nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    Šogad konkursa pirmajā kārtā piedalījās 3805 skolēni no 187 skolām no visas Latvijas.

    Maksimālo punktu skaitu (53) ieguva 38 bērni. Sveicam viņus:

    • Viktorija Vildiņa ( Amatas pamatskola )
    • Mikus Ozoliņš ( Blomes pamatskola )
    • Viktors Nikolajevs ( Daugavpils 3. vidusskola )
    • Aleksandrs Zabarovskis ( Daugavpils 3. vidusskola )
    • Jegors Loginovs ( Daugavpils 9. vidusskola )
    • Ervīns Dunskis ( Daugavpils Centra vidusskola )
    • Gļebs Vasiļevskis ( Daugavpils Centra vidusskola )
    • Natalija Koreņevska ( Daugavpils Krievu vidusskola-licejs )
    • Laila Līdaka ( Dzelzavas pamatskola )
    • Elīna Ļitvinova ( Jēkabpils 2.vidusskola )
    • Kartīna Štālmane ( Jūrmalas sākumskola "Atvase" )
    • Laura Brūvere ( Limbažu 3. vidusskola )
    • Kārlis Martinsons ( Limbažu 3. vidusskola )
    • Markuss Avens ( Ogresgala pamatskola )
    • Mārtiņš Smirnovs ( Preiļu 1.pamatskola )
    • Pēteris Pauls Krakops ( Rīgas 64. vidusskola )
    • Rolands Lopatko ( Rīgas 64. vidusskola )
    • Gatis Šūpulis ( Rīgas 64. vidusskola )
    • Kārlis Kaugars ( Rīgas 85.vidusskola )
    • Lelde Zvinģele ( Rīgas Hanzas Vidusskola )
    • Otto Roberts Olšteins ( Rīgas Kultūru vidusskola )
    • Boris Ivanovs ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija )
    • Milana Medonova ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija )
    • Stefānija Podgornaja ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija )
    • Mārcis Čevers ( Rudzātu vidusskola )
    • Dominiks Mežnieks ( Špoģu vidusskola )
    • Arnolds Prokopovičs ( Špoģu vidusskola )
    • Edvards Putāns ( Špoģu vidusskola )
    • Sintija Sorokina ( Špoģu vidusskola )
    • Samanta Sadauska ( Vaiņodes vidusskola )
    • Ralfs Kuzmans ( Vecpiebalgas vidusskola )
    • Loreta Ločmele ( Vecpiebalgas vidusskola )
    • Sabīne Spudiņa ( Ventspils Centra sākumskola )
    • Dāvis Circāns ( Viduču pamatskola )
    • Maiks Jermacāns ( Viduču pamatskola )
    • Edīna Kļava ( Viduču pamatskola )
    • Katrīna Marta Krūmiņa ( Zemītes pamatskola )
    • Gerda Šloža ( Zemītes pamatskola )

    Diagrammā apkopota informācija par to, cik skolēni ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

    Tālāk publicētas visas dalībskolas, iekavās norādot skolēnu rezultātu vidējo aritmētisko un dalībnieku skaitu.

    Ādažu vidusskola (vidēji 24,8 punkti; 60 dalībnieki)
    Aglonas vidusskola (vidēji 22,8 punkti; 11 dalībnieki)
    Aizkraukles pilsētas sākumskola (vidēji 20,4 punkti; 23 dalībnieki)
    Alūksnes novada vidusskola (vidēji 28,5 punkti; 4 dalībnieki)
    Alūksnes pilsētas sākumskola (vidēji 25,5 punkti; 27 dalībnieki)
    Amatas pamatskola (vidēji 43,8 punkti; 4 dalībnieki)
    Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskola (vidēji 20,1 punkti; 61 dalībnieki)
    Andreja Upīša Skrīveru vidusskola (vidēji 25,6 punkti; 8 dalībnieki)
    Babītes vidusskola (vidēji 28,3 punkti; 20 dalībnieki)
    Baložu vidusskola (vidēji 19,1 punkti; 34 dalībnieki)
    Balvu pamatskola (vidēji 18,5 punkti; 31 dalībnieki)
    Blomes pamatskola (vidēji 31,0 punkti; 7 dalībnieki)
    Briežuciema pamatskola (vidēji 12,3 punkti; 4 dalībnieki)
    Brocēnu vidusskola (vidēji 18,7 punkti; 9 dalībnieki)
    Cēsu 1.pamatskola (vidēji 16,1 punkti; 23 dalībnieki)
    Cēsu 2. pamatskola (vidēji 25,3 punkti; 36 dalībnieki)
    Cēsu pilsētas pamatskola (vidēji 21,0 punkti; 12 dalībnieki)
    Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola (vidēji 24,6 punkti; 20 dalībnieki)
    Cesvaines vidusskola (vidēji 19,9 punkti; 15 dalībnieki)
    Daugavpils 10.vidusskola (vidēji 31,0 punkti; 12 dalībnieki)
    Daugavpils 12.vidusskola (vidēji 25,4 punkti; 18 dalībnieki)
    Daugavpils 13.vidusskola (vidēji 28,1 punkti; 18 dalībnieki)
    Daugavpils 15. vidusskola (vidēji 43,2 punkti; 15 dalībnieki)
    Daugavpils 3. vidusskola (vidēji 23,4 punkti; 17 dalībnieki)
    Daugavpils 9. vidusskola (vidēji 35,8 punkti; 10 dalībnieki)
    Daugavpils Centra vidusskola (vidēji 32,5 punkti; 13 dalībnieki)
    Daugavpils Krievu vidusskola-licejs (vidēji 34,9 punkti; 21 dalībnieki)
    Daugavpils Saskaņas pamatskola (vidēji 27,3 punkti; 10 dalībnieki)
    Daugmales pamatskola (vidēji 18,9 punkti; 11 dalībnieki)
    Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola (vidēji 26,4 punkti; 5 dalībnieki)
    Dobeles 1. vidusskola (vidēji 29,6 punkti; 18 dalībnieki)
    Dobeles sākumskola (vidēji 14,2 punkti; 30 dalībnieki)
    Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola (vidēji 21,3 punkti; 34 dalībnieki)
    Dzelzavas pamatskola (vidēji 25,5 punkti; 13 dalībnieki)
    Engures vidusskola (vidēji 20,0 punkti; 9 dalībnieki)
    Galgauskas pamatskola (vidēji 13,9 punkti; 8 dalībnieki)
    Gaujienas speciālā internātpamatskola (vidēji 20,0 punkti; 2 dalībnieki)
    Grobiņas pagasta sākumskola (vidēji 11,2 punkti; 6 dalībnieki)
    Grobiņas pamatskola (vidēji 25,1 punkti; 58 dalībnieki)
    Gulbenes Bērzu sākumskola (vidēji 18,3 punkti; 33 dalībnieki)
    Gulbenes vidusskola (vidēji 25,0 punkti; 11 dalībnieki)
    Gulbīša vidusskola (vidēji 24,9 punkti; 7 dalībnieki)
    Ilzenes pamatskola (vidēji 30,9 punkti; 7 dalībnieki)
    Iļģuciema vidusskola (vidēji 19,7 punkti; 19 dalībnieki)
    J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola (vidēji 19,7 punkti; 15 dalībnieki)
    Jaunmārupes sākumskola (vidēji 22,8 punkti; 39 dalībnieki)
    Jaunogres vidusskola (vidēji 20,7 punkti; 15 dalībnieki)
    Jaunsilavas pamatskola (vidēji 14,4 punkti; 14 dalībnieki)
    Jēkabpils 2.vidusskola (vidēji 31,9 punkti; 7 dalībnieki)
    Jēkabpils pamatskola (vidēji 26,6 punkti; 25 dalībnieki)
    Jelgavas 3.pamatskola (vidēji 32,8 punkti; 37 dalībnieki)
    Jersikas pamatskola (vidēji 24,0 punkti; 8 dalībnieki)
    Jūrmalas sākumskola "Atvase" (vidēji 37,7 punkti; 14 dalībnieki)
    Kalētu pamatskola (vidēji 29,5 punkti; 6 dalībnieki)
    Kalnciema pagasta vidusskola (vidēji 22,9 punkti; 10 dalībnieki)
    Kalsnavas pamatskola (vidēji 15,0 punkti; 3 dalībnieki)
    Kalvenes pamatskola (vidēji 18,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Kandavas internātvidusskola (vidēji 37,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola (vidēji 24,5 punkti; 17 dalībnieki)
    Krimuldas vidusskola (vidēji 19,7 punkti; 30 dalībnieki)
    Krotes Kronvalda Ata pamatskola (vidēji 16,1 punkti; 9 dalībnieki)
    Ķekavas vidusskola (vidēji 33,5 punkti; 19 dalībnieki)
    Lapmežciema pamatskola (vidēji 27,8 punkti; 13 dalībnieki)
    Lejasciema vidusskola (vidēji 16,8 punkti; 6 dalībnieki)
    Lībagu sākumskola (vidēji 42,5 punkti; 10 dalībnieki)
    Lielvārdes pamatskola (vidēji 19,3 punkti; 15 dalībnieki)
    Liepājas 15.vidusskola (vidēji 28,9 punkti; 24 dalībnieki)
    Liepājas 3.pamatskola (vidēji 39,8 punkti; 5 dalībnieki)
    Liepājas 7.vidusskola (vidēji 27,2 punkti; 15 dalībnieki)
    Liepājas A.Puškina 2.vidusskola (vidēji 28,9 punkti; 13 dalībnieki)
    Liepājas Centra sākumskola (vidēji 23,9 punkti; 19 dalībnieki)
    Liepājas Ezerkrasta sākumskola (vidēji 18,6 punkti; 71 dalībnieki)
    Liepnas internātpamatskola (vidēji 22,5 punkti; 8 dalībnieki)
    Liepupes vidusskola (vidēji 36,0 punkti; 3 dalībnieki)
    LIMBAŽU 3. VIDUSSKOLA (vidēji 24,1 punkti; 27 dalībnieki)
    Limbažu sākumskola (vidēji 20,0 punkti; 44 dalībnieki)
    Līvānu 1.vidusskola (vidēji 25,7 punkti; 15 dalībnieki)
    Līvu pamatskola (vidēji 19,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Lubānas vidusskola (vidēji 28,0 punkti; 2 dalībnieki)
    Ludzas pilsētas ģimnāzija (vidēji 19,8 punkti; 26 dalībnieki)
    Majoru vidusskola (vidēji 21,0 punkti; 14 dalībnieki)
    Mārupes vidusskola (vidēji 35,5 punkti; 38 dalībnieki)
    Māteru Jura Kazdangas pamatskola (vidēji 13,7 punkti; 7 dalībnieki)
    Matīšu pamatskola (vidēji 34,5 punkti; 6 dalībnieki)
    Matkules sākumskola (vidēji 13,3 punkti; 4 dalībnieki)
    Mežciema pamatskola (vidēji 29,8 punkti; 9 dalībnieki)
    Mežinieku pamatskola (vidēji 18,8 punkti; 13 dalībnieki)
    Mežvidu pamatskola (vidēji 27,0 punkti; 2 dalībnieki)
    Milzkalnes sākumskola (vidēji 24,3 punkti; 6 dalībnieki)
    Murmastienes pamatskola (vidēji 16,2 punkti; 5 dalībnieki)
    Ogres sākumskola (vidēji 33,2 punkti; 18 dalībnieki)
    Ogresgala pamatskola (vidēji 29,8 punkti; 12 dalībnieki)
    Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola (vidēji 21,5 punkti; 8 dalībnieki)
    Olaines 1.vidusskola (vidēji 29,0 punkti; 24 dalībnieki)
    Olaines 1.vidusskolas struktūrvienība Olaines sākumskola (vidēji 16,1 punkti; 16 dalībnieki)
    Pamatskola "Rīdze" (vidēji 19,7 punkti; 59 dalībnieki)
    Pāvilostas vidusskola (vidēji 31,8 punkti; 5 dalībnieki)
    Pelēču pamatskola (vidēji 33,3 punkti; 8 dalībnieki)
    Penkules pamatskola (vidēji 20,8 punkti; 4 dalībnieki)
    Pildas pamatskola (vidēji 18,3 punkti; 3 dalībnieki)
    Pļavniekkalna sākumskola (vidēji 30,2 punkti; 6 dalībnieki)
    Preiļu 1.pamatskola (vidēji 22,3 punkti; 41 dalībnieki)
    Priekuļu vidusskola (vidēji 24,9 punkti; 14 dalībnieki)
    Privātā pamatskola "Gaismas tilts 97" (vidēji 24,0 punkti; 13 dalībnieki)
    Privātā vidusskola "Patnis" (vidēji 20,4 punkti; 11 dalībnieki)
    Rankas pamatskola (vidēji 18,3 punkti; 6 dalībnieki)
    Rekavas vidusskola (vidēji 27,6 punkti; 8 dalībnieki)
    Rēzeknes 6.vidusskola (vidēji 23,9 punkti; 20 dalībnieki)
    Rēzeknes logopēdiskā internātpamatskola (vidēji 48,0 punkti; 1 dalībnieki)
    Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija (vidēji 33,3 punkti; 23 dalībnieki)
    Rīgas 10.vidusskola (vidēji 22,8 punkti; 57 dalībnieki)
    Rīgas 13. vidusskola (vidēji 18,2 punkti; 42 dalībnieki)
    Rīgas 25. vidusskola (vidēji 22,0 punkti; 83 dalībnieki)
    Rīgas 33. vidusskola (vidēji 20,9 punkti; 17 dalībnieki)
    Rīgas 45. vidusskola (vidēji 17,6 punkti; 56 dalībnieki)
    Rīgas 51.vidusskola (vidēji 21,5 punkti; 20 dalībnieki)
    Rīgas 60. vidusskola (vidēji 20,1 punkti; 10 dalībnieki)
    Rīgas 64. vidusskola (vidēji 31,9 punkti; 14 dalībnieki)
    Rīgas 68.vidusskola (vidēji 19,7 punkti; 21 dalībnieki)
    Rīgas 71. vidusskola (vidēji 20,3 punkti; 35 dalībnieki)
    Rīgas 72.vidusskola (vidēji 27,8 punkti; 14 dalībnieki)
    Rīgas 84.vidusskola (vidēji 17,8 punkti; 35 dalībnieki)
    Rīgas 85.vidusskola (vidēji 27,7 punkti; 24 dalībnieki)
    Rīgas 94.vidusskola (vidēji 26,8 punkti; 25 dalībnieki)
    Rīgas 95. vidusskola (vidēji 27,4 punkti; 49 dalībnieki)
    Rīgas Angļu ģimnāzija (vidēji 20,8 punkti; 54 dalībnieki)
    Rīgas Anniņmuižas vidusskola (vidēji 23,9 punkti; 37 dalībnieki)
    Rīgas Doma kora skola (vidēji 26,6 punkti; 36 dalībnieki)
    Rīgas Franču licejs (vidēji 22,2 punkti; 55 dalībnieki)
    Rīgas Hanzas Vidusskola (vidēji 21,4 punkti; 60 dalībnieki)
    Rīgas Herdera vidusskola (vidēji 19,7 punkti; 14 dalībnieki)
    Rīgas Igauņu pamatskola (vidēji 33,3 punkti; 7 dalībnieki)
    Rīgas Jāņa Poruka vidusskola (vidēji 26,8 punkti; 35 dalībnieki)
    Rīgas Klasiskā ģimnāzija (vidēji 29,1 punkti; 46 dalībnieki)
    Rīgas Kristīgā vidusskola (vidēji 31,5 punkti; 13 dalībnieki)
    Rīgas Kultūru vidusskola (vidēji 20,8 punkti; 47 dalībnieki)
    Rīgas Lietuviešu vidusskola (vidēji 19,9 punkti; 32 dalībnieki)
    Rīgas Pļavnieku pamatskola (vidēji 26,7 punkti; 34 dalībnieki)
    Rīgas Rīnūžu vidusskola (vidēji 24,7 punkti; 61 dalībnieki)
    Rīgas Valda Zālīša sākumskola (vidēji 24,5 punkti; 88 dalībnieki)
    Rīgas Ziepniekkalna sākumskola (vidēji 17,1 punkti; 51 dalībnieki)
    Rīgas Zolitūdes ģimnāzija (vidēji 31,9 punkti; 65 dalībnieki)
    Ropažu vidusskola (vidēji 16,4 punkti; 18 dalībnieki)
    Rožupes pamatskola (vidēji 33,3 punkti; 6 dalībnieki)
    Rubas pamatskola (vidēji 26,5 punkti; 6 dalībnieki)
    Rucavas pamatskola (vidēji 35,8 punkti; 4 dalībnieki)
    Rudzātu vidusskola (vidēji 26,5 punkti; 4 dalībnieki)
    Rušonas pamatskola (vidēji 13,2 punkti; 5 dalībnieki)
    Sākumskola "Taurenītis" (vidēji 28,6 punkti; 16 dalībnieki)
    Salas pamatskola (vidēji 34,8 punkti; 5 dalībnieki)
    Salas vidusskola (vidēji 23,2 punkti; 13 dalībnieki)
    Salaspils 1.viduskola (vidēji 23,8 punkti; 64 dalībnieki)
    Saldus sākumskola (vidēji 21,1 punkti; 48 dalībnieki)
    Saulkrastu vidusskola (vidēji 19,6 punkti; 37 dalībnieki)
    Sējas pamatskola (vidēji 23,5 punkti; 16 dalībnieki)
    Sēmes sākumskola (vidēji 13,2 punkti; 5 dalībnieki)
    Siguldas 1. pamatskola (vidēji 25,8 punkti; 16 dalībnieki)
    Siguldas pilsētas vidusskola (vidēji 22,1 punkti; 83 dalībnieki)
    Sikšņu pamatskola (vidēji 10,0 punkti; 6 dalībnieki)
    Skujenes pamatskola (vidēji 20,5 punkti; 4 dalībnieki)
    Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola (vidēji 17,6 punkti; 29 dalībnieki)
    Stacijas pamatskola (vidēji 27,0 punkti; 3 dalībnieki)
    Straupes pamatskola (vidēji 16,9 punkti; 11 dalībnieki)
    Strenču novada vidusskola (vidēji 17,4 punkti; 5 dalībnieki)
    Sventes vidusskola (vidēji 26,5 punkti; 6 dalībnieki)
    Šķaunes pamatskola (vidēji 37,0 punkti; 3 dalībnieki)
    Šķibes pamatskola (vidēji 16,6 punkti; 9 dalībnieki)
    Špoģu vidusskola (vidēji 38,5 punkti; 13 dalībnieki)
    Talsu 2.vidusskola (vidēji 13,9 punkti; 56 dalībnieki)
    Talsu sākumskola (vidēji 29,2 punkti; 22 dalībnieki)
    TIRZAS PAMATSKOLA (vidēji 33,3 punkti; 4 dalībnieki)
    Tukuma 2. pamatskola (vidēji 31,5 punkti; 13 dalībnieki)
    Tukuma 2.vidusskola (vidēji 23,7 punkti; 17 dalībnieki)
    Tukuma E. Birznieka - Upīša 1.pamatskola (vidēji 20,7 punkti; 11 dalībnieki)
    Vaiņodes internātpamatskola (vidēji 26,5 punkti; 2 dalībnieki)
    Vaiņodes vidusskola (vidēji 32,1 punkti; 14 dalībnieki)
    Valmieras Pārgaujas sākumskola (vidēji 26,0 punkti; 27 dalībnieki)
    Valmieras Viestura vidusskola (vidēji 30,0 punkti; 37 dalībnieki)
    Vecpiebalgas vidusskola (vidēji 43,3 punkti; 9 dalībnieki)
    Vecumnieku vidusskola (vidēji 29,2 punkti; 13 dalībnieki)
    Ventspils 1. pamatskola (vidēji 23,2 punkti; 13 dalībnieki)
    Ventspils 6.vidusskola (vidēji 14,0 punkti; 41 dalībnieki)
    Ventspils Centra sākumskola (vidēji 41,2 punkti; 12 dalībnieki)
    Viduču pamatskola (vidēji 53,0 punkti; 3 dalībnieki)
    Vienības pamatskola (vidēji 23,7 punkti; 20 dalībnieki)
    Zaķumuižas pamatskola (vidēji 26,4 punkti; 19 dalībnieki)
    Zemītes pamatskola (vidēji 50,3 punkti; 4 dalībnieki)
    Ziemeļvalstu ģimnāzija (vidēji 26,8 punkti; 16 dalībnieki)
    Zvejniekciema vidusskola (vidēji 16,3 punkti; 29 dalībnieki)


     

LU NMS