nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    Šogad konkursa trešajā kārtā piedalījās 2673 skolēni no 153 skolām no visas Latvijas.

    Maksimālo punktu skaitu (34) ieguva 57 bērni. Sveicam viņus:

      Alūksnes pilsētas sākumskola: Una Koliste
      Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola: Raivo Brikmanis
      Daugavpils 15. vidusskola: Maksims Mihejevs, Vita Petrova
      Daugavpils 3. vidusskola: Jana Stankeviča, Vadims Zinovjevs
      Daugavpils 9 .vidusskola: Timurs Boronenko
      Daugavpils Krievu vidusskola - licejs: Valērija Ivanova, Ilija Volkovs
      Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija: Oļegs Gedžjuns, Anastasija Vorobjova
      Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola: Grieta Griezīte
      Dzelzavas pamatskola: Paula Silava, Valters Sipāns
      Gulbenes vidusskola: Krišjānis Elksnītis
      Iļģuciema vidusskola: Kristaps Skalbe
      Jēkabpils 2. vidusskola: Marks Farbers, Dmitrijs Smetaņins
      Jēkabpils pamatskola: Estere Freimene
      Liepājas A. Puškina 2. vidusskola: Sergejs Goišiks, Alekss Šipicins, Edgars Vasiljevs
      Liepājas Ezerkrasta sākumskola: Katrīna Viltrake
      Līvānu 1. vidusskola: Ilmārs Štolcers
      Lubānas vidusskola: Mārcis Andris Mihelsons, Deniss Sprūdžs
      Māteru Jura Kazdangas pamatskola: Ieva Sudraba
      Ogresgala pamatskola: Raitis Cīrulis
      Penkules pamatskola: Mārtiņš Dombrovskis
      Preiļu 1. pamatskola: Egons Rebainis
      Priekuļu vidusskola: Mārcis Ozoliņš
      Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija: Artūrs Litvinovs, Daniels Rudzīts, Katrīna Visocka
      Rīgas 25. vidusskola: Agnis Andrējevs, Akekss Dakulis, Samanta Vilka
      Rīgas 84. vidusskola: Valērija Baltrušuna, Ilze Annemarija Jankevica
      Rīgas 85. vidusskola: Edgars Pētersons
      Rīgas Kristīgā vidusskola: Mārtiņš Ciekurs, Patriks Ozols
      Rīgas Zolitūdes ģimnāzija: Vadims Kisels
      Rožupes pamatskola: Jānis Grigorjevs
      Saulkrastu vidusskola: Andris Dambis, Tomass Damsons, Haralds Gravītis
      Sējas pamatskola: Ance Petrovica, Andris Rullis
      Talsu Kristīgā vidusskola: Filips Ēcis, Dāvis Ozolnieks
      Talsu sākumskola: Ivanda Skudra
      Vaboles vidusskola: Renārs Kucins
      Vānes pamatskola: Signija Samanta Lauce
      Vecpiebalgas vidusskola: Andris Brauers
      Ventspils 1. pamatskola: Valerija Saveka, Loreta Šneidere

    Diagrammā apkopota informācija par to, cik skolēni ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

    Tālāk publicētas visas dalībskolas, iekavās norādot skolēnu rezultātu vidējo aritmētisko un dalībnieku skaitu.


    Ādažu vidusskola (vidēji 17,4 punkti; 101 dalībnieki)
    Aizkraukles pilsētas sākumskola (vidēji 18,9 punkti; 19 dalībnieki)
    Alūksnes novada vidusskola (vidēji 18,2 punkti; 5 dalībnieki)
    Alūksnes pilsētas sākumskola (vidēji 25 punkti; 19 dalībnieki)
    Babītes vidusskola (vidēji 21,3 punkti; 18 dalībnieki)
    Baložu vidusskola (vidēji 15,4 punkti; 31 dalībnieki)
    Balvu Amatniecības vidusskola (vidēji 25,5 punkti; 2 dalībnieki)
    Balvu pamatskola (vidēji 25,7 punkti; 9 dalībnieki)
    Briežuciema pamatskola (vidēji 21 punkti; 3 dalībnieki)
    Cēsu 1. pamatskola (vidēji 22,8 punkti; 16 dalībnieki)
    Cēsu 2. pamatskola (vidēji 24,6 punkti; 17 dalībnieki)
    Cēsu pilsētas pamatskola (vidēji 20,1 punkti; 25 dalībnieki)
    Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola (vidēji 25,1 punkti; 15 dalībnieki)
    Cesvaines vidusskola (vidēji 19,9 punkti; 8 dalībnieki)
    Daugavpils 10. vidusskola (vidēji 23,9 punkti; 21 dalībnieki)
    Daugavpils 12. vidusskola (vidēji 17,2 punkti; 23 dalībnieki)
    Daugavpils 13. vidusskola (vidēji 23,3 punkti; 13 dalībnieki)
    Daugavpils 15. vidusskola (vidēji 25,7 punkti; 8 dalībnieki)
    Daugavpils 3. vidusskola (vidēji 26,2 punkti; 17 dalībnieki)
    Daugavpils 9 .vidusskola (vidēji 29,4 punkti; 8 dalībnieki)
    Daugavpils Krievu vidusskola - licejs (vidēji 30,5 punkti; 15 dalībnieki)
    Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija (vidēji 31 punkti; 11 dalībnieki)
    Daugavpils Saskaņas pamatskola (vidēji 23,6 punkti; 16 dalībnieki)
    Dobeles 1. vidusskola (vidēji 24,2 punkti; 13 dalībnieki)
    Dobeles sākumskola (vidēji 14,3 punkti; 26 dalībnieki)
    Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola (vidēji 24 punkti; 28 dalībnieki)
    Dzelzavas pamatskola (vidēji 23,5 punkti; 14 dalībnieki)
    Engures vidusskola (vidēji 16,2 punkti; 15 dalībnieki)
    Friča Brīvzemnieka pamatskola (vidēji 10,3 punkti; 19 dalībnieki)
    Galgauskas pamatskola (vidēji 14,3 punkti; 7 dalībnieki)
    Gaujienas speciālā internātpamatskola (vidēji 10,5 punkti; 3 dalībnieki)
    Grobiņas pamatskola (vidēji 14,8 punkti; 44 dalībnieki)
    Gulbenes vidusskola (vidēji 23,1 punkti; 15 dalībnieki)
    Iļģuciema vidusskola (vidēji 23,4 punkti; 23 dalībnieki)
    Istras vidusskola (vidēji 17,4 punkti; 6 dalībnieki)
    J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola (vidēji 22,8 punkti; 6 dalībnieki)
    Jaunmārupes sākumskola (vidēji 16,9 punkti; 35 dalībnieki)
    Jaunogres vidusskola (vidēji 25 punkti; 13 dalībnieki)
    Jaunsilavas pamatskola (vidēji 6,8 punkti; 9 dalībnieki)
    Jēkabpils 2. vidusskola (vidēji 25,2 punkti; 11 dalībnieki)
    Jēkabpils pamatskola (vidēji 23,1 punkti; 25 dalībnieki)
    Jelgavas 3. pamatskola (vidēji 18,5 punkti; 25 dalībnieki)
    Jūrmalas sākumskola "Atvase" (vidēji 26,7 punkti; 17 dalībnieki)
    Kalsnavas psk. (vidēji 18,2 punkti; 5 dalībnieki)
    Kalvenes pamatskola (vidēji 18,8 punkti; 3 dalībnieki)
    Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola (vidēji 24,8 punkti; 5 dalībnieki)
    Krimuldas vidusskola (vidēji 17,7 punkti; 32 dalībnieki)
    Ķekavas vidusskola (vidēji 23,1 punkti; 14 dalībnieki)
    Lībagu sākumskola (vidēji 12 punkti; 11 dalībnieki)
    Lielvārdes pamatskola (vidēji 15 punkti; 28 dalībnieki)
    Liepājas 15.vidusskola (vidēji 24,3 punkti; 21 dalībnieki)
    Liepājas 3. pamatskola (vidēji 21 punkti; 6 dalībnieki)
    Liepājas A. Puškina 2. vidusskola (vidēji 27,7 punkti; 14 dalībnieki)
    Liepājas Ezerkrasta sākumskola (vidēji 27,4 punkti; 18 dalībnieki)
    Liepnas internātpamatskola (vidēji 14,6 punkti; 7 dalībnieki)
    Limbažu 3. vidusskola (vidēji 18,4 punkti; 33 dalībnieki)
    Limbažu sākumskola (vidēji 24,6 punkti; 11 dalībnieki)
    Līvānu 1. vidusskola (vidēji 21,1 punkti; 16 dalībnieki)
    Līvānu 2. vidusskola (vidēji 21,1 punkti; 9 dalībnieki)
    Lubānas vidusskola (vidēji 31,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Ludzas pilsētas ģimnāzija (vidēji 18,4 punkti; 30 dalībnieki)
    Majoru vidusskola (vidēji 18 punkti; 3 dalībnieki)
    Mārupes vidusskola (vidēji 23 punkti; 19 dalībnieki)
    Māteru Jura Kazdangas pamatskola (vidēji 25,2 punkti; 5 dalībnieki)
    Mežciema pamatskola (vidēji 23,6 punkti; 19 dalībnieki)
    Mežinieku pamatskola (vidēji 15,7 punkti; 9 dalībnieki)
    Milzkalnes sākumskola (vidēji 12,8 punkti; 10 dalībnieki)
    Murmastienes pamatskola (vidēji 20,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Ogres sākumskola (vidēji 20,7 punkti; 47 dalībnieki)
    Ogresgala pamatskola (vidēji 22,6 punkti; 5 dalībnieki)
    Olaines 1. vidusskola (vidēji 19,2 punkti; 26 dalībnieki)
    Olaines sākumskola (vidēji 25,4 punkti; 5 dalībnieki)
    Pamatskola "Rīdze" (vidēji 20 punkti; 56 dalībnieki)
    Pārgaujas sākumskola (vidēji 23,9 punkti; 8 dalībnieki)
    Pelēču pamatskola (vidēji 12 punkti; 1 dalībnieki)
    Penkules pamatskola (vidēji 27,5 punkti; 4 dalībnieki)
    Preiļu 1. pamatskola (vidēji 24,7 punkti; 27 dalībnieki)
    Priekuļu vidusskola (vidēji 21,5 punkti; 10 dalībnieki)
    Privātā pamatskola "Gaismas tilts 97" (vidēji 16,1 punkti; 10 dalībnieki)
    Puzes pamatskola (vidēji 22,4 punkti; 5 dalībnieki)
    Rankas pamatskola (vidēji 22,6 punkti; 4 dalībnieki)
    Rekavas vidusskola (vidēji 25,5 punkti; 4 dalībnieki)
    Rēzeknes 6. vidusskola (vidēji 21 punkti; 12 dalībnieki)
    Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija (vidēji 29,8 punkti; 11 dalībnieki)
    Rīgas 13. vidusskola (vidēji 15,7 punkti; 41 dalībnieki)
    Rīgas 25. vidusskola (vidēji 18,9 punkti; 75 dalībnieki)
    Rīgas 33. vidusskola (vidēji 22 punkti; 9 dalībnieki)
    Rīgas 51. vidusskola (vidēji 23,9 punkti; 9 dalībnieki)
    Rīgas 60. vidusskola (vidēji 24 punkti; 26 dalībnieki)
    Rīgas 64. vidusskola (vidēji 26,7 punkti; 15 dalībnieki)
    Rīgas 71. vidusskola (vidēji 23,6 punkti; 20 dalībnieki)
    Rīgas 84. vidusskola (vidēji 29,3 punkti; 7 dalībnieki)
    Rīgas 85. vidusskola (vidēji 16,5 punkti; 21 dalībnieki)
    Rīgas 95. vidusskola (vidēji 20,1 punkti; 28 dalībnieki)
    Rīgas Angļu ģimnāzija (vidēji 19 punkti; 70 dalībnieki)
    Rīgas Anniņmuižas vidusskola (vidēji 20,3 punkti; 50 dalībnieki)
    Rīgas Franču licejs (vidēji 19,5 punkti; 50 dalībnieki)
    Rīgas Hanzas vidusskola (vidēji 15 punkti; 60 dalībnieki)
    Rīgas Herdera vidusskola (vidēji 18,4 punkti; 7 dalībnieki)
    Rīgas Igauņu pamatskola (vidēji 21,3 punkti; 19 dalībnieki)
    Rīgas Klasiskā ģimnāzija (vidēji 21,4 punkti; 24 dalībnieki)
    Rīgas Kristīgā vidusskola (vidēji 23,4 punkti; 29 dalībnieki)
    Rīgas Kultūru vidusskola (vidēji 19,9 punkti; 17 dalībnieki)
    Rīgas Lietuviešu vidusskola (vidēji 15,6 punkti; 46 dalībnieki)
    Rīgas Pļavnieku pamatskola (vidēji 22,8 punkti; 17 dalībnieki)
    Rīgas Rīnūžu vidusskola (vidēji 17,5 punkti; 62 dalībnieki)
    Rīgas Valda Zālīša pamatskola (vidēji 25,9 punkti; 28 dalībnieki)
    Rīgas Ziepniekkalna sākumskola (vidēji 16,3 punkti; 44 dalībnieki)
    Rīgas Zolitūdes ģimnāzija (vidēji 22,4 punkti; 38 dalībnieki)
    Rožupes pamatskola (vidēji 34 punkti; 1 dalībnieki)
    Rubas pamatskola (vidēji 10,6 punkti; 12 dalībnieki)
    Rucavas pamatskola (vidēji 10,5 punkti; 8 dalībnieki)
    Rudes pamatskola (vidēji 14 punkti; 4 dalībnieki)
    Rudzātu vidusskola (vidēji 26,4 punkti; 8 dalībnieki)
    Rušonas pamatskola (vidēji 20,6 punkti; 4 dalībnieki)
    Sākumskola "Taurenītis" (vidēji 23,7 punkti; 5 dalībnieki)
    Salaspils 1. vidusskola (vidēji 18,4 punkti; 28 dalībnieki)
    Saldus sākumskola (vidēji 20,1 punkti; 65 dalībnieki)
    Saulkrastu vidusskola (vidēji 21,8 punkti; 26 dalībnieki)
    Sējas pamatskola (vidēji 22,8 punkti; 15 dalībnieki)
    Sēmes sākumskola (vidēji 6,2 punkti; 8 dalībnieki)
    Sidgundas pamatskola (vidēji 17,6 punkti; 4 dalībnieki)
    Sikšņu pamatskola (vidēji 17,7 punkti; 3 dalībnieki)
    Skujenes pamatskola (vidēji 21,6 punkti; 7 dalībnieki)
    Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola (vidēji 16,8 punkti; 32 dalībnieki)
    Stacijas pamatskola (vidēji 17,1 punkti; 4 dalībnieki)
    Straupes pamatskola (vidēji 20,7 punkti; 8 dalībnieki)
    Subates pamatskola (vidēji 18,8 punkti; 5 dalībnieki)
    Špoģu vidusskola (vidēji 23,4 punkti; 9 dalībnieki)
    Talsu 2. vidusskola (vidēji 16,7 punkti; 38 dalībnieki)
    Talsu Kristīgā vidusskola (vidēji 29 punkti; 4 dalībnieki)
    Talsu sākumskola (vidēji 23,2 punkti; 22 dalībnieki)
    Tirzas pamatskola (vidēji 21,5 punkti; 2 dalībnieki)
    Tukuma 2. pamatskola (vidēji 23,3 punkti; 18 dalībnieki)
    Tukuma E.Birznieka - Upīša 1. pamatskola (vidēji 19,5 punkti; 11 dalībnieki)
    Upītes pamatskola (vidēji 30 punkti; 1 dalībnieki)
    Vaboles vidusskola (vidēji 29,4 punkti; 5 dalībnieki)
    Vaiņodes internātpamatskola (vidēji 19,3 punkti; 4 dalībnieki)
    Vaiņodes vidusskola (vidēji 27 punkti; 2 dalībnieki)
    Valmieras 5. vidusskola (vidēji 19 punkti; 5 dalībnieki)
    Valmieras sākumskola (vidēji 18,6 punkti; 15 dalībnieki)
    Valmieras Viestura vidusskola (vidēji 20,9 punkti; 24 dalībnieki)
    Vānes pamatskola (vidēji 32,5 punkti; 2 dalībnieki)
    Vecpiebalgas vidusskola (vidēji 33,5 punkti; 2 dalībnieki)
    Vecumnieku vidusskola (vidēji 13,7 punkti; 9 dalībnieki)
    Ventspils 1. pamatskola (vidēji 30,7 punkti; 13 dalībnieki)
    Ventspils 3. vidusskola (vidēji 16,9 punkti; 31 dalībnieki)
    Viduču pamatskola (vidēji 17,8 punkti; 3 dalībnieki)
    Vienības pamatskola (vidēji 22,1 punkti; 9 dalībnieki)
    Zaķumuižas pamatskola (vidēji 25,8 punkti; 14 dalībnieki)
    Zemītes pamatskola (vidēji 20,9 punkti; 4 dalībnieki)
    Ziemeļvalstu ģimnāzija (vidēji 21,1 punkti; 14 dalībnieki)
    Zvejniekciema vidusskola (vidēji 16,3 punkti; 10 dalībnieki)


     

LU NMS