nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    Konkurss "Tik vai... Cik?" 2011./12.m.g.
    Kopvērtējums

Matemātikas konkursa "Tik vai Cik" laureāti kopvērtējumā par 2011./12. m.g.

Apsveicam visus laureātus :)
Laureāti tika noteikti, ņemot vērā rezultātus konkursa 1., 2., 3. un 4. kārtās.

1. vieta


Rojs Aktumanis (DA Liepājas pilsētas 5. vidusskola, 4.c klase)
Pēteris Pērkons (DA Liepājas pilsētas 5. vidusskola, 4.d klase)
Maksims Mihejevs (Daugavpils 15. vidusskola, 4.a klase)
Diāna Kurbaka (Daugavpils 9. vidusskola, 4.a klase)
Viktorija Paura (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4.b klase)
Oļegs Gedžjuns (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, 4.b klase)
Marks Farbers (Jēkabpils 2. vidusskola, 4.a klase)
Alekss Šipicins (Liepājas A. Puškina 2. vidusskola, 4.b klase)
Ilmārs Štolcers (Līvānu 1. vidusskola, 3.b klase)
Mārcis Andris Mihelsons (Lubānas vidusskola, 4. klase)
Nauris Osis (Majoru vidusskola, 4.b klase)
Poļina Bulatņikova (Olaines sākumskola, 4.d klase)
Andris Aleksandrs Priedītis (Pamatskola "Rīdze", 4.a klase)
Artūrs Litvinovs (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, 4.b klase)
Agnis Andrejevs (Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase)
Valērija Baltrušuna (Rīgas 84. vidusskola, 4.d klase)
Dāvis Jankevics (Rīgas Doma kora skola, 4. klase)
Patriks Ozols (Rīgas Kristīgā vidusskola, 4. klase)
Filips Ēcis (Talsu Kristīgā vidusskola, 4. klase)
Andris Brauers (Vecpiebalgas vidusskola, 4. klase)

2. vieta


Una Koliste (Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.b klase)
Leonora Fiļa (Babītes vidusskola, 4.a klase)
Kristiāna Leidere Reine (Babītes vidusskola, 4.b klase)
Leonards Leimanis (Babītes vidusskola, 4.a klase)
Rihards Purens (Cesvaines vidusskola, 4. klase)
Jana Stankeviča (Daugavpils 3. vidusskola, 4.b klase)
Viktorija Tarvide (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4.b klase)
Rūdis Šķupelis (Dobeles 1. vidusskola, 4.b klase)
Paula Silava (Dzelzavas pamatskola, 4. klase)
Kārlis Bošs (Gulbenes Bērzu sākumskola, 4.a klase)
Lauris Pazāns (Gulbenes vidusskola, 4.a klase)
Katrīna Viltrake (Liepājas Ezerkrasta sākumskola, 4.a klase)
Mārtiņš Sīlis (Mežciema pamatskola, 4.a klase)
Raitis Cīrulis (Ogresgala pamatskola, 4. klase)
Mārtiņš Dombrovskis (Penkules pamatskola, 4. klase)
Mārcis Ozoliņš (Priekuļu vidusskola, 4.b klase)
Katrīna Visocka (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, 4.a klase)
Gunārs Bonka (Rīgas 25. vidusskola, 4.b klase)
Alekss Dakulis (Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase)
Linda Sūna (Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase)
Vaira Šajahmedova (Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase)
Elīza Anna Bērziņa (Rīgas Angļu ģimnāzija, 4.b klase)
Artjoms Gasjuļs (Rīgas Anniņmuižas vidusskola, 4.b klase)
Aleksandra Markova (Rīgas Anniņmuižas vidusskola, 4.a klase)
Iļja Duļanickijs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 4.b klase)
Olivers Prānis (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, 4.c klase)
Vadims Kisels (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.c klase)
Ieva Kalvāne (Rušonas pamatskola, 4. klase)
Viktorija Toločko (Siguldas 1. pamatskola, 4.a klase)
Mārtņš Zemlītis (Siguldas pilsētas vidusskola, 4.c klase)
Kate Slišāne (Upītes pamatskola, 4. klase)
Līga Mame (Vaiņodes vidusskola, 4. klase)
Rūdolfs Pikšens (Valmieras sākumskola, 4.b klase)
Izolde Bernadeta Ozoliņa (Valmieras Viestura vidusskola, 4.a klase)
Silvestrs Pētersons (Vecpiebalgas vidusskola, 4. klase)

3. vieta


Laila Maiga Kalniņa (Ādažu vidusskola, 4.a klase)
Aiva Juste (Aizkraukles pilsētas sākumskola, 4.a klase)
Beāte Knēģere (Balvu pamatskola, 4.a klase)
Roberta Sērmūkša (Balvu pamatskola, 4.c klase)
Agris Ratniks (Cēsu pilsētas pamatskola, 4.a klase)
Sandra Siliņa (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 4.a klase)
Karolina Multiņa (Daugavpils 15. vidusskola, 4.c klase)
Vadims Zinovjevs (Daugavpils 3. vidusskola, 4.c klase)
Liza Kartaviha (Daugavpils 9. vidusskola, 4.c klase)
Inna Jadzeviča (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, 4.b klase)
Anastasija Vorobjova (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, 4.b klase)
Ineta Buivide (Dobeles 1. vidusskola, 4.a klase)
Valters Sipāns (Dzelzavas pamatskola, 4. klase)
Kristaps Skalbe (Iļģuciema vidusskola, 4.a klase)
Dmitrijs Smetaņins (Jēkabpils 2. vidusskola, 4.a klase)
Gustavs Švalbe (Ķekavas vidusskola, 4.a klase)
Daiga Koroļonoka (Liepājas 15. vidusskola, 4.b klase)
Edgars Vasiļjevs (Liepājas A. Puškina 2. vidusskola, 3.b klase)
Ieva Sudraba (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, 4. klase)
Henrijs Kārlis Hofrāts (Mežciema pamatskola, 4.a klase)
Ilvija Kassaliete (Preiļu 1. pamatskola, 4.b klase)
Ilga Kivleniece (Preiļu 1. pamatskola, 4.b klase)
Maksims Podskočijs (Preiļu 1. pamatskola, 4.b klase)
Daniels Rudzīts (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, 4.a klase)
Madara Leoke (Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase)
Sergejs Brusovs (Rīgas 60. vidusskola, 4.a klase)
Janta Paula Putniņa (Rīgas 64. vidusskola, 4.b klase)
Linards Smagins (Rīgas 84. vidusskola, 4.d klase)
Arnita Agrita Zamberga (Rīgas 94. vidusskola, 4. klase)
Aļeksejs Buksovs (Rīgas Anniņmuižas vidusskola, 4.a klase)
Lelde Zviņģele (Rīgas Hanzas vidusskola, 3.c klase)
Dārta Andersone (Rīgas Igauņu pamatskola, 4. klase)
Miņjona Gusakova (Rīgas Rīnūžu vidusskola, 4.b klase)
Paula Greitāne (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, 4.c klase)
Gļebs Martjanovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.c klase)
Jānis Grigorjevs (Rožupes pamatskola, 4. klase)
Kristiāna Valdmane (Sākumskola "Taurenītis", 4. klase)
Ričards Kristers Knipšis (Salaspils 1. vidusskola, 4.b klase)
Andris Dambis (Saulkrastu vidusskola, 4.b klase)
Paula Luīze Biteniece (Siguldas 1. pamatskola, 4.a klase)
Rihards Dairis Irbe (Siguldas pilsētas vidusskola, 4.a klase)
Alberts Jēkabs Jansons (Siguldas pilsētas vidusskola, 4.b klase)
Kaspars Krievs (Siguldas pilsētas vidusskola, 4.a klase)
Aija Vanaga (Straupes pamatskola, 4. klase)
Aleksejs Ņekraševičs (Špoģu vidusskola, 4.a klase)
Una Berga (Valmieras Viestura vidusskola, 4.a klase)
Ance Eimane (Vānes pamatskola, 4. klase)
Terēza Raikstiņa (Ventspils 6. vidusskola, 4.b klase)

Atzinība


Anna Luīze Rezevska (Ādažu vidusskola, 4.a klase)
Linda Gusta (Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.b klase)
Dāvis Kašs (Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.b klase)
Andrejs Ķīlis (Cēsu 1. pamatskola, 4.b klase)
Toms Hirte (Cēsu 2. pamatskola, 4.b klase)
Sanita Punga (DA Liepājas pilsētas 5. vidusskola, 4.c klase)
Ņikita Mališevs (Daugavpils 15. vidusskola, 4.a klase)
Julija Jacina (Daugavpils 3. vidusskola, 4.b klase)
Jelizaveta Sļesareva (Daugavpils 3. vidusskola, 4.a klase)
Danila Ribins (Daugavpils 9. vidusskola, 4.b klase)
Valērija Ivanova (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4.a klase)
Sergejs Pukinskis (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4.a klase)
Diāna Sprūģe (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, 4.b klase)
Deniss Vasiļjevs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, 4.a klase)
Sofija Golovina (Daugavpils Vienības pamatskola, 4.a klase)
Kārlis Bērziņš (Jaunmārupes sākumskola, 4.b klase)
Emīls Helde (Jūrmalas sākumskola "Atvase", 4.a klase)
Artūrs Krolls (Jūrmalas sākumskola "Atvase", 4.b klase)
Annija Skreija (Jūrmalas sākumskola "Atvase", 4.a klase)
Paula Niedinga (Mārupes vidusskola, 4.c klase)
Līva Daniela Borisova (Mežvidu pamatskola, 3. klase)
Greta Vilāne (Olaines 1. vidusskola, 4.b klase)
Ilze Borbale (Preiļu 1. pamatskola, 4.b klase)
Egons Rebainis (Preiļu 1. pamatskola, 4.a klase)
Rasa Saulīte (Preiļu 1. pamatskola, 4.b klase)
Jana Jefremeva (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, 4.b klase)
Viktorija Ratkeviča (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, 4.b klase)
Iļja Karpovs (Rīgas 13. vidusskola, 4.a klase)
Ričards Plavoks (Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase)
Samanta Vilka (Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase)
Mihails Avlasenko (Rīgas Anniņmuižas vidusskola, 4.c klase)
Kirils Dubsons (Rīgas Anniņmuižas vidusskola, 4.a klase)
Igors Gusevs (Rīgas Anniņmuižas vidusskola, 4.a klase)
Aleksandrs Sorokins (Rīgas Anniņmuižas vidusskola, 4.a klase)
Umberts Mētra-Ozoliņš (Rīgas Franču licejs, 4.b klase)
Kirills Samoiļenko (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 4.a klase)
Pāvels Cikanovs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, 4.b klase)
Karina Lozovska (Rīgas Rīnūžu vidusskola, 4.c klase)
Nikita Masnijs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, 4.c klase)
Ramona Cimziede (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, 4.c klase)
Mārcis Gritāns (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, 4.a klase)
Daņils Zolotovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.c klase)
Tomass Damsons (Saulkrastu vidusskola, 4.b klase)
Rūta Aizupiete (Siguldas 1. pamatskola, 4.a klase)
Ernests Artūrs Bērze (Siguldas pilsētas vidusskola, 4.a klase)
Ernests Zveja (Siguldas pilsētas vidusskola, 4.c klase)
Dāvis Ozolnieks (Talsu Kristīgā vidusskola, 4. klase)
Emīls Krasts (Valmieras Pārgaujas sākumskola, 4.a klase)
Paula Purmale (Valmieras sākumskola, 4.b klase)
Katrīna Singaite (Valmieras Viestura vidusskola, 4.a klase)
Signija Lauce (Vānes pamatskola, 4. klase)
Kristaps Čavars (Ventspils 6. vidusskola, 4.b klase)
Viktorija Graudiņa (Ventspils 6. vidusskola, 4.c klase)

 

LU NMS