nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    Šogad konkursa pirmajā kārtā piedalījās 3327 skolēni no 165 skolām no visas Latvijas.

    Maksimālo punktu skaitu (53) ieguva 13 bērni. Sveicam viņus:

    • Viktorija Toločko (Siguldas 1. pamatskola)
    • Pāvels Titovs (Daugavpils 9. vidusskola)
    • Marks Farbers (Jēkabpils 2. vidusskola)
    • Filips Ēcis (Talsu Kristīgā vidusskola)
    • Agnis Andrejevs (Rīgas 25. vidusskola)
    • Aleksandrs Sorokins, Anastasija Štauere (Rīgas Anniņmuižas vidusskola)
    • Elīza Anna Bērziņa (Rīgas Angļu ģimnāzija)
    • Ilmārs Štolcers (Līvānu 1. vidusskola)
    • Viktorija Paura (Daugavpils Krievu vidusskola- licejs)
    • Jana Jefremova (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija)
    • Dāvis Jankevics (Rīgas Doma kora skola)
    • Katrīna Viltrake (Liepājas Ezerkrasta sākumskola)

    Diagrammā apkopota informācija par to, cik skolēni ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

    Tālāk publicētas visas dalībskolas, iekavās norādot skolēnu rezultātu vidējo aritmētisko un dalībnieku skaitu.

    Ādažu vidusskola (vidēji 25.1 punkti; 99 dalībnieki)
    Aizkraukles pilsētas sākumskola (vidēji 28.4 punkti; 18 dalībnieki)
    Alūksnes novada vidusskola (vidēji 15.2 punkti; 5 dalībnieki)
    Alūksnes pilsētas sākumskola (vidēji 28.8 punkti; 21 dalībnieki)
    Babītes vidusskola (vidēji 29.1 punkti; 21 dalībnieki)
    Baložu vidusskola (vidēji 20.7 punkti; 34 dalībnieki)
    Balvu Amatniecības vidusskola (vidēji 27.5 punkti; 2 dalībnieki)
    Balvu pamatskola (vidēji 24.0 punkti; 50 dalībnieki)
    Bebrenes vidusskola (vidēji 39.5 punkti; 2 dalībnieki)
    Briežuciema pamatskola (vidēji 25.3 punkti; 4 dalībnieki)
    Cēsu 1. pamatskola (vidēji 21.7 punkti; 20 dalībnieki)
    Cēsu 2. pamatskola (vidēji 30.1 punkti; 14 dalībnieki)
    Cēsu pilsētas pamatskola (vidēji 24.4 punkti; 22 dalībnieki)
    Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola (vidēji 32.8 punkti; 14 dalībnieki)
    Cesvaines vidusskola (vidēji 26.9 punkti; 8 dalībnieki)
    Daugavpils 10. vidusskola (vidēji 30.9 punkti; 22 dalībnieki)
    Daugavpils 13. vidusskola (vidēji 26.6 punkti; 19 dalībnieki)
    Daugavpils 15. vidusskola (vidēji 41.1 punkti; 9 dalībnieki)
    Daugavpils 3. vidusskola (vidēji 32.8 punkti; 16 dalībnieki)
    Daugavpils 9. vidusskola (vidēji 38.3 punkti; 12 dalībnieki)
    Daugavpils Krievu vidusskola- licejs (vidēji 34.0 punkti; 12 dalībnieki)
    Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija (vidēji 37.9 punkti; 13 dalībnieki)
    Daugavpils Saskaņas pamatskola (vidēji 28.3 punkti; 16 dalībnieki)
    Dobeles 1. vidusskola (vidēji 29.2 punkti; 14 dalībnieki)
    Dobeles sākumskola (vidēji 23.5 punkti; 30 dalībnieki)
    Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola (vidēji 31.3 punkti; 29 dalībnieki)
    Dzelzavas pamatskola (vidēji 20.2 punkti; 14 dalībnieki)
    Engures vidusskola (vidēji 24.4 punkti; 12 dalībnieki)
    Friča Brīvzemnieka pamatskola (vidēji 19.6 punkti; 39 dalībnieki)
    Galgauskas pamatskola (vidēji 16.9 punkti; 8 dalībnieki)
    Gaujienas speciālā internātpamatskola (vidēji 25.0 punkti; 3 dalībnieki)
    Grobiņas pamatskola (vidēji 24.4 punkti; 48 dalībnieki)
    Gulbenes Bērzu sākumskola (vidēji 19.1 punkti; 27 dalībnieki)
    Gulbenes vidusskola (vidēji 25.8 punkti; 10 dalībnieki)
    Herdera vidusskola (vidēji 29.0 punkti; 7 dalībnieki)
    Iļģuciema vidusskola (vidēji 27.7 punkti; 21 dalībnieki)
    Istras vidusskola (vidēji 21.0 punkti; 6 dalībnieki)
    J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola (vidēji 31.0 punkti; 6 dalībnieki)
    Jaunmārupes sākumskola (vidēji 23.0 punkti; 35 dalībnieki)
    Jaunogres vidusskola (vidēji 25.9 punkti; 15 dalībnieki)
    Jaunsilavas pamatskola (vidēji 9.5 punkti; 10 dalībnieki)
    Jēkabpils 2. vidusskola (vidēji 37.5 punkti; 8 dalībnieki)
    Jēkabpils pamatskola (vidēji 29.6 punkti; 24 dalībnieki)
    Jelgavas 3. pamatskola (vidēji 21.6 punkti; 31 dalībnieki)
    Jūrmalas sākumskola "Atvase" (vidēji 35.7 punkti; 20 dalībnieki)
    Kalētu pamatskola (vidēji 17.5 punkti; 4 dalībnieki)
    Kalnciema pagasta vidusskola (vidēji 20.0 punkti; 16 dalībnieki)
    Kalsnavas pamatskola (vidēji 27.3 punkti; 7 dalībnieki)
    Kalvenes pamatskola (vidēji 35.0 punkti; 3 dalībnieki)
    Kandavas K. Mīlenbaha vidusskola (vidēji 32.0 punkti; 5 dalībnieki)
    Krimuldas vidusskola (vidēji 23.8 punkti; 33 dalībnieki)
    Ķekavas vidusskola (vidēji 24.6 punkti; 57 dalībnieki)
    Lejasciema vidusskola (vidēji 37.3 punkti; 11 dalībnieki)
    Lībagu sākumskola (vidēji 15.28571429 punkti; 14 dalībnieki)
    Lielvārdes pamatskola (vidēji 18.6 punkti; 28 dalībnieki)
    Liepājas 3. pamatskola (vidēji 28.2 punkti; 6 dalībnieki)
    Liepājas A. Puškina 2. vidusskola (vidēji 36.4 punkti; 14 dalībnieki)
    Liepājas Ezerkrasta sākumskola (vidēji 32.90909091 punkti; 22 dalībnieki)
    Liepnas internātpamatskola (vidēji 30.1 punkti; 7 dalībnieki)
    Liepupes vidusskola (vidēji 21.6 punkti; 8 dalībnieki)
    Limbažu 3. vidusskola (vidēji 31.2 punkti; 30 dalībnieki)
    Limbažu sākumskola (vidēji 23.7 punkti; 38 dalībnieki)
    Līvānu 1. vidusskola (vidēji 27.9 punkti; 15 dalībnieki)
    Līvānu 2. vidusskola (vidēji 26.2 punkti; 9 dalībnieki)
    Lubānas vidusskola (vidēji 33.7 punkti; 3 dalībnieki)
    Ludzas pilsētas ģimnāzija (vidēji 21.5 punkti; 33 dalībnieki)
    Majoru vidusskola (vidēji 45.0 punkti; 2 dalībnieki)
    Mārupes vidusskola (vidēji 32.8 punkti; 31 dalībnieki)
    Māteru Jura Kazdangas pamatskola (vidēji 35.5 punkti; 6 dalībnieki)
    Mazsalacas vidusskola (vidēji 23.1 punkti; 30 dalībnieki)
    Mežciema pamatskola (vidēji 29.0 punkti; 24 dalībnieki)
    Mežinieku pamatskola (vidēji 17.9 punkti; 11 dalībnieki)
    Mežvidu pamatskola (vidēji 31.7 punkti; 3 dalībnieki)
    Milzkalnes sākumskola (vidēji 20.2 punkti; 13 dalībnieki)
    Misas vidusskola (vidēji 32.4 punkti; 5 dalībnieki)
    Murmastienes pamatskola (vidēji 20.5 punkti; 4 dalībnieki)
    Ogres pamatskola (vidēji 27.7 punkti; 61 dalībnieki)
    Ogresgala pamatskola (vidēji 29.3 punkti; 6 dalībnieki)
    Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola (vidēji 23.0 punkti; 8 dalībnieki)
    Olaines 1. vidusskola (vidēji 28.6 punkti; 27 dalībnieki)
    Olaines sākumskola (vidēji 31.3 punkti; 4 dalībnieki)
    Pamatskola "Rīdze" (vidēji 27.4 punkti; 52 dalībnieki)
    Pārgaujas sākumskola (vidēji 37.5 punkti; 10 dalībnieki)
    Pelēču pamatskola (vidēji 25.0 punkti; 1 dalībnieki)
    Penkules pamatskola (vidēji 26.3 punkti; 4 dalībnieki)
    Preiļu 1. pamatskola (vidēji 26.66037736 punkti; 53 dalībnieki)
    Priekuļu vidusskola (vidēji 31.7 punkti; 10 dalībnieki)
    Puzes pamatskola (vidēji 26.0 punkti; 6 dalībnieki)
    Rankas pamatskola (vidēji 35.0 punkti; 3 dalībnieki)
    Rekavas vidusskola (vidēji 30.7 punkti; 6 dalībnieki)
    Rēzeknes 6. vidusskola (vidēji 24.5 punkti; 13 dalībnieki)
    Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija (vidēji 44.3 punkti; 10 dalībnieki)
    Rīgas 13. vidusskola (vidēji 20.1 punkti; 39 dalībnieki)
    Rīgas 25. vidusskola (vidēji 26.9 punkti; 76 dalībnieki)
    Rīgas 33. vidusskola (vidēji 28.3 punkti; 12 dalībnieki)
    Rīgas 51. vidusskola (vidēji 23.4 punkti; 10 dalībnieki)
    Rīgas 60. vidusskola (vidēji 28.1 punkti; 24 dalībnieki)
    Rīgas 64. vidusskola (vidēji 31.1 punkti; 15 dalībnieki)
    Rīgas 66. speciālā vidusskola (vidēji 25.8 punkti; 5 dalībnieki)
    Rīgas 68. vidusskola (vidēji 36.1 punkti; 8 dalībnieki)
    Rīgas 71. vidusskola (vidēji 24.9 punkti; 21 dalībnieki)
    Rīgas 84. vidusskola (vidēji 29.3 punkti; 12 dalībnieki)
    Rīgas 94. vidusskola (vidēji 25.7 punkti; 18 dalībnieki)
    Rīgas 95. vidusskola (vidēji 21.6 punkti; 76 dalībnieki)
    Rīgas Angļu ģimnāzija (vidēji 27.2 punkti; 74 dalībnieki)
    Rīgas Anniņmuižas vidusskola (vidēji 26.5 punkti; 59 dalībnieki)
    Rīgas Doma kora skola (vidēji 33.23529412 punkti; 17 dalībnieki)
    Rīgas Franču licejs (vidēji 25.2 punkti; 50 dalībnieki)
    Rīgas Hanzas vidusskola (vidēji 24.4 punkti; 81 dalībnieki)
    Rīgas Igauņu pamatskola (vidēji 29.9 punkti; 19 dalībnieki)
    Rīgas Klasiskā ģimnāzija (vidēji 28.1 punkti; 37 dalībnieki)
    Rīgas Kultūru vidusskola (vidēji 29.9 punkti; 20 dalībnieki)
    Rīgas Lietuviešu vidusskola (vidēji 24.6 punkti; 47 dalībnieki)
    Rīgas Pļavnieku pamatskola (vidēji 26.2 punkti; 18 dalībnieki)
    Rīgas Rīnūžu vidusskola (vidēji 30.2 punkti; 60 dalībnieki)
    Rīgas Valda Zālīša pamatskola (vidēji 28.2 punkti; 85 dalībnieki)
    Rīgas Ziepniekkalna sākumskola (vidēji 25.2 punkti; 41 dalībnieki)
    Rīgas Zolitūdes ģimnāzija (vidēji 29.3 punkti; 38 dalībnieki)
    Rožupes pamatskola (vidēji 46.0 punkti; 1 dalībnieki)
    Rubas pamatskola (vidēji 16.8 punkti; 11 dalībnieki)
    Rucavas pamatskola (vidēji 17.3 punkti; 9 dalībnieki)
    Rudes pamatskola (vidēji 14.0 punkti; 3 dalībnieki)
    Rudzātu vidusskola (vidēji 31.5 punkti; 8 dalībnieki)
    Rušonas pamatskola (vidēji 37.7 punkti; 3 dalībnieki)
    Sākumskola "Taurenītis" (vidēji 36.3 punkti; 10 dalībnieki)
    Salaspils 1. vidusskola (vidēji 22.5 punkti; 10 dalībnieki)
    Saldus sākumskola (vidēji 28.2 punkti; 66 dalībnieki)
    Saulkrastu vidusskola (vidēji 32.6 punkti; 27 dalībnieki)
    Sējas pamatskola (vidēji 20.7 punkti; 15 dalībnieki)
    Sēmes sākumskola (vidēji 15.3 punkti; 9 dalībnieki)
    Sidgundas pamatskola (vidēji 30.25 punkti; 4 dalībnieki)
    Siguldas 1. pamatskola (vidēji 28.2 punkti; 17 dalībnieki)
    Siguldas pilsētas vidusskola (vidēji 31.8 punkti; 80 dalībnieki)
    Sikšņu pamatskola (vidēji 25.5 punkti; 4 dalībnieki)
    Skujenes pamatskola (vidēji 22.28571429 punkti; 7 dalībnieki)
    Smiltenes Trīs pakalnu pamatskola (vidēji 23.9 punkti; 29 dalībnieki)
    Stacijas pamatskola (vidēji 25.0 punkti; 3 dalībnieki)
    Straupes pamatskola (vidēji 28.2 punkti; 9 dalībnieki)
    Subates pamatskola (vidēji 18.0 punkti; 10 dalībnieki)
    Špoģu vidusskola (vidēji 25.9 punkti; 8 dalībnieki)
    Talsu 2. vidusskola (vidēji 20.8 punkti; 40 dalībnieki)
    Talsu Kristīgā vidusskola (vidēji 27.4 punkti; 7 dalībnieki)
    Talsu sākumskola (vidēji 23.2 punkti; 36 dalībnieki)
    TIRZAS PAMATSKOLA (vidēji 32.5 punkti; 8 dalībnieki)
    Tukuma 2. pamatskola (vidēji 31.3 punkti; 16 dalībnieki)
    Tukuma E. Birznieka - Upīša 1. pamatskola (vidēji 35.2 punkti; 11 dalībnieki)
    Upītes pamatskola (vidēji 49.0 punkti; 1 dalībnieki)
    Vaboles vidusskola (vidēji 31.2 punkti; 5 dalībnieki)
    Vaiņodes internātpamatskola (vidēji 32.9 punkti; 7 dalībnieki)
    Vaiņodes vidusskola (vidēji 41.5 punkti; 4 dalībnieki)
    Valmieras 5. vidusskola (vidēji 25.2 punkti; 5 dalībnieki)
    Valmieras pamatskola (vidēji 32.4 punkti; 19 dalībnieki)
    Valmieras Viestura vidusskola (vidēji 29.6 punkti; 38 dalībnieki)
    Vānes pamatskola (vidēji 40.0 punkti; 2 dalībnieki)
    Vecpiebalgas vidusskola (vidēji 49.0 punkti; 2 dalībnieki)
    Vecumnieku vidusskola (vidēji 23.4 punkti; 11 dalībnieki)
    Ventspils 1. pamatskola (vidēji 31.1 punkti; 13 dalībnieki)
    Ventspils 3. vidusskola (vidēji 19.4 punkti; 34 dalībnieki)
    Ventspils 6. vidusskola (vidēji 22.8 punkti; 68 dalībnieki)
    Viduču pamatskola (vidēji 13.8 punkti; 5 dalībnieki)
    Vienības pamatskola (vidēji 30.7 punkti; 9 dalībnieki)
    Zaķumuižas pamatskola (vidēji 26.9 punkti; 14 dalībnieki)
    Zemītes pamatskola (vidēji 18.5 punkti; 4 dalībnieki)
    Ziemeļvalstu ģimnāzija (vidēji 28.7 punkti; 16 dalībnieki)
    Zvejniekciema vidusskola (vidēji 23.0 punkti; 10 dalībnieki)


     

LU NMS