speciālā vidusskola (vidēji 34 punkti; 1 dalībnieki)
    Rīgas 68. vidusskola (vidēji 21,9 punkti; 14 dalībnieki)
    Rīgas 94.vidusskola (vidēji 11,5 punkti; 28 dalībnieki)
    Rīgas 95.vidusskola (vidēji 11,5 punkti; 59 dalībnieki)
    Rīgas Angļu ģimnāzija (vidēji 16,4 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīgas Anniņmuižas vidusskola (vidēji 16 punkti; 13 dalībnieki)
    Rīgas Doma kora skola (vidēji 14,8 punkti; 19 dalībnieki)
    Rīgas Franču licejs (vidēji 18,4 punkti; 24 dalībnieki)
    Rīgas Hanzas vidusskola (vidēji 10,6 punkti; 25 dalībnieki)
    Rīgas Herdera vidusskola (vidēji 15,8 punkti; 8 dalībnieki)
    Rīgas Klasiskā ģimnāzija (vidēji 16,6 punkti; 22 dalībnieki)
    Rīgas Kristīgā vidusskola (vidēji 13,5 punkti; 25 dalībnieki)
    Rīgas Lietuviešu vidusskola (vidēji 13,3 punkti; 26 dalībnieki)
    Rīgas Valda Zālīša pamatskola (vidēji 16,7 punkti; 48 dalībnieki)
    Rīgas Ziepniekkalna sākumskola (vidēji 9,9 punkti; 40 dalībnieki)
    Rīgas Zolitūdes ģimnāzija (vidēji 16,3 punkti; 49 dalībnieki)
    Rožupes pamatskola (vidēji 24,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Rubas pamatskola (vidēji 12,8 punkti; 2 dalībnieki)
    Rudes pamatskola (vidēji 6 punkti; 5 dalībnieki)
    Rudzātu vidusskola (vidēji 22,9 punkti; 4 dalībnieki)
    Sākumskola "Dartija" (vidēji 11,9 punkti; 10 dalībnieki)
    Sākumskola "Taurenītis" (vidēji 18,1 punkti; 6 dalībnieki)
    Salaspils 1.vidusskola (vidēji 20,4 punkti; 19 dalībnieki)
    Saldus sākumskola (vidēji 11,7 punkti; 59 dalībnieki)
    Saulkrastu vidusskola (vidēji 8,8 punkti; 20 dalībnieki)
    Sējas pamatskola (vidēji 17,1 punkti; 7 dalībnieki)
    Siguldas 1.pamatskola (vidēji 14,4 punkti; 20 dalībnieki)
    Siguldas 3.pamatskola (vidēji 14,9 punkti; 87 dalībnieki)
    Skujenes pamatskola (vidēji 11,5 punkti; 5 dalībnieki)
    Smiltenes Trīs pakalnu pamatskola (vidēji 14,3 punkti; 27 dalībnieki)
    Stacijas pamatskola (vidēji 13,8 punkti; 4 dalībnieki)
    Straupes pamatskola (vidēji 12,3 punkti; 6 dalībnieki)
    Subates pamatskola (vidēji 9,4 punkti; 4 dalībnieki)
    Š.Dubnova Rīgas ebreju vidusskola (vidēji 21,7 punkti; 3 dalībnieki)
    Šķibes pamatskola (vidēji 15,8 punkti; 5 dalībnieki)
    Talsu 2.vidusskola (vidēji 14,9 punkti; 40 dalībnieki)
    Talsu Kristīgā vidusskola (vidēji 13,3 punkti; 14 dalībnieki)
    Talsu sākumskola (vidēji 10 punkti; 31 dalībnieki)
    Tukuma 2. pamatskola (vidēji 21,6 punkti; 10 dalībnieki)
    Tukuma E.Birznieka-Upīša 1. pamatskola (vidēji 17 punkti; 8 dalībnieki)
    Ugāles vidusskola (vidēji 10,3 punkti; 9 dalībnieki)
    Vaboles vidusskola (vidēji 9,5 punkti; 15 dalībnieki)
    Valmieras pamatskola (vidēji 11,4 punkti; 16 dalībnieki)
    Valmieras Pārgaujas pamatskola (vidēji 14,5 punkti; 31 dalībnieki)
    Valmieras Viestura vidusskola (vidēji 15,2 punkti; 34 dalībnieki)
    Vangažu vidusskola (vidēji 12,4 punkti; 29 dalībnieki)
    Vecpiebalgas vidusskola (vidēji 17,2 punkti; 10 dalībnieki)
    Vecpils pamatskola (vidēji 9,8 punkti; 6 dalībnieki)
    Vecumnieku vidusskola (vidēji 12,3 punkti; 8 dalībnieki)
    Ventspils 3.vidusskola (vidēji 9,4 punkti; 43 dalībnieki)
    Ventspils 6.vidusskola (vidēji 7,2 punkti; 61 dalībnieki)
    Virbu pamatskola (vidēji 13,2 punkti; 7 dalībnieki)
    Zvejniekciema vidusskola (vidēji 9,1 punkti; 30 dalībnieki)


     

LU NMS