nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    Šogad konkursa otrajā kārtā piedalījās 3012 skolēni no 158 skolām no visas Latvijas.

    Maksimālo punktu skaitu (37) ieguva 62 bērni. Sveicam viņus:

      Alūksnes pilsētas sākumskola: Dāvis Kašs, Kristers Solovjovs, Linda Gusta, Una Koliste
      Anniņmuižas vidusskola: Artjoms Gasjuļs, Daniels Jahimovičs
      Babītes vidusskola: Leonards Leimanis, Leonora Fiļa
      Daugavpils 12. vidusskola: Ainārs Azarevičs, Kristers Vērdiņš
      Daugavpils 15. vidusskola: Maksims Mihejevs
      Daugavpils 3. vidusskola: Jana Stankeviča, Jelizaveta Sļesareva, Julija Jacina, Vadims Zinovjevs
      Daugavpils 9. vidusskola: Biata Krasovska, Daniils Kolodinskis, Danila Ribins, Diāna Kurbaka, Polina Braževiča
      Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija: Anastasija Vorobjova, Oļegs Gedžjuns
      Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola: Pēteris Pērkons, Rojs Aktumanis
      Dzelzavas pamatskola: Valters Sipāns
      Gulbenes Bērzu sākumskola: Reinis Rikveilis
      Jēkabpils 2. vidusskola: Marks Farbers
      Krievu vidusskola - licejs: Konstantins Loss
      Krimuldas vidusskola: Elīna Rupeika
      Lejasciema vidusskola: Renāte Einberga
      Līvanu 1. vidusskola: Ilmārs Štolcers, Ričards Kožuhovskis
      Lubānas vidusskola: Mārcis Andris Mihelsons
      Majoru vidusskola: Nauris Osis
      Mārupes vidusskola: Matīss Dambergs
      Mežciema pamatskola: Mārtiņš Sīlis
      Pamatskola "Rīdze": Atis Krebs, Jorens Žeiers
      Preiļu 1. pamatskola: Egons Rebainis, Ilga Kivleniece, Maksims Podskočijs
      Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija: Artūrs Litvinovs, Katrīna Visocka
      Rīgas 25. vidusskola: Agnis Andrejevs, Alekss Dakulis, Jēkabs Šaršuns
      Rīgas 71. vidusskola: Aleksejs Veselovs
      Rīgas 84. vidusskola: Linards Smagins
      Rīgas Doma kora skola: Dāvis Jankevics
      Rīgas Kristīgā vidusskola: Patriks Ozols
      Rīgas Valda Zālīša pamatskola: Mārcis Gritāns, Olivers Prāns
      Rožupes pamatskola: Jānis Grigorjevs
      Sākumskola "Taurenītis": Austris Daniels Jansons
      Saulkrastu vidusskola: Haralds Gravītis
      Siguldas pilsētas vidusskola: Kaspars Krievs
      Špoģu vidusskola: Aleksejs Ņekraševičs
      Talsu Kristīgā vidusskola: Dāvis Ozolnieks, Filips Ēcis
      Tukuma 2. pamatskola: Adriana Mauručaite
      Vecpiebalgas vidusskola: Andris Brauers, Silvestrs Pētersons

    Diagrammā apkopota informācija par to, cik skolēni ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

    Tālāk publicētas visas dalībskolas, iekavās norādot skolēnu rezultātu vidējo aritmētisko un dalībnieku skaitu.


    Ādažu vidusskola (vidēji 16,0 punkti; 96 dalībnieki)
    Aizkraukles pilsētas sākumskola (vidēji 17,4 punkti; 19 dalībnieki)
    Alūksnes novada vidusskola (vidēji 16,6 punkti; 5 dalībnieki)
    Alūksnes pilsētas sākumskola (vidēji 27,7 punkti; 21 dalībnieki)
    Anniņmuižas vidusskola (vidēji 22,3 punkti; 52 dalībnieki)
    Babītes vidusskola (vidēji 23,7 punkti; 18 dalībnieki)
    Baložu vidusskola (vidēji 16,6 punkti; 36 dalībnieki)
    Balvu pamatskola (vidēji 25,1 punkti; 18 dalībnieki)
    Briežuciema pamatskola (vidēji 18,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Cēsu 1. pamatskola (vidēji 17,0 punkti; 18 dalībnieki)
    Cēsu 2. pamatskola (vidēji 19,6 punkti; 16 dalībnieki)
    Cēsu pilsētas pamatskola (vidēji 18,2 punkti; 23 dalībnieki)
    Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola (vidēji 20,2 punkti; 15 dalībnieki)
    Cesvaines vidusskola (vidēji 13,8 punkti; 8 dalībnieki)
    Daugavpils 10. vidusskola (vidēji 20,1 punkti; 23 dalībnieki)
    Daugavpils 12. vidusskola (vidēji 16,4 punkti; 23 dalībnieki)
    Daugavpils 13. vidusskola (vidēji 18,1 punkti; 18 dalībnieki)
    Daugavpils 15. vidusskola (vidēji 27,1 punkti; 8 dalībnieki)
    Daugavpils 3. vidusskola (vidēji 24,1 punkti; 17 dalībnieki)
    Daugavpils 9. vidusskola (vidēji 32,3 punkti; 13 dalībnieki)
    Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija (vidēji 32,5 punkti; 14 dalībnieki)
    Daugavpils Saskaņas pamatskola (vidēji 22,1 punkti; 15 dalībnieki)
    Daugavpils Vienības pamatskola (vidēji 19,0 punkti; 12 dalībnieki)
    Dobeles 1. vidusskola (vidēji 20,4 punkti; 14 dalībnieki)
    Dobeles sākumskola (vidēji 15,9 punkti; 33 dalībnieki)
    Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola (vidēji 25,3 punkti; 26 dalībnieki)
    Dzelzavas pamatskola (vidēji 19,2 punkti; 14 dalībnieki)
    Engures vidusskola (vidēji 17,2 punkti; 15 dalībnieki)
    Friča Brīvzemnieka pamatskola (vidēji 14,2 punkti; 33 dalībnieki)
    Galgauskas pamatskola (vidēji 10,6 punkti; 7 dalībnieki)
    Gaujienas speciālā internātpamatskola (vidēji 12,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Grobiņas pamatskola (vidēji 16,0 punkti; 48 dalībnieki)
    Gulbenes Bērzu sākumskola (vidēji 12,8 punkti; 31 dalībnieki)
    Gulbenes vidusskola (vidēji 21,4 punkti; 16 dalībnieki)
    Herdera vidusskola (vidēji 17,1 punkti; 7 dalībnieki)
    Iļģuciema vidusskola (vidēji 20,2 punkti; 22 dalībnieki)
    Istras vidusskola (vidēji 12,9 punkti; 7 dalībnieki)
    J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola (vidēji 22,5 punkti; 6 dalībnieki)
    Jaunmārupes sākumskola (vidēji 14,5 punkti; 37 dalībnieki)
    Jaunogres viduskola (vidēji 20,5 punkti; 14 dalībnieki)
    Jaunsilavas pamatskola (vidēji 5,1 punkti; 10 dalībnieki)
    Jēkabpils 2. vidusskola (vidēji 21,9 punkti; 8 dalībnieki)
    Jēkabpils pamatskola (vidēji 17,5 punkti; 25 dalībnieki)
    Jelgavas 3. pamatskola (vidēji 13,7 punkti; 32 dalībnieki)
    Jūrmalas sākumskola "Atvase" (vidēji 23,6 punkti; 18 dalībnieki)
    Kalētu pamatskola (vidēji 13,0 punkti; 4 dalībnieki)
    Kalsnavas pamatskola (vidēji 20,2 punkti; 5 dalībnieki)
    Kalvenes pamatskola (vidēji 23,0 punkti; 3 dalībnieki)
    Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola (vidēji 25,6 punkti; 5 dalībnieki)
    Krievu vidusskola - licejs (vidēji 28,0 punkti; 15 dalībnieki)
    Krimuldas vidusskola (vidēji 19,1 punkti; 32 dalībnieki)
    Ķekavas vidusskola (vidēji 18,1 punkti; 32 dalībnieki)
    Lejasciema vidusskola (vidēji 23,9 punkti; 11 dalībnieki)
    Lībagu sākumskola (vidēji 13,3 punkti; 14 dalībnieki)
    Lielvārdes pamatskola (vidēji 13,0 punkti; 25 dalībnieki)
    Liepājas 15. vidusskola (vidēji 22,0 punkti; 22 dalībnieki)
    Liepājas 3. pamatskola (vidēji 23,6 punkti; 5 dalībnieki)
    Liepājas A. Puškina 2. vidusskola (vidēji 23,3 punkti; 16 dalībnieki)
    Liepnas internātpamatskola (vidēji 18,5 punkti; 8 dalībnieki)
    Liepupes vidusskola (vidēji 15,6 punkti; 7 dalībnieki)
    Limbažu sākumskola (vidēji 19,8 punkti; 17 dalībnieki)
    Līvanu 1. vidusskola (vidēji 20,8 punkti; 15 dalībnieki)
    Līvānu 2. vidusskola (vidēji 24,3 punkti; 9 dalībnieki)
    Lubānas vidusskola (vidēji 28,7 punkti; 3 dalībnieki)
    Ludzas pilsētas ģimnāzija (vidēji 15,4 punkti; 36 dalībnieki)
    Majoru vidusskola (vidēji 27,3 punkti; 4 dalībnieki)
    Mārupes vidusskola (vidēji 20,0 punkti; 30 dalībnieki)
    Māteru Jura Kazdangas pamatskola (vidēji 27,7 punkti; 6 dalībnieki)
    Mazsalacas vidusskola (vidēji 12,2 punkti; 29 dalībnieki)
    Mežciema pamatskola (vidēji 23,9 punkti; 21 dalībnieki)
    Mežinieku pamatskola (vidēji 11,3 punkti; 11 dalībnieki)
    Mežvidu pamatskola (vidēji 26,7 punkti; 3 dalībnieki)
    Milzkalnes sākumskola (vidēji 15,2 punkti; 14 dalībnieki)
    Misas vidusskola (vidēji 18,0 punkti; 4 dalībnieki)
    Murmastienes pamatskola (vidēji 13,0 punkti; 4 dalībnieki)
    O. Vācieša Gaujienas vidusskola (vidēji 16,3 punkti; 8 dalībnieki)
    Ogres sākumskola (vidēji 20,5 punkti; 51 dalībnieki)
    Ogresgala pamatskola (vidēji 24,0 punkti; 5 dalībnieki)
    Olaines 1. vidusskola (vidēji 18,2 punkti; 34 dalībnieki)
    Olaines sākumskola (vidēji 24,3 punkti; 4 dalībnieki)
    Pamatskola "Rīdze" (vidēji 17,4 punkti; 58 dalībnieki)
    Pārgaujas sākumskola (vidēji 22,9 punkti; 23 dalībnieki)
    Pelēču pamatskola (vidēji 14,0 punkti; 1 dalībnieki)
    Penkules pamatskola (vidēji 21,8 punkti; 4 dalībnieki)
    Preiļu 1. pamatskola (vidēji 22,7 punkti; 41 dalībnieki)
    Priekuļu vidusskola (vidēji 18,8 punkti; 13 dalībnieki)
    Puzes pamatskola (vidēji 20,2 punkti; 6 dalībnieki)
    Rankas pamatskola (vidēji 12,5 punkti; 4 dalībnieki)
    Rekavas vidusskola (vidēji 24,6 punkti; 5 dalībnieki)
    Rēzeknes 6. vidusskola (vidēji 25,1 punkti; 13 dalībnieki)
    Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija (vidēji 26,7 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīga Pļavnieku pamatskola (vidēji 18,1 punkti; 21 dalībnieki)
    Rīgas 13. vidusskola (vidēji 15,8 punkti; 41 dalībnieki)
    Rīgas 25. vidusskola (vidēji 17,3 punkti; 75 dalībnieki)
    Rīgas 33. vidusskola (vidēji 20,9 punkti; 9 dalībnieki)
    Rīgas 51. vidusskola (vidēji 17,9 punkti; 9 dalībnieki)
    Rīgas 60. vidusskola (vidēji 22,8 punkti; 25 dalībnieki)
    Rīgas 64. vidusskola (vidēji 22,9 punkti; 14 dalībnieki)
    Rīgas 68. vidusskola (vidēji 29,0 punkti; 5 dalībnieki)
    Rīgas 71. vidusskola (vidēji 21,2 punkti; 20 dalībnieki)
    Rīgas 84. vidusskola (vidēji 18,9 punkti; 15 dalībnieki)
    Rīgas 85. vidusskola (vidēji 14,8 punkti; 20 dalībnieki)
    Rīgas 94. vidusskola (vidēji 19,0 punkti; 22 dalībnieki)
    Rīgas 95. vidusskola (vidēji 22,3 punkti; 51 dalībnieki)
    Rīgas Angļu ģimnāzija (vidēji 18,1 punkti; 68 dalībnieki)
    Rīgas Doma kora skola (vidēji 18,8 punkti; 20 dalībnieki)
    Rīgas Franču licejs (vidēji 18,2 punkti; 50 dalībnieki)
    Rīgas Hanzas vidusskola (vidēji 15,5 punkti; 50 dalībnieki)
    Rīgas Igauņu pamatskola (vidēji 23,6 punkti; 19 dalībnieki)
    Rīgas Klasiskā ģimnāzija (vidēji 20,9 punkti; 33 dalībnieki)
    Rīgas Kristīgā vidusskola (vidēji 21,8 punkti; 30 dalībnieki)
    Rīgas Kultūru vidusskola (vidēji 20,2 punkti; 13 dalībnieki)
    Rīgas Lietuviešu vidusskola (vidēji 17,8 punkti; 48 dalībnieki)
    Rīgas Rīnūžu vidusskola (vidēji 20,6 punkti; 60 dalībnieki)
    Rīgas Valda Zālīša pamatskola (vidēji 28,7 punkti; 23 dalībnieki)
    Rīgas Zolitūdes ģimnāzija (vidēji 20,7 punkti; 46 dalībnieki)
    Rožupes pamatskola (vidēji 37,0 punkti; 1 dalībnieki)
    Rubas pamatskola (vidēji 17,1 punkti; 11 dalībnieki)
    Rucavas pamatskola (vidēji 11,2 punkti; 9 dalībnieki)
    Rudes pamatskola (vidēji 12,0 punkti; 4 dalībnieki)
    Rušonas pamatskola (vidēji 20,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Sākumskola "Taurenītis" (vidēji 27,4 punkti; 7 dalībnieki)
    Salaspils 1. vidusskola (vidēji 13,6 punkti; 12 dalībnieki)
    Saulkrastu vidusskola (vidēji 19,6 punkti; 28 dalībnieki)
    Sējas pamatskola (vidēji 12,4 punkti; 12 dalībnieki)
    Sēmes sākumskola (vidēji 7,6 punkti; 8 dalībnieki)
    Sidgundas pamatskola (vidēji 20,5 punkti; 4 dalībnieki)
    Siguldas 1. pamatskola (vidēji 24,2 punkti; 18 dalībnieki)
    Siguldas pilsētas vidusskola (vidēji 20,1 punkti; 78 dalībnieki)
    Sikšņu pamatskola (vidēji 20,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola (vidēji 18,3 punkti; 32 dalībnieki)
    Stacijas pamatskola (vidēji 14,0 punkti; 3 dalībnieki)
    Straupes pamatskola (vidēji 19,7 punkti; 7 dalībnieki)
    Subates pamatskola (vidēji 19,6 punkti; 5 dalībnieki)
    Špoģu vidusskola (vidēji 23,8 punkti; 8 dalībnieki)
    Talsu 2. vidusskola (vidēji 14,4 punkti; 41 dalībnieki)
    Talsu Kristīgā vidusskola (vidēji 30,6 punkti; 5 dalībnieki)
    Talsu sākumskola (vidēji 17,7 punkti; 35 dalībnieki)
    Tirzas pamatskola (vidēji 19,6 punkti; 11 dalībnieki)
    Tukuma 2. pamatskola (vidēji 26,4 punkti; 20 dalībnieki)
    Tukuma E. Birznieka - Upīša 1. pamatskola (vidēji 19,0 punkti; 13 dalībnieki)
    Upītes pamatskola (vidēji 33,0 punkti; 1 dalībnieki)
    Vaiņodes internātpamatskola (vidēji 22,2 punkti; 5 dalībnieki)
    Vaiņodes vidusskola (vidēji 29,0 punkti; 2 dalībnieki)
    Valmieras 5. vidusskola (vidēji 20,4 punkti; 5 dalībnieki)
    Valmieras sākumskola (vidēji 25,0 punkti; 17 dalībnieki)
    Valmieras Viestura vidusskola (vidēji 20,4 punkti; 36 dalībnieki)
    Vānes pamatskola (vidēji 32,5 punkti; 2 dalībnieki)
    Vecpiebalgas vidusskola (vidēji 37,0 punkti; 2 dalībnieki)
    Vecumnieku vidusskola (vidēji 15,8 punkti; 12 dalībnieki)
    Ventspils 1. pamatskola (vidēji 22,0 punkti; 13 dalībnieki)
    Ventspils 3. vidusskola (vidēji 10,0 punkti; 28 dalībnieki)
    Ventspils 6. vidusskola (vidēji 19,6 punkti; 66 dalībnieki)
    Viduču pamatskola (vidēji 13,4 punkti; 5 dalībnieki)
    Zaķumuižas pamatskola (vidēji 17,6 punkti; 13 dalībnieki)
    Zemītes pamatskola (vidēji 19,5 punkti; 4 dalībnieki)
    Ziemeļvalstu ģimnāzija (vidēji 19,6 punkti; 16 dalībnieki)
    Zvejniekciema vidusskola (vidēji 16,5 punkti; 10 dalībnieki)


     

LU NMS